Enpara.com BKM Express Kampanyası

enpara-bkm-kampanyasi

BKM (Bankalararası Kart Merkezi) Express Nedir?

BKM Express; BKM, bankalar ve e-ticaret dünyasının birlikte geliştirdiği bir ödeme sistemidir.

BKM Express ne işe yarar?

BKM Express ile internet alışverişlerinizi kart bilgilerinizi girmeden kolayca yapabilirsiniz. Kartınızın yanınızda olmasına, kart bilgilerinizi ezberlemenize artık gerek yok.
Sadece tek bir şifre ile, güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak BKM Express kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

Nasıl üye olunur?

Öncelikle e-posta adresiniz ve kendi belirleyeceğiniz bir şifreyle BKM Express’te bir hesap açmanız gerekiyor.
Ardından e-posta adresinize gönderilen aktivasyon bağlantısına tıklayarak hesabınızı aktif hale getirmelisiniz.
Kart Bilgileri adımından Encard bilgilerinizi girdikten sonra Enpara.com’da kayıtlı cep telefonu numaranıza gönderilecek doğrulama şifresiyle işleminizi tamamlamalısınız.
Şifrenizi doğruladıktan sonra Encard’ınızı anlaşmalı işyerlerinde BKM Express avantajları ile kullanmaya başlayabilirsiniz.

Nasıl kullanılır?

Eğer alışveriş yaptığınız internet sitesi, BKM Express ile anlaşmalı bir e-ticaret sitesi ise, ödeme yapacağınız sayfada “BKM Express ile öde” seçeneğini seçmelisiniz. Ardından açılacak olan sayfaya BKM Express kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapmalısınız. Ödeme yapacağınız kart olarak Encard’ınızı seçtikten sonra, Enpara.com’da kayıtlı cep telefonu numaranıza gönderilecek şifre ile alışverişinizi onaylayabilirsiniz.

İşte bu kadar kolay.

Başvuru ve ayrıntılı bilgi için: www.bkmexpress.com.tr

BKM Express ile alışveriş yapabileceğiniz üye işyeri listesi için: https://www.bkmexpress.com.tr/BKMExpress/footerLinks/memberMerchants.bkm