Enpara.com ile %50 indirimli kitap alma fırsatı

Enpara.com ile %50 indirimli kitap alma fırsatı

1 Haziran – 31 Ağustos 2015 tarihleri arasında Babil.com ve Seslenenkitap.com üzerinden Encard‘ınız ile yapacağınız aylık toplam 100 TL’ye kadar olan alışverişlerinize %50 indirim Enpara.com‘dan!

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?

Kampanyadan yararlanabilmek için Enpara.com müşterisi olmanız ve Babil.com ve Seslenenkitap.com üzerinden Encard’ınızla alışveriş yapmanız yeterli.

Kampanya Koşulları

  • Kampanya 1 Haziran – 31 Ağustos 2015 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanya sadece Babil.com ve Seslenenkitap.com internet siteleri üzerinden yapılan alışverişlerde geçerlidir. Bu sitelerde bulunan tüm alışveriş kategorileri (ör: basılı kitap, e-kitap, seslendirilmiş kitap, elektronik kitap okuyucu, film, müzik) kampanyaya dahildir.

enpara-com-ile-indirimli-kitap-alma-firsati

  • Kampanya sadece Encard ile yapılan harcamalarda geçerlidir. Diğer ödeme sistemleri ve para transferi yöntemleri (ör: PayPal, EFT, havale) aracılığıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanya Babil.com ve Seslenenkitap.com üzerinden her ay toplam 100 TL’ye kadar yapılan harcamalar için geçerlidir. Ay içinde toplamda 100 TL’nin üzerinde harcama yapılması durumunda, 100 TL’nin üzerindeki tutar için indirim yapılmaz. Aylık maksimum 50 TL, kampanya bitimine kadar ise toplamda maksimum 150 TL indirim kazanılabilir.
  • Ay boyunca yapılan alışverişlere ait indirimler toplu olarak bir sonraki ayın en geç 5. iş gününe kadar, alışverişin yapıldığı Encard’ın bağlı olduğu Enpara.com Vadesiz TL hesabına yatırılır.
  • Kampanya kapsamında indirim kazanılan bir alışverişin iptal veya iade edilmesi durumunda, ilgili indirim tutarı bir sonraki ayın kazanılan indirimlerinden düşülür veya Enpara.com Vadesiz TL hesabından otomatik olarak geri tahsil edilir.
  • Kampanya kapsamında Babil.com ve Seslenenkitap.com’dan satın alınan ürünlerle ilgili yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler, Babil.com’un 0850 288 4240 numaralı Müşteri Destek Hattı’na ve Seslenenkitap.com’un [email protected] e-posta adresine iletilebilir.
  • Babil.com ve Seslenenkitap.com’un tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Babil.com ve Seslenenkitap.com’dan alınabilir. Enpara.com’un bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
  • Enpara.com kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.