enpara.com ekpara nasıl alabilirim?enpara-com-ekpara-nasil-alabilirim

Şubesiz bankacılık denince akla ilk gelen ve Türkiye’de ilk uygulamalardan biri olan enpara.com hizmeti Finansbank önderliğinde bankacılık piyasasına hızlı bir giriş yapmıştır. enpara.com ekpara ise vadesiz TL hesabınıza bağlı oalrak çalışan bir kredi limitidir.
enpara.com size internet şubesi üzerinden veya çözüm merkezi aracılığıyla belli aralıklarla ekpara limiti teklif eder. Bu teklifi kabul etmeniz ve koşullarını onaylamanız durumunda ekpara limitiniz anında hesabınıza tanımlanır. eğer size bir teklif bildirimi yapılmıyorsa enpara.com’da sağ üst köşedeki bilgilerim menüsüne girmeniz ve sizden istenen bilgileri eksiksiz doldurmanız gerekir. Bildirdiklerinizin doğru olması 1 aylık süre zarfında enpara.com’un size ekpara limiti teklifini alma olasılığınızı arttıracak bir etkendir.

Eğer tüm bilgilerinizi güncellediğiniz halde size bir teklif sunulmadıysa ve ekparanız olsun isterseniz 0850 222 3663 numaralı enpara.com çözüm merkezini arayarak isteğinizi bildirmeniz yeterli olacaktır. Başvurunuz ilgili merkeze ulaştkıtan sonra sonucu en  kısa zamanda size SMS ya da telefon aracılığıyla bildirilecektir.

Ekpara kullanımından sonra ki 1 ay içerisinde borcunuzu ödemeniz gerekir. Veya hesabınızda yeterli artı bakiye varsa enpara.com ekpara bakiyeniz otomatik olarak sıfırlanacaktır. Eğer yeterli bakiyeniz olmadığında veya acil nakit ihtiyacınızda enpara.com ekpara kullanmanız yararınıza olacaktır.

Hala enpara hesabınız yoksa buraya tıklayarak yeni hesap açabilirsiniz.

Yorum yazın