Fibabanka SMS ile Anında Kredi Başvurusu 2020Bankacılık alanının yeni isimlerinden Fibabanka, 2010’da kurulmuştur. 2016 yılında hizmet ağını Türkiye geneline taşımıştır. Bankanın kredi olanakları kısa sürede popüler olmasını sağlamış olarak değerlendirilir. İhtiyaç kredisi ihtiyacı olanlar için hızlı kredi seçeneği mevcuttur.

Evlilikten eğitime tüm nakit taleplerine yönelik en iyi şartları sunma hedefine sahiptir. Fibabanka, modern çağın bankacılık gerekliliklerine uygundur. Şubelere giderek vakit kaybetmek istemeyenler mobil bankacılığı tercih edebilirler. Fibabanka SMS ile anında kredi başvurusu çok hızlı bir seçenektir.

Gelişmiş bankacılık hizmetlerinden biri olarak değerlendirme kolayca yapılır. Siz de bireysel ihtiyaçlarınız için SMS kanalını tercih edebilirsiniz. Her zaman her yerden telefonlar üzerinden işlemlerinizi tamamlama olanağınız mevcuttur.

Fibabanka SMS ile Kredi Başvurusu

Fibabanka SMS ile Kredi Başvurusu

Fibabanka SMS kredisi büyük avantajları beraberinde getirir. Hem hızlı hem de kolay kredi olanağını sizler için sağlar. Ekstra işleme gerek kalmaksızın telefonlarınızla birlikte işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Bankadan anında kredi almak için SMS yöntemi olarak; TC Kimlik Numaranızı 3422’ye göndermeniz yeterli olur. Anında hazır kredi seçeneği için belge talep edilmez. Değerlendirme şartlarını karşılayıp karşılamadığınız bakılır. Sahip olduğunuz performans iyi durumdaysa onay verilir.

TCKIMLIKNO 3422’ye SMS

Fibabanka, kolay krediye olanak tanıyan bankalardan biri olarak tanımlanır. Bu sayede her ihtiyacınız için başarıyla alım gerçekleştirebilirsiniz. 20.000 TL’ye kadar kredi alabilme olanağınız SMS yöntemiyle mevcuttur. Fibabanka’dan SMS kredisinin yanı sıra mobil şubeyi de kullanabilmeniz mümkündür. Banka üyesi olanlar için pratik bir kanal olarak tercih edilebilir. 0850 222 77 77 telefon numarası üzerinden de başvurularınız alınır.

Web’den başvuru için tıklayın.

Fibabanka İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

İhtiyaç kredileri, çeşitli dönemlerde talep ettiğiniz krediler olabilir. Fibabanka sunduğu seçenekte faiz oranlarını %3.43 olarak belirlemiştir. Banka politikaları gereğince belirlenmiş seviye her zaman sabit kalır. Kredi geri ödeme oranları bu faiz oranı üzerinden hesaplanır. 3 aydan başlayarak 36 aya kadar vadeli işlem yapabilme seçeneği kredi ürünlerinde mevcuttur.
Alacağınız ihtiyaç kredisinde geri ödemenizi, vadenize göre kolaylıkla hesaplayabilmeniz mümkündür. Fibabanka’dan kredi talebinizde ödeme miktarınızı net olarak öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda aldığınız miktarla toplam tutar arasındaki farkı da hesaplayabilme avantajınız bulunur.

10.000 TL 36 Ay Vade

fibabanka 10 bin tl ihtiyaç kredisi hesaplama

Fibabanka 10.000 TL 36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

Fibabanka Ne Kadar Kredi Alabilirim?

Taleplere özel olarak sunduğu kredi ürünlerinde üst limit 100.000 TL’dir. Üst limit kavramı alabileceğiniz en yüksek tutarı tanımlar. Fibabanka, ihtiyaç kredisi seçeneğinde alt limit 1000 TL’dir. Belirlenen miktar aralıklarında kredinize kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Başvurduğunuz nakit üzerinden yeterliliğe sahipseniz Fibabanka ihtiyaç kredinizi almanıza olanak sağlar.

Limit aralıkları içerisinde yararlanabileceğiniz seçenekler, ihtiyaçlarınız seviyesinde özel olarak ayarlanır. Başvurunuz için yapılacak geri dönüşte maksimum yararlanabileceğiniz tutar belirtilir. Genel itibariyle banka ürünlerini kullanma performansınıza göre değerlendirilirsiniz.

Ödemelerinizi düzenli yapmış, faturalarınızı ödemiş ve taksitlerinizi yatırmışsanız yüksek miktardan yararlanabilirsiniz. Fibabanka ile alabileceğiniz kredi tutarı banka müşterisi olup olmadığınıza göre de değişebilir.

Fibabanka Kredi Başvurusu için Gerekli Belgeler ve Şartlar

Bankaların tamamının kredi ürünlerinde talep ettiği belge ve şartlar geçerlidir. Fibabanka’dan kredi talebinde bulunanların, bankanın isteklerini karşılamaları zorunlu olur.

Gerekli olan belgeler eksiksiz ve tam olmalıdır. Aynı zamanda yıpranmış belgeleri kabul etmeme Fibabanka’nın haklarından biridir.

Fibabanka Kredi Başvurusu için Gerekli Belgeler:

 • Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi
 • Gelir belgesi
  Ücretli çalışanlar için maaş bordrosu
  Emekliler için emeklilik belgesi
  Faiz geliri olanlar için gelir bildirgesi
  Konut sahipleri için kontrat
  Gayrimenkul kazancı olanlar için kira belgesi
  İş sahipleri veya ortakları için vergi levhası
 • Son 3 aya ait fatura

Krediden yararlanabilmeniz adına belgelerin her birini Fibabanka’ya teslim etmelisiniz.

Fibabanka Kredi Başvurusu için Şartlar:

 • 18 yaş
 • Gelir belgesi
 • Fibabanka ile çalışmaya uygun şartlara sahip olmak

Kredi başvurusu aşamasında şartları karşılıyorsanız, onaydan sonra belgeleri teslim edebilirsiniz. Kredi almak için tüm gereklilikleri sağladığınızdan emin olmanız önemlidir.

19 yorum

 1. Hilal 29 Mayıs 2016
 2. Kenan 14 Ağustos 2016
 3. Kenan 14 Ağustos 2016
  • editor 16 Ağustos 2016
 4. Kenan 21 Ağustos 2016
 5. Bircan 11 Kasım 2016
 6. Serkan 5 Nisan 2017
 7. Mehmet 6 Haziran 2017
 8. Yaşar 9 Ağustos 2017
 9. fatma 13 Kasım 2017
 10. onur 7 Ocak 2018
 11. Mustafa 17 Ocak 2018

Yorum yazın