Finansbank Kredi ve Kredi Kartı Başvuru Sorgulama
Finansbank Başvuru Sonucu Takip

Finansbank, “ismimiz değişiyor size en iyi hizmeti verme anlayışımız devam ediyor” diyerek çok yakında QNB Finansbank olarak isim değişikliği yapma yoluna girmiştir. İhtiyaç sahiplerinin her geçen gün, kredi ve kredi kartlarına olan talepleri hızla artış göstermektedir. Bu taleplerde tercih edilen banka olmayı hedefleyen Finansbank, bankacılık sektöründe ilk sıralarda yer almaktadır.

finansbank başvuru sorgulama

Finansbank Kredi Kartı Sorgulama (Başvuru Takibi)

Kullanmak istediğiniz kredi kartınızda, Finansbank’ı tercih etmeniz halinde, bankanın herhangi bir şubesinden, telefon bankacılığı, internet bankacılığı ve sms yolu ile kolay ve hızlı yöntemlerle başvurada bulunabilirsiniz. Başvuruda bulunduğunuz kredi kartı genelde en geç 7 gün içinde hazır olmakta ve sizlere bilgisi verilmektedir. Ancak olağanüstü durumlarda ya da gecikmelerde kartınızın hazır olup olmadığını sorgulamak Finansbank’la oldukça kolaydır.

Sorgulama yapacağınız kanallar;

  • Telefon Bankacılığı
  • Şube
  • İnternet Bankacılığı

Banka Şubesi

Size en yakın Finans Bank şubesine giderek, müşteri hizmetlerinden kredi kartınızın sorgulamasını yapabilirsiniz.

Telefon Bankacılığı

Kredi kartı sorgulamanın en basit yöntemlerinden biri de, bankanın iletişim hattı olan 850 222 0 900 nolu telefonu arayıp, müşteri temsilcinizden kredi kartınızın takibini sağlamaktır (TC kimlik bilgileri ile)

İnternet Bankacılığı

Bankanın resmi web sitesinden de rahatlıkla kredi kartı başvurunuzu takip edebilirsiniz.

CardFinans Başvuru Sorgulama

CardFinans sorgulamanın direk yolu ise  https://www.cardfinans.com.tr/cardfinans-ile-tanisin/popup/kart-basvuru-statu.aspx tıklamak ve form da istenen gerekli bilgileri doldurmak ve listele butonuna basmaktır.

Finansbank Kredi Sorgulama (Başvuru Takibi)

Kişilerin kredi kullanma talepleri, hemen her alanda olabilmekle birlikte büyük oran da finansal sıkışıklığın olduğu zamanlarda tercih edilmektedir. Yani, tatil amaçlı ya da birikim için çekilen krediler olmakla birlikte büyük oranlı acil ihtiyaç, araç ya da konut ihtiyaçların gereği çekilmektedir. Kredi talebinde bulunan kişiler, hangi türden krediye başvurmuş olursa olsun sonucunu takip etme ayrıcalığına Finansbank ile sahip olmaktadır. Bu doğrultuda kredi sorgulama platformları, telefon bankacılığı ve banka şubeleridir.

Telefon Bankacılığı

Çoğu zamanlarda aynı gün içinde olumlu ya da olumsuz olan kredinizin sonucunu 444 0 900 veya 0850 222 0 900 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz. TC kimlik numaranızı vermeniz halinde bu bilgiye ulaşmanız mümkün olmaktadır.

Banka Şubesi

Finansbank’ın herhangidir şubesine giderek, yine TC kimlik numaranız ile bankoda görevli bireysel müşteri yetkilisinden kredi başvuru sonucunuzu sorgulayabilirsiniz.

Ayrıca QNB Finansbank kredi başvurusu yapmak için de buraya tıklayabilirsiniz.

One Response

  1. fatma 16 Haziran 2016

Yorum yazın