Enpara.com internetten kredi vermeye başladı

Önemli bir harcamanız için desteğe mi ihtiyacınız var? İhtiyaç kredisi tam size göre! Kredinizi şubeye bile gitmeden, internetten anında kullanın, taksit taksit geri ödeyin. Üstelik dosya masrafı yok! Tahsis ücreti yok! Sigota yok!

\"enpara

Özellikler

  • İhtiyaç kredisi belirli bir vade boyunca aylık eşit taksitler halinde geri ödenen bir bireysel kredidir.
  • Enpara.com İhtiyaç Kredisi’ni en az 1.000 TL, en fazla 30.000 TL olarak, 1 aydan 36 aya
    kadar vadelerle kullanılabilirsiniz.
  • Enpara.com İhtiyaç Kredisi’nde hiçbir masraf, ücret, komisyon veya sigorta uygulaması yoktur. Enpara.com İhtiyaç Kredisi’ne uygulanan avantajlı faiz oranlarına ve toplam maliyet oranlarına buradan ulaşabilirsiniz. Farklı kredi tekliflerini karşılaştırırken toplam maliyet oranlarını dikkate almanızı öneririz. Sizin için en avantajlı olan kredi toplam maliyet oranı en düşük olan kredidir.
  • Enpara.com’dan ihtiyaç kredisi alabilmeniz için kredi başvurusunda bulunmanız ve başvurunuzun olumlu değerlendirilmesi gerekir. Mevcut Enpara.com müşterileri Enpara.com internet şubesinden, henüz Enpara.com müşterisi olmayanlar ise buradan başvurabilirler. Başvuru sırasında sizden herhangi bir belge, kefil ya da teminat istenmez.
  • İhtiyaç kredisi başvuruları Finansbank kredi politikaları çerçevesinde değerlendirilir. Daha önce kullanmış olduğunuz kredilerin ve kredi kartlarının ödemelerini geciktirmeden, düzenli olarak yapmış/yapıyor olmanız ve şu anda düzenli bir gelirinizin olması veya son dönemlerde Enpara.com’da bir birikiminizin olması başvurunuzun olumlu değerlendirilmesini sağlayacak en önemli etkenlerdir.
  • Kredi başvuruları ortalamada birkaç dakika içerisinde, en geç 4 iş saati içerisinde, değerlendirilerek sonuçlandırılır. Eğer Enpara.com müşterisiyseniz değerlendirme sonucunun olumlu olması durumunda internet şubesinden kredi ödeme planınızı ve sözleşmesini onaylayarak kredinizi anında kullanabilirsiniz. Eğer Enpara.com müşterisi değilseniz, öncelikle sizi kısa bir süre içinde adresinizde ziyaret ederek Enpara.com müşterisi yaparız.
  • İhtiyaç kredisi taksitlerinin ödeme planında belirtilen şekilde, her ay zamanında ve eksiksiz olarak ödenmesi gerekir. Kredi taksitlerinizi Enpara.com İnternet Şubesi, Cep Şubesi, Çözüm Merkezi ve Finansbank ATM’lerinden ödeyebilirsiniz. Ayrıca, taksit ödeme günlerinde Enpara.com Vadesiz TL hesabınızda yeterli bakiye bulunması durumda taksitleriniz, hiçbir ek işlem yapmanıza gerek kalmadan, hesabınızdan otomatik olarak tahsil edilir.
  • Kredinizi dilediğiniz zaman vadesinden önce kapatabilir, taksitlerini erken ödeyebilir veya toplu bir ara ödeme yapabilirsiniz. Bu durumlarda oluşacak faiz indirimlerinden yararlanırsınız.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir