Esnaf Kredisi Veren Bankalar 2020Esnaf Kredisi

Hükümetin de desteklerini ve teşviklerini arttırması üzerine esnaf kredisi veren bankaların sayısında hızlı bir artış yaşanmaya başlandı. Esnafın ihtiyaçlarına yönelik olarak bankalar çeşitli kredi paketleri hazırlayarak esnafın kullanımına sunmaya başladı. Daha çok devlet bankaları tarafından teşvik edilen bu kredilere özel bankaların da eklenmesi ile birlikte daha cazip oranlardan esnaf kredisi almak mümkün hale geldi. Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler (KOBİ) olarak adlandırılan esnaf için birçok kredi seçeneği bulunuyor. Yazımızın devamında esnaf kredisi veren bankalar ve seçenekleri ile ilgili detaylı verilere ulaşabilirsiniz.

* İş Bankası Esnafa Destek Kredisi: “ Esnafa Destek “ adı ile esnaf kredisi veren İş Bankası, faiz oranları için % 0,95 ile % 1,03 arasında oranlar belirlemiştir. 36 aya varan vade ve 150 bin TL’ye kadar kredi kullanma imkanı vermektedir.
* Yapı Kredi KOBİ Kredi: KOBİ Kredi ile internet üzerinden başvuru yapılabiliyor. Esnafın ihtiyacı olan kredi için internetten 18 ay vade ve 40 bin TL sınırı belirlenmiş. Ayrıca farklı meslek dallarına özel olarak hazırlanmış esnaf kredisi paketleri bulunmaktadır. Mesleğinize en uygun paketi belirleyerek almak için banka şubelerine başvurmanız yararınıza olacaktır.

* Vakıfbank Esnafa Halden Anlayan Kredi: Esnafa Halden Anlayan Kredi Kampanyası ile mini ve standart olmak üzere iki farklı kredi imkanu sunulmaktadır. Mini kredi için 36 aya kadar vade ve 20 bin limit belirlenmiş. Standart kredi için ise 50 bin TL ve 36 ay vadelendirme imkanı tanınmış .Ödeme seçenekleri de gayet esnek tutulmuş olup tamamen esnafa göre ayarlanmıştır.

* Garanti Bankası Esnaf ve KOBİ’lere Özel Kredi: Esnaf ve KOBİ’lere Özel adı altında birçok kredi paketi hazırlanarak ihtiyacı olan esnaflara verilmektedir. Şirketiniz için ihtiyacınız olan krediyi web sitesi üzerinden ya da en yakın şubeden belirleyerek gerekli başvuruyu yapabilirsiniz.

Garanti Bankası Komşu Esnaf Kredi Kampanyası

Etiketler:

One Response

  1. birsen 21 Nisan 2016

Yorum yazın