QNB Finansbank Hesabı Nasıl Açılır?

QNB Finansbank Hesabı Nasıl Açılır?

QNB Finansbank, müşterilerine sunduğu çok önemli kampanyalar ve avantajlar ile birçok kişinin QNB Finansbank hesabı açmasını sağlamıştır. Hem vadeli hem vadesiz hesaplarının yanı sıra, altın ve döviz hesapları da en çok tercih edilen QNB Finansbank hesapları olarak karşımıza çıkmaktadır.

Eğer, QNB Finansbank’ta hala bir hesabınız yoksa yazımızı dikkatli bir şekilde okuyarak sizler de kolaylıkla QNB Finansbank hesabı açabilirsiniz. İşte o yazımızla sizleri baş başa bırakıyoruz…

QNB Finansbank Hesabı Nasıl Açılır?

QNB Finansbank Vadeli Hesap Açmak

QNB Finansbank, birikimlerinizin değerine değer katmak için sizleri bekliyor. QNB Finansbank’ta vadeli hesap açarak sürekli kazanır, piyasa koşullarını da hiçbir şekilde dert etmezsiniz. Bunun yanında anaparanız ve getiriniz de her daim QNB Finansbank güvencesi altında olmuş olur.

Vadeli TL Hesabı Açmak

QNB Finansbank ile vadeli TL hesabı açmak size her yönden çok büyük avantajlar sağlamaktadır. Sabit faiz oranlarından yararlanma durumunun yanında QNB Finansbank’ın size özel faiz oranları ve vade seçenekleriyle de birikimlerinizi güvenli bir şekilde büyütebilirsiniz.

1 günden bin 100 güne kadar da istediğiniz vadede hesap açtırabiliyorsunuz. Uzun vadeli yatırımlarınızda da stopaj avantajı elde etme şansına da sahip oluyorsunuz. QNB Finansbank’ta vadeli TL hesabı açtırmak istiyorsanız istediğiniz QNB Finansbank şubesine gidip işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bunun yanı sıra internet bankacılığı ya da 0850 222 0 900 numarasını arayarak da işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 • İdeal faiz oranları,
 • En çetin piyasa şartlarında dahi sabit faiz oranlarından yararlanabilme olanağı,
 • QNB Finansbank güvencesi ile birikim yapabilme imkânı,
 • Uzun vadeli yatırımlarınızda çok cazip stopaj avantajları,
 • Vadeli mevduatlarınızı çok kısa ya da çok uzun vadelerde değerlendirebilme şansı,
 • İstenilen anda nakde dönebilme seçeneği,
 • Vadeli, vadesiz hesaplar arasında geçiş yapabilme kolaylığı.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Vadeli Altın Hesabı Açmak

QNB Finansbank’ta altınlarınızı ister gram bazında alıp satabilir, isterseniz de yaptığınız birikimleri vadeli hesabınızda değerlendirebilirsiniz. QNB Finansbank’ta vadeli altın hesap açmak hem çok kolay hem de çok güvenli.

Üstelik hesap işletim ücreti olmadan hesabınızı açtırabilir, birbirinden avantajlı kurlardan yararlanabilir, 1 günden 1 yıla kadar da vade seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Bunun için 0850 222 0 900 numarasını arayabilir, ayrıca hem internet hem de cep şubelerinden ve QNB Finansbank’ın dilediğiniz şubesinden de altın hesabı açtırabilirsiniz.

 • Birikimlerinizi çalınma ve kaybolma riskine karşı koruma imkanı,
 • İşçilik maliyetlerini devre dışı bırakan avantajlı kurlar,
 • 1 günden 1 yıla kadar vade seçenekleri,
 • Hesap işletim ücreti olmaksızın hesap açabilme şansı.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Vadeli Döviz Hesabı Açmak

Döviz olarak elinizde tuttuğunuz tüm birikimlerinizi gözünüz kapalı bir şekilde QNB Finansbank’a getirebilirsiniz. QNB Finansbank’ın vadeli döviz hesabıyla birikimlerinizi güvenli bir şekilde yapabilir, piyasa koşullarındanasla etkilenmeden de daha çok kazanma şansına sahip olabilirsiniz.

Bu hesapla vadeli mevduatlarınızı ister kısa, isterseniz de uzun vadede değerlendirebilir, istediğiniz nakde dönebilme olanağını da elde edebilirsiniz. QNB Finansbank’ın tüm şubelerinden, internet ve telefon bankacılığından vadeli döviz hesabı açtırabilirsiniz.

QNB Finansbank Vadesiz Hesap Açmak

Nakit taşımaktan yorulanlara QNB Finansbank’tan müjde!  QNB Finansbank’ta vadesiz hesap açarak tüm bireysel bankacılık işlemlerinizi her an en hızlı şekilde gerçekleştirebilir, bütün ödemelerinizi banka kartınızla tek tıkla gerçekleştirebilirsiniz. Faturalarınıza otomatik ödeme talimatı verebileceğiniz gibi, EFT ve havale yapma şansına da sahip olabilirsiniz.

Vadesiz TL Hesabı Açmak

QNB Finansbank’ta vadesiz TL hesabı açarak paranızı dilediğiniz an çekebilir ya da dilediğiniz an yatırabilirsiniz. Ayrıca, birçok farklı bankacılık kanalları üzerinde işlem yapma avantajına da sahip oluyorsunuz. QNB Finansbank şubelerine giderek vadesiz TL hesabınızı anında açtırabilirsiniz. Bunun yanında dilerseniz telefonla dilerseniz de internet bankacılığını kullanarak da en hızlı ve en kolay şekilde vadesiz TL hesabı açtırabilirsiniz.

 • Her türlü ödemelerinizi banka kartınızla yapabilme imkânı
 • QNB Finansbank ATM’leri ile 7 gün 24 saat hizmet
 • İnternet ve Cep Şubelerimiz vasıtasıyla kolayca işlem yapabilme avantajı
 • Faturalarınız için otomatik ödeme talimatı verebilme, EFT ve havale yapabilme olanağı

Vadesiz mevduat hesabınızdan yalnızca 3 ayda bir olmak üzere 38,25 TL hesap işletim ücreti tahsil edilecektir. Yalnızca döviz hesabınızın bulunması veya hesabınızdaki TL miktarının yetersiz olması durumunda hesabınızdan 38,25 TL tutarında döviz tahsil edilir. Bu durumda tahsilatın yapılacağı gün geçerli olan bankamız döviz kuru dikkate alınır.

Vadesiz Döviz Hesabı Açmak

QNB Finansbank, döviz cinsinden birikimleriniz varsa sizleri vadesiz döviz hesabı açmaya davet ediyor. Hesabınızdan istediğiniz an para çekebilir ya da hesabınıza dilediğiniz an para yatırabilirsiniz. Bunun yanında farklı para birileri arasında geçiş de yapabilirsiniz. Sizler de QNB Finansbank’ta vadesiz döviz hesabı açtırmak istiyorsanız, internet ve telefon aracılığıyla ya da QNB Finansbank şubelerine işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

QNB Finansbank 18 Yaş Altı Banka Hesabı Nasıl Açılır?

Günümüzde bazı bankalar 18 yaş altı kişilere, çok özel tasarruf hesapları sunmaktadır. Bu tür hesaplar, çocukların erken yaşta birikim yapmalarına olanak sağlamaktadır.Ancak, henüz QNB Finansbank’ın bu tür özel tasarruf hesabı bulunmamaktadır. QNB Finansbank’ta hem vadeli TL hesabı hem de vadesiz TL hesap açtırabilmeniz için 18 yaşını doldurmanız gerekmektedir.

İlgili Yazı18 yaşını doldurmadan banka hesabı nasıl açılır?

QNB Finansbank Öğrenciler İçin Banka Hesabı

Öğrenciler, CardFinans GO ile ayrıcalıklı olmanın tadını çıkarıyor. CardFinans GO kartı QNB Finansbank’ın 18-25 yaş aralığındaki öğrencilere sunduğu bir kredi kartıdır. Bu kartın özellikleri aşağıdaki gibidir:

 • Eğer, alışverişlerinizi peşin yapmak istemiyorsanız 9 aya kadar taksitlendirmeimkanına sahipsiniz.
 • Harcama uyarı sistemini kullanarak yaptığınız harcamalarınızı dilediğiniz an kontrol altına alabilirsiniz.
 • CardFinans GO kartı ile yapacağınız alışverişlerde anlaşmalı birçok markanın fırsatlarından ve kampanyalarından da yararlanabilirsiniz.

CardFinansGO’ya başvuru yapmak için, GO yazıp 2273’e SMS attıktan sonra size en yakın QNB Finansbank’a giderek başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir