finansbank başvuru sorgulama

QNB Finansbank Kredi ve Kredi Kartı Başvuru Sorgulama

QNB Finansbank Başvuru Sorgulama

QNB Finansbank kredim onaylandı mı veya kredi kartı başvurum kabul edildi mi merak eden tüketiciler, bankanın takip sisteminden faydalanarak sonucu anında öğrenebilirler.

Özellikle QNB Finansbank kredi başvurusu sorgulama servisiyle, hem başvurunuza ait bilgileri hem de müracaatınızın şuan hangi değerlendirme aşamasında olduğunuz hızlı ve kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Kurumun takip sisteminden faydalanmak isteyenler için yazımız içerisinde QNB Finansbank başvurum nerede uygulamasına dair tüm bilgileri ayrıntılarıyla birlikte aktardık…

\"finansbank

QNB Finansbank Başvurum Nerede

QNB Finansbank kredi kartı başvuru sonucu ve kredi onay durumu tüketiciler tarafından sıklıkla merak edilmektedir. Aslında başvurulan kredili ürünün tipine göre 1 ila 7 gün içerisinde sonuç müşteriye iletilse de, bazı tüketiciler sonucun gelmesini beklemeden öğrenmek isterler.

Bu durumu değerlendiren QNB Finansbank kredi takip ve kredi kartı sonuç öğrenme için bir sistem oluşturdu. Başvurum Nerede adlı bu sistemden faydalanarak, anında online bir şekilde müracaatlarınızla ilgili detayları sorgulatabilirsiniz.

QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu Sorgulama

Bireysel kart başvurunuzu, kurumun resmi web sitesi aracılığıyla kolaylıkla sorgulatabilirsiniz. QNB Finansbank kredi kartı takip sistemine ulaşmak ve işlem yapmaya başlamak için tıklayınız. Açılan sayfada “*” işareti ile belirtilen tüm alanları doldurmanız zorunludur. Bu nedenle sırasıyla adınızı ve soyadınızı yazdıktan sonra kimlik numaranızı ilgili alana giriniz.

Alt kısımda ise cep telefonu numaranız istenmekte ve iki ayrı bölüm bulunmaktadır. Bu bölümlerin ilkinden operatör kodunuzu yani cep telefon numaranızın ilk 4 hanesini bularak işaretleyiniz. İkinci bölümde ise telefon numaranız, bir diğer ifadeyle GSM kodundan sonra gelen 7 rakamı yazmanız gerekmektedir.

QNB Finansbank kredi kartı başvuru takip için son bölümde güvenlik kodunu ilgili alana girmeniz talep edilecektir. Güvenlik kodu, bankanın web sayfasında görünen 5 karakterli değerlerden oluşmaktadır. Bu değerleri, istenilen bölüme yazdıktan sonra “Başvurularımı Listele” butonuna basarak işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

QNB Finansbank Kredi Başvurusu Sorgulama

Kredi kartında olduğu gibi QNB Finansbank kredi başvuru sorgulaması da yaptırabilirsiniz. Bu sorgulama için birkaç alternatif yöntem bulunmaktadır. Öncelikle tüm Finansbank şubelerinden, kredi başvurunuza dair bilgi almanız mümkün.

Bunun için şubeye kimliğiniz ile birlikte giderek, bireysel müşteri temsilcilerine sıra almanız gerekmektedir. Ardından ilgili görevliyle yapacağınız görüşme esnasında kredi müracaatında bulunduğunuzu ve QNB Finansbank başvuru sorgulama için geldiğinizi belirtmelisiniz.

Kısa bir kontrol sonrasında görevli tarafınıza başvurunuzun hangi aşamada olduğu ve onaylanıp onaylanmadığı hakkında bilgi verecektir.

QNB Finansbank kredi başvuru takip için uygulayabileceğiniz bir diğer yöntem ise telefon şubesini aramaktır. Kurumun 444 0 900 ya da 0850 222 0 900 numaralarından birini ayarak, birebir görüşme için müşteri temsilcisine bağlanmalısınız.

Menü yardımıyla çağrı merkezi görevlisine bağlandıktan sonra başvuru durumunuzun sonucunu öğrenebilirsiniz. Görevli, yapılan başvuruyla ilgili sorgulama yaptırdıktan sonra şuan hangi değerlendirme aşamasında olduğunu ve yaklaşık ne kadar sürede sonuçlanacağını size bildirecektir.

İnternet üzerinden sorgulama yapmak isteyenlere ise henüz böyle bir sistemin mevcut olmadığını hatırlatalım…

1 thought on “QNB Finansbank Kredi ve Kredi Kartı Başvuru Sorgulama”

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir