Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar 2020

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar 2020

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar

Türkiye’de her meslek grubundan, hemen herkese kredi kartı verilebilirken bu tutumun değişmeyeceği de son yıllarda gelen güncellemelerle artık kesinleşti diyebiliriz. Geçtiğimiz yıllarda, kredi kartları gelir belgesi olmayanlara dahi verilemiyorken bugün, gelir belgesiz, anında internetten başvuru yöntemiyle rahat bir biçimde kredi kartı sahibi olabiliyorsunuz.

Ev hanımları da, bu fırsattan yaralanabiliyorlar. Ev içerisindeki düzenlemeler dışında herhangi bir şey yapmayan, annelik ve ev ekonomisinden sorumlu olan pek çok ev hanımı; kredi kartı kullanmak isteyebiliyor ve bazı bankalar ev hanımlarına, düşük limitli de olsa kredi kartı sunabiliyorlar.

Bugünkü yazımızda sizler için ev hanımlarına kredi kartı veren bazı bankaları tanıtacak, bunun yanında ev hanımlarının nasıl kredi kartı alabileceği ile ilgili birtakım tavsiyelerde bulunacağız. Siz de bir ev hanımıysanız yahut bir eş olarak eşinizin kredi kartı sahibi olmasını istiyorsanız; yazımızı takip ederek bunu sağlayabilirsiniz.

ev hanımlarına kredi kartı

Ev Hanımlarına Kredi Kartı

Öncelikle belirtmemiz gerekir ki, ev hanımlarına özel olarak düzenlenmiş biriktirme hesapları, faiz oranı yüksek mevduat hesapları bulundurulabilirken; maalesef kredi kartı mevcut değil.

Bunun için ilerleyen yıllarda bir düzenleme elbette yapılabilir ancak şu an için ev hanımlarına özel kredi kartı ve bu kredi kartına özel, ev hanımları için kampanyalar yapan bir marka görülemedi. Baktığımızda, pek çok bankanın ev hanımlarına kredi kartı seçeneğini, klasik kartları içerisinden sunduğunu görüyoruz.

Siz de bir ev hanımıysanız, bankaların sunduğu klasik kredi kartlarından yararlanabilmeniz mümkündür. Bakıldığında, Garanti’nin, İş Bankası’nın ve daha pek çok bankanın Bonus, World, Maximum markalı kredi kartları mevcut ve düşük limitle de olsa ev hanımlarının –kredi notları eğer yerindeyse– kredi kartı alamaması için herhangi bir sebep yok.

Peki, nasıl alacaklar ev hanımları kredi kartlarını? Ev hanımlarına kredi kartı için başvuru nereden, nasıl yapılabilir? Bunun için özel bir düzenleme yapılıyor mu? Bunun cevabını aşağıdaki başlığımızda verelim.

Ev Hanımları Nasıl Kredi Kartı Alabilir?

Ev hanımları, standart başvuru yöntemleriyle kredi kartı sahibi olabilirler. Günümüzde bakıldığında pek çok bankanın klasik kredi kartları; geliri olmayan kişilere düşük limitlerle sunulabiliyor ve akıllı bir kullanımla kısa sürede bu limiti de kişiler dilerlerse yükseltebiliyorlar.

Ev hanımları da, tıpkı gelir belgesiz olan, herhangi bir sosyal güvencesi bulunmayan bu kişiler gibi kredi kartlarına başvuru yapıp, kabul edildikleri takdirde akıllı bir kullanımla kısa sürede hem limit yükseltebilir hem de banka ilişkilerini geliştirebilirler. Gerek ev ihtiyaçları için, gerekse kadınsal pek çok ihtiyaç için dönem dönem gereken kredi kartlarını, aşağıdaki kanallardan başvuru yaparak edinebilirsiniz.

Şubeler: Ev hanımları, klasik kredi kartlarına herhangi bir bankanın, herhangi bir şubesinden başvuru yapabilir. Form doldurma yoluyla yapılabilecek bu başvuruda, kimliğinizin yanınızda bulunması önemlidir.

İnternet Sitesi: Pek çok bankanın resmi internet sitesi; kredi kartı başvurusunu uzaktan form doldurma yöntemiyle kabul edebilmektedir.

İnternet Bankacılığı: Eğer herhangi bir bankada, adınıza bir hesabınız varsa; internet bankacılığı bölümünde “başvurular” sekmesini kullanarak, başvurunuzu gerçekleştirmeniz mümkündür.

Mobil Bankacılık: Bankanızın mobil uygulamalarından da, başvurular sekmesini kullanarak kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Çağrı Merkezi: Dilediğiniz bankanın telefon bankacılığı yahut çağrı merkezi adı verilen telefon hattını kullanarak; kredi kartı başvurusu yapabilmeniz mümkündür. Sizden kimlik bilgileriniz isteneceği için başvuru süresince yanınızda kimliğinizi bulundurmanız gerekir.

Ev Hanımlarına Kredi Kartı İçin Evraklar ve Koşullar

Türkiye’de ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar içerisinde aranan herhangi bir spesifik koşul gözlemlenememiştir; zira ev hanımları için uygun bir kampanya sunan kart markası da yoktur.

Bu sebepten, başvuru aşamasında gerekli olan tek evrak; nüfus cüzdanınızdır. Gerek şubeden, gerekse internetten yapacağınız her başvuruda muhakkak sizden kimlik bilgileriniz talep edilebileceğinden; kimliğiniz olmaksızın başvuru yapabilmeniz pek mümkün görünmüyor.

Bunun yanında, koşul olarak kredi notunuz muhakkak sorgulanacağından ötürü; düzgün bir nota sahip olmanız yine çok önemli bir durum olarak karşınıza çıkıyor. Bir ev hanımıysanız dahi, faturalarınızı banka hesabınızdan otomatik ödeme talimatına bağlayarak yahut bankalar, ATM’ler aracılığıyla ödeyerek kredi notunuzu yükseltebilirsiniz.

Daha önce kredi yahut kredi kartı sahibi olmuş ve borçlarında gecikme yaptıysanız; kredi kartı, sadece kredi notunuzun düşük olması hasebiyle tarafınıza verilmeyebilir. Bu sebepten, kredi notu konusunda dikkatli olmanızda ve sabit tutmanızda fayda var.

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar

Aşağıda, sizin için ev hanımlarına kredi kartı veren bankaları listeledik. Siz de, bu listeden dilediğiniz herhangi bir bankayı ve içerisindeki kredi kartı ürününü seçerek, bu ürüne başvuru kanalları aracılığıyla başvuru yapabilir ve birkaç gün içerisinde cevap alabilirsiniz.

Her banka başlığının altında muhakkak bir de başvuru kanalları alt başlığı sunduk. Gerekli belgeler ve benzeri işlemleri öğrenmek için, okumanızda fayda var.

Ziraat Bankası Ev Hanımlarına Kredi Kartı

Ziraat Bankası’nın ev hanımlarına özel olarak sunduğu bir kredi kartı ürünü mevcut değil. Baktığımızda, dönemin en büyük bankalarından bir tanesi olarak, hem emekliye hem de öğrenciye destek veren Ziraat Bankası’nın ev hanımları için en uygun kredi kartı, Ziraat Maximum kredi kartı ürünü. Bu ürüne her ev hanımının başvurabilmesi ve kredi notu da uygunsa olumlu yanıt alabilmesi muhtemel. Ziraat Maximum kredi kartının bazı avantajları, aşağıdaki şekilde belirtilebilir.

 • Anlaşmalı mağazalardan taksit ve Maxipuan kredi kartı puanı kazanma şansı.
 • Acil nakit ihtiyaçlarınızda taksitli nakit avans çekebilme.
 • Temassız özelliği ile 50 TL ve altı herhangi bir harcamada, direkt şifresiz alışveriş yapabilme.
 • Taksit erteleme, öteleme.
 • Sanal kart oluşturabilme.

Başvuru Kanalları

Ziraat Bankası ev hanımlarına özel kredi kartı; Ziraat Maximum kredi kartına aşağıdaki kanallardan başvuru yapabilirsiniz.

 • Şubeler: Türkiye’nin her yerinde bulunan Ziraat Bankası şubelerinin herhangi birinden, kimliğinizi de yanınızda bulundurarak kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.
 • İnternet Sitesi: Ziraat Bankası resmi internet sitesi ziraat.com.tr üzerinden başvuru yapabilmeniz, yine mümkün. Ek olarak buraya tıklayarak başvurunuzu nasıl yapacağınızı daha ayrıntılı bir şekilde öğrenebilirsiniz.
 • Çağrı Merkezi: Ziraat Bankası çağrı merkezi 0850 220 00 00 numaralı hatta sizi bekliyor. Kimlik bilgilerinizi vererek uzaktan form doldurma yöntemiyle ev hanımlarına kredi kartı sunan Ziraat Bankası’na başvuru yapabilmeniz mümkün.
 • ATM’ler: Herhangi bir Ziraat ATM’sine uğrayarak da, kartsız işlemler menüsünden Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu gerçekleştirebiliyorsunuz.

İşbank Ev Hanımlarına Kredi Kartı

İş Bankası’nın da, ev hanımlarına özel bir kredi kartı ürünü yok ancak gelir belgesiz kredi kartı veren bankalardan bir tanesi olan bu bankada; klasik kredi kartı İşbank Maximum’a başvurarak şansınızı deneyebilirsiniz.

Ev hanımlarının eğer kredi notları düzgünse, İşbank Maximum kredi kartı genelde düşük limitle de olsa taraflarına iki hafta içerisinde gönderilebiliyor. Elbette, başvuru yaptıktan iki gün sonra onay durumunuz da tarafınıza iletiliyor. İşbank Maximum kredi kartının avantajları, aşağıdaki gibi listelenebilir.

 • İşbank Maximum kredi kartı ürünü ile yaptığınız her alışverişten, her ödemeden kredi kartı puanı kazanırsınız. Maxipuan olarak adlandırılan bu puanları, dilediğiniz yerde; dilediğiniz gibi harcamanız mümkündür.
 • VISA, Master Card amblemi taşıyan her yerden anında nakit ihtiyacınızı karşılayabilmeniz de yine tarafınıza verilen ayrıcalıklardan bir tanesi.
 • Maximum anlaşmalı üye işyerlerinden dilediğiniz gibi 12 aya varan vadelerle, komisyonsuz alışveriş yapabilmeniz mümkün.
 • Aylık Maximum kampanyalarından dilediğiniz gibi faydalanabilirsiniz.
 • Taksitli nakit avans yahut direkt nakit avansta düşük faiz oranları ve ödeme öteleyebilme özelliği.

Başvuru Kanalları

İşbank ev hanımlarına kredi kartı seçeneğinden faydalanmak için aşağıdaki başvuru kanallarından, kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz.

 • SMS: İşbank Maximum kredi kartı ürününe, SMS yöntemiyle başvuru yapmanız mümkün. Hemen mesaj bölümüne MAXIMUM yazıp boşluk bıraktıktan sonra T.C. Kimlik numaranızı yazarak bu SMS’i 4402’ye iletebilirsiniz.
 • İnternet Sitesi: Türkiye İş Bankası resmi internet sitesi isbank.com.tr üzerinden başvuru yapabilmeniz, yine mümkün. Ek olarak buraya tıklayarak başvurunuzu nasıl yapacağınızı daha ayrıntılı bir şekilde öğrenebilirsiniz.
 • Çağrı Merkezi: 0850 724 0 724 numaralı İşbank çağrı merkezinden de; İşbank ev hanımları için kredi kartı ürünü İşbank Maximum’a başvurmanız mümkündür. Uzaktan form doldurma yöntemiyle yapılacak bu başvuruda kimlik bilgileriniz tarafınızdan talep edilir.
 • Şubeler: Herhangi bir İşbank şubesinden de, İşbank Maximum kredi kartı ürününe başvuru yapabilirsiniz. Yanınızda nüfus cüzdanınızın bulunması yeterli olacaktır.

Garanti Bankası Ev Hanımlarına Kredi Kartı

Garanti Bankası’nın ev hanımlarına özel herhangi bir kredi kartı ürünü mevcut değil ancak kredi kartı portföyünde epey fazla ürünü olduğu aşikar. Bu sebepten, ev hanımlarının klasik olmayan, Flexi’ye başvuru yapmaları sonucunda onay almaları beklenebilir. Hemen herkese verilebilen bir kredi kartı ürünü olarak Flexi’yi ev hanımları da çok sevebilir.

 • Flexi kart ile herhangi bir aidat ödememe hakkına sahipsiniz.
 • Bonus kart markası altında piyasaya sürülen Flexi; dilediğiniz alışverişten tarafınıza bonus kazandıran kartlardan bir tanesidir.
 • Flexi’yi özgün şekilde tasarlayabilmeniz mümkündür.
 • Her ay sizlere sunulan bir dizi kampanyadan dilediğinizi seçme hakkınız saklıdır.
 • Nakit ihtiyaçlarınız için taksitli nakit avans yahut direkt nakit avans çekebilme şansı, yine Flexi’de sizi bekliyor.

Başvuru Kanalları

Garanti Bankası ev hanımlarına kredi kartı için alternatif gösterilebilecek bir kredi kartı ürünü olan Flexi’ye aşağıdaki kanallardan başvuruda bulunabilirsiniz.

 • Çağrı Merkezi: Alo Garanti hattına, 444 0 333 numaralı telefondan erişebilir ve Garanti Flexi kredi kartı ürününe başvuru yapabilirsiniz. Uzaktan form dolduracağınız için yanınızda muhakkak kimlik bilgilerinizin olması tavsiye edilir.
 • Şubeler: Herhangi bir Garanti şubesine uğrayarak, ev hanımlarına alternatif kredi kartı Flexi’ye başvuru yapabilmeniz, yine mümkündür. Yapmanız gereken tek şey; nüfus cüzdanınızla birlikte bir Garanti şubesine gidip form doldurmak.
 • İnternet Sitesi: Garanti Bankası resmi internet sitesi garanti.com.tr üzerinden de dilediğiniz kredi kartına başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Ek olarak buraya tıklayarak başvurunuzu nasıl yapacağınızı daha ayrıntılı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Halkbank Ev Hanımlarına Kredi Kartı

Odağını son dönemde oldukça genişleten bir banka olarak Halkbank’ta da ev hanımlarına özel bir kredi kartı ürünü mevcut değil ancak Paraf’ın alternatifi bol. Ayrıcalıklar, bu Paraf’ta sloganıyla piyasaya giren ve büyük bir sükse yaratan Halkbank’ın yeni kartını eğer kredi notu yeterince iyiyse ev hanımları da edinebilirler. Paraf’ın avantajları ise aşağıdaki şekilde sunulabilir.

 • Ev hanımlarına özel bir kredi kartı sayılabilecek Paraf’ta pek çok giyim markasına özel teklif ve indirim kampanyası mevcut.
 • Taksitli harcamalara ParafPara iadesi; yine Paraf kredi kartı ürününde sizleri bekliyor.
 • Taksitli harcamalarınızın taksitini ödeyemediğiniz günlerde ise; Paraf kredi kartı taksit öteleme seçeneği sizleri bekliyor.
 • Otomatik ödeme talimatlarını yine Paraf kredi kartıyla yapabilirsiniz.
 • Anlaşmalı mağazalarda 12 aya varan vade seçeneği.

Başvuru Kanalları

Halkbank’ın en sevilen kredi kartı Paraf’a ev hanımları, aşağıdaki seçeneklerle başvuru gerçekleştirebilirler.

 • İnternet Sitesi: Halkbank resmi internet sitesi, artık Paraf kredi kartları için kullanılmıyor ancak parafcard.com.tr üzerinden sağ üst köşede hemen başvur seçeneğiyle; Paraf kredi kartına başvurmanız sağlanabiliyor. Ek olarak buraya tıklayarak başvurunuzu nasıl yapacağınızı daha ayrıntılı bir şekilde öğrenebilirsiniz.
 • SMS: SMS ile de, Paraf kredi kartına başvuru alınabiliyor. PARAF yazıp boşluk bıraktıktan hemen sonra, T.C. Kimlik numaranızı da yazarak bu SMS’i 3452’ye gönderebilir ve başvurunuzu anında gerçekleştirebilirsiniz.
 • Halkbank Dialog: 0850 222 0 400 Numaralı Halkbank Dialog hattından da, Paraf kredi kartına başvuru yapabilmeniz mümkündür. Yanınızda bir kimlik bulundurmanız tavsiye edilir zira uzaktan form doldurma yöntemiyle başvurunuz alınacağı için bu bilgilere ihtiyaç duyulacaktır.
 • Şubeler: Herhangi bir Halkbank şubesine kimliğinizle beraber giderek, Paraf kredi kartı başvurusu gerçekleştirebilir ve bir ev hanımı olarak kredi kartına sahip olabilirsiniz.

Yapı Kredi Ev Hanımlarına Kredi Kartı

Yapı Kredi’nin “Taksitçi” adlı kredi kartı, hiç şüphesiz tam ev hanımlarına göre. Alışverişlerinde mütemadiyen bol taksit isteyen ev hanımları; Yapı Kredi’nin bu ürününü edinip mutlu mesut yaşayabilirler. Taksitçi’nin bazı özellikleri ve eşsiz avantajları ise aşağıdaki şekilde listelenebilir.

 • Taksitçi, Master Card amblemini taşıyan her yerde geçerlidir ve kullanılabilir. Kartınızı dilerseniz sanal alışverişlerinizde de rahatlıkla kullanabilir, yurtdışından taksitle siparişler verebilirsiniz.
 • Yapı Kredi Taksitçi ile ev hanımları, yaptığı alışverişte taksit seçeneği bulunmasa dahi; Yapı Kredi tarafından sunulan ekstra üç ay vade seçeneğinden rahatlıkla yararlanabilir. Bunun için yapması gereken tek şey talep etmek.
 • Nakit avans ve taksitli nakit avans sistemiyle Taksitçi; acil para ihtiyacını tüm ATM’lerden karşılayabiliyor.
 • 50 TL’ye kadar şifresiz, temassız özelliği yine Taksitçi’de.
 • Son olarak biriktirdiğiniz kredi kartı puanları ile TL yükleyebilirsiniz.

Başvuru Kanalları

Yapı Kredi’nin ev hanımlarına alternatif kredi kartı bağlamında sunulabilecek kredi kartı ürünü Taksitçi’ye aşağıdaki kanallardan başvuru yapılabilir.

 • SMS: Yapı Kredi Taksitçi kredi kartına, SMS ile başvuru yapabilirsiniz. Taksitçi Web yazıp boşluk bıraktıktan sonra, T.C. Kimlik numaranızı 4421’e göndermeniz yeterli olacaktır.
 • İnternet Sitesi: Yapı Kredi resmi internet sitesi yapikredi.com.tr üzerinden, Kartlar menüsünü kullanarak Taksitçi kredi kartına başvuru yapabilmeniz yine mümkündür. Ek olarak buraya tıklayarak başvurunuzu nasıl yapacağınızı daha ayrıntılı bir şekilde öğrenebilirsiniz.
 • Şubeler: Herhangi bir Yapı Kredi şubesine uğrayarak Taksitçi kredi kartına her ev hanımı başvuru yapabilir. Kimliğinizi yanınızda bulundurmanız, gerekli bilgileri girmek amacıyla yeterli olacaktır.
 • Telefon Bankacılığı: Yapı Kredi telefon bankacılığı 444 0 444 üzerinde sizlere hizmet verebiliyor. Bu hattan rahatlıkla kredi kartı başvurusu yapabilmeniz mümkündür.

Vakıfbank Ev Hanımlarına Kredi Kartı

Türkiye’nin kısa süre önce yenilenen ve vizyon değiştiren bankalarından Vakıfbank da; ev hanımları için kredi kartı sunmayan bankalardan ancak Vakıfbank’ın kredi kartı portföyü her şeye rağmen ev hanımları için de uygun. Örneğin, klasik Vakıfbank kredi kartı olan Vakıfbank Worldcard; başvuru yapıldığı vakit ev hanımlarına da verilebilecek cinsten bir ürün. Özelliklerine bakıldığında ise ilgi çekici avantajlar görebilmekteyiz.

 • Anlaşmalı mağazalardan 12 aya varan vade seçeneği ve Vakıfbank tarafından ek taksitlendirebilme sağlanabiliyor.
 • Vakıfbank Worldcard ile yapacağınız her alışveriş tarafınıza kredi kartı puanı, Worldpuan kazandırıyor.
 • 3000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarınızı Vakıfbank Worldcard içerisinden çekebiliyor ve uygun faiz oranları ile taksitlendirerek ödeyebiliyorsunuz.

Başvuru Kanalları

Vakıfbank ev hanımları için kredi kartı ürünlerinden bir tanesi olan Vakıfbank Worldcard’a aşağıdaki kanallardan başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

 • İnternet Sitesi: Vakıfbank resmi internet sitesi vakifbank.com.tr üzerinden kısa bir form doldurarak; kredi kartı başvurusu yapılabiliyor. Ek olarak buraya tıklayarak başvurunuzu nasıl yapacağınızı daha ayrıntılı bir şekilde öğrenebilirsiniz.
 • Çağrı Merkezi: Vakıfbank telefon bankacılığı 0850 222 0 724 numaralı hatta sizi bekliyor ve dilediğiniz kredi kartına dair başvuruyu uzaktan form doldurma yöntemiyle yapabiliyorsunuz. Kimliğinizi yanınızda bulundurmanız yeterli olacaktır.
 • Şubeler: Vakıfbank şubelerinin herhangi birine giderek de, yanınızda kimliğinizin olması kaydıyla başvuru yapabilirsiniz. Birkaç dakika içerisinde form doldurarak görevliye formu teslim ederek başvuru gerçekleştirmiş olursunuz.

Akbank Ev Hanımlarına Kredi Kartı

Akbank’ın ev hanımlarına özel bir kredi kartı mevcut değil ancak çokça tercih edilen Akbank AxessFree; hem bol chip para kazandırmasından hem de rahatlıkla alınabilmesinden ötürü; ev hanımları için uygun olabilir. Akbank Free kredi kartı ürününün kendisine has özellikleri de mevcut.

 • Free kredi kartında, herhangi bir yıllık kart aidatı mevcut değildir ve dilediğiniz gibi kartınızı kullanabilirsiniz.
 • Hızlı para özelliği ile neredeyse faizsiz anında nakit ihtiyacı karşılayabilme, yine Free’de.
 • Borç transferi ile borçlarınızın hepsini Free’ye aktararak kolay ve düzenli ödemeler gerçekleştirebilmeniz mümkün.
 • Otomatik fatura talimatı verebilirsiniz.
 • Free Bütçem özelliği ile Free kredi kartı, bütçenizin dışına çıkmanızı kesinlikle engeller.
 • Son olarak taksit erteleme avantajı da Free’de sizi bekliyor.

Başvuru Kanalları

Akbank’ın ev hanımları için uygun kredi kartlarından Free’ye aşağıdaki şekillerde başvuru yapabilirsiniz.

 • İnternet sitesi: Akbank resmi internet sitesi Akbank.com.tr üzerinden “kartlar” menüsünü izleyip Free’yi seçerek “hemen başvur” butonuyla başvuru sağlayabilirsiniz. Ek olarak buraya tıklayarak başvurunuzu nasıl yapacağınızı daha ayrıntılı bir şekilde öğrenebilirsiniz.
 • Telefon Bankacılığı: Akbank telefon bankacılığı numarası 444 2 525 ile de Free’ye başvuru yapabilmeniz mümkündür. Uzaktan form doldurma yöntemiyle yapacağınız başvuruda kimliğinizin yanınızda olmasına dikkat edin.
 • Şubeler: Herhangi bir Akbank şubesinden bir ev hanımı olarak Free kart başvurusu yapabilirsiniz.

Denizbank Ev Hanımlarına Kredi Kartı

Denizbank, son zamanlarda kredi kartı markası olarak Bonus’u sıklıkla kullanan ve Deniz Bonus ile avantajlarını arttıran, sektörün başarılı bankalarından bir tanesi. Ev hanımlarına özel biriken hesabı olan ancak herhangi bir kredi kartı bulunmayan Denizbank’ta; Net Kart, ev hanımları için uygun kredi kartları kümesine alınabilir. Net Kart’ın bazı avantajları aşağıdaki şekilde listelenebilir.

 • Net Kart’ta herhangi bir yıllık aidat ödemezsiniz.
 • Bonus karta özel tüm kampanyalar, Net Kart’ta da ücret dahilinde alınabiliyor. Dolayısıyla, seçtiğinizi alabildiğiniz bir kart olduğu söylenebilir.
 • Temassız özellik ile 50 TL altı alışverişlerde şifresiz alışveriş imkanı Net Kart’ta.

Başvuru Kanalları

Net Kart’a aşağıdaki başvuru kanallarından başvuru yapabilirsiniz.

 • İnternet Sitesi: Denizbank resmi internet sitesi Denizbank.com.tr adresinden “kartlar” menüsüne girerek Net Kart kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Ek olarak buraya tıklayarak başvurunuzu nasıl yapacağınızı daha ayrıntılı bir şekilde öğrenebilirsiniz.
 • Çağrı Merkezi: Denizbank telefon bankacılığı 444 0 800 numarasında sizleri bekliyor. Kredi kartı işlemleri menüsünden, Net Kart başvurusu yapabilmeniz uzaktan form doldurma yöntemiyle mümkündür ve zahmetsizdir.
 • SMS: NET yazıp boşluk bıraktıktan hemen sonra T.C. Kimlik numaranızı yazarak; bu SMS’i 3280’e göndermeniz halinde, Net Kart başvurusunu gerçekleştirebilirsiniz.
 • Şubeler: Denizbank şubelerinde kimliğinizi de yanınıza alarak; form doldurma yöntemiyle Net Kart başvurusu yapabilmeniz mümkündür.
 • ATM’ler: Tüm Denizbank ATM’lerinden de Denizbank kredi kartı başvuruları yapılabilmektedir. Kartsız işlemler menüsünden kredi kartı başvurusu seçeneğini kullanarak anında başvuru sağlayabilirsiniz.

Finansbank Ev Hanımlarına Kredi Kartı

Yeni adıyla QNB Finansbank’tan aynı zamanda banka kartı olarak da kullanılabilen FixCard; ev hanımlarına uygun bir kredi kartı ürünü olarak değerlendirilebilir. Bakıldığında, taksitli alışverişler için biçilmiş kaftan olan FixCard’ın avantajları da kendine has.

 • FixCard’larda temassız özelliği bulunmaktadır. 50 TL altındaki tüm alışverişleriniz şifre girmeksizin direkt olarak yapılabilir.
 • Kartın herhangi bir aidatı mevcut değildir. Özgürce ve ücretsiz olarak kullanımı mümkündür.
 • Ücretsiz olarak taksitli nakit avans şansı yine, FixCard’da.
 • Bunun yanında, FixCard müşterilerine özel anında kredi avantajından da dilediğiniz zaman yararlanabilmeniz mümkündür.
 • FixCard ürünlerine has bir özellik olan düzenli yükle konuş sistemiyle; telefonlarınıza düzenli olarak TL yüklemek, FixCard üzerinden; yine sizin elinizde.
 • Son olarak FixCard ile her alışverişinizde Parapuan kazanımı da mümkündür!

Başvuru Kanalları

Ev hanımlarına uygun bir kredi kartı olan FixCard’a; aşağıdaki başvuru kanallarından başvuru yapabilirsiniz.

 • İnternet Sitesi: Fixcard internet sitesi fixcard.com.tr üzerinden, FixCard için direkt başvuru formu doldurabilir ve anında müşteri hizmetleri tarafından aranabilirsiniz. Ek olarak buraya tıklayarak başvurunuzu nasıl yapacağınızı daha ayrıntılı bir şekilde öğrenebilirsiniz.
 • Telefon Bankacılığı: QNB Finansbank telefon bankacılığı 0850 222 0 900 numaralı hatta sizleri bekliyor. Dilediğiniz gibi, Finansbank kredi kartı başvurusunu bu telefondan da gerçekleştirebilmeniz mümkündür.
 • Şubeler: Herhangi bir QNB Finansbank şubesinden, yanınıza kimliğinizi alarak FixCard kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.