Enpara.com Birikim hesaplarınıza 1 sene boyunca ek faiz kazanma fırsatı!

enpara-com-birikim-hesaplariniza-1-sene-boyunca-ek-faiz-kazanma-firsati

Enpara.com’da 3 adet aktif otomatik fatura ödeme talimatı olan herkes, 17/07/2014 – 31/07/2015 tarihleri arasında Birikim hesaplarındaki tüm mevduatlarına ekstra +%1 yıllık brüt kampanya faizi kazanıyor. Otomatik fatura ödeme talimatlarınızı Enpara.com İnternet Şubesi’ndeki <Transfer/Ödeme>Talimatlar>Ekle/Düzenle>Yeni talimat ekle adımından ya da herhangi bir fatura ödemesi yaparken ekrandaki “Düzenli talimat olarak kaydet” seçeneğini işaretleyerek tanımlayabilirsiniz.

Enpara.com’da 3 veya daha fazla aktif fatura ödeme talimatınız olduğu sürece, mevcut veya yeni açacağınız tüm Birikim hesaplarınız için, 31/07/2015 tarihine kadar otomatik olarak kampanyalı faiz oranlarını kazanırsınız. Kazandığınız faizler günlük olarak birikim hesaplarınıza yansır.

Nelere dikkat etmelisiniz?

  • Kampanya tarih aralığı 17/07/2014 – 31/07/2015’tir.
  • Kampanyadan yararlanabilmeniz için, Birikim hesaplarınız gün sonunda faiz kazandığı sırada Enpara.com’da en az 3 adet aktif fatura ödeme talimatınız olmalıdır.
  • Enpara.com’daki aktif fatura ödeme talimatı sayınız her gün Birikim hesaplarınızın faizinin hesaplandığı sırada (yani saat 00:00-05:00 arasında) kontrol edilir. Eğer o gün 3 veya daha fazla aktif fatura ödeme talimatınız varsa Birikim hesaplarınız için kampanyalı faiz oranı, yoksa kampanyasız standart faiz oranı geçerli olur.
  • Kampanyaya, kampanya şartını sağladığınız, yani 3 adet otomatik fatura ödeme talimatını tanımladığınız ilk gün değil, ertesi gün dahil olursunuz. Örneğin, 3 adet fatura talimatını 01/09/2014 tarihinde tanımlamanız durumunda, kampanyaya 02/09/2014 tarihi itibarıyla dahil olursunuz ve açık olan tüm Birikim hesaplarınız için kampanyalı faiz oranından hesaplanmış ilk faiz geliriniz 03/09/2014 tarihinde (sabaha karşı 00:00-05:00 arasında) hesabınıza yatar.
  • Kampanya kapsamında sadece Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza bağlı olan fatura ödeme talimatları dikkate alınacaktır. Para transferi ve cep telefonu TL yükleme talimatları kampanyaya dahil değildir.
  • Enpara.com’daki otomatik fatura ödeme talimatlarınızın her biri için her 3 aylık dönemde Enpara.com Vadesiz TL hesabınızdan en az bir fatura ödemesi gerçekleşmemesi durumunda, ilgili talimat inaktif olarak değerlendirilir ve bu kampanya kapsamında dikkate alınmaz.
  • Enpara.com Birikim hesabı faiz oranları her gün piyasa şartlarına göre belirlenerek ilan edilir, dolayısıyla her gün değişebilir. Birikim hesapları için kampanyalı yıllık brüt faiz oranı, her gün, kampanyasız standart oran ile birlikte www.enpara.com web sitemizin Oranlar sayfasında ilan edilir ve kampanyasız standart orandan +%1 daha yüksektir.
  • Enpara.com kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.