QNB Finansbank SMS ile Kredi Başvurusu

QNB Finansbank SMS ile Anında Kredi Başvurusu 2021

QNB Finansbank, ülke genelindeki 500’ü aşkın şubesi ve istihdam ettiği binlerce personeliyle bankacılık sektöründeki hizmetlerini sürdürmektedir. Ticari veya bireysel müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla farklı seçeneklerde paketler sunmaktadır. QNB Finansbank SMS ile kredi başvurusu yapma seçeneği ile kullanıcılarının saniyeler içerisinde ön başvuru yapmalarına imkan tanımaktadır. Bu yazımızda QNB Finansbank SMS ile kredi başvurusu, başvuru şartları, başvuru belgeleri, 10.000 TL hesaplama ve faiz oranları hakkında detaylı açıklamalar yer almaktadır.

\"QNB

QNB Finansbank SMS ile Kredi Başvurusu

QNB Finansbank SMS ile kredi başvurusu imkanı sayesinde talep de  bulunan müşterilerin banka şubelerine gitmelerine gerek kalmamaktadır. Ön başvuru adı verilen bu çalışma ile kişiler aylık gelir düzeylerine, taleplerine göre olumlu veya olumsuz cevap alabilmektedir. Başvuru sonuçları gerekli incelemelerin ardından müşterilere tekrardan SMS yolu ile iletilmektedir. Başvurusu kabul edilen müşteriler, resmi işlemler için banka şubelerine gitmektedir.

QNB Finansbank SMS ile kredi başvurusu yapmak için Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranızı 5030’a SMS yoluyla gönderebilirsiniz. İsminize kayıtlı olan kredi notunun ve bilgilerinizin incelenmesi sonucunda başvurunuzun durumu tekrardan sizlere SMS ile iletilmektedir.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

İhtiyaç kredisi, QNB Finansbank kredi hizmetleri içerisindeki en önemli kredi seçeneğidir. Kredide faiz oranları %2.58 olarak belirlenmiştir. Talep edilen tutarla beraber, vade seçeneği oldukça geniş yelpazede müşteri özelinde değerlendirilebilmektedir. Tamamen bireysel olarak ihtiyaçlara uygun olması için sunulan kredi seçeneğinde, faiz oranları düşük seviyede tutulur.

En uygun faiz oranlarıyla nakit taleplerini karşılama avantajını beraberinde getiren bankalar arasında yer alan QNB Finansbank, son derece fark yaratan hizmet anlayışına sahip olmasıyla ön plana çıkar. Her bütçeye uygun seçeneklerden yararlanmaya olanak sağlayan ihtiyaç kredisinde faiz oranı, talep edilen tutarın geri ödemesindeki farkın yüksek olmamasına yönelik özel olarak belirlenmiştir.

QNB Finansbank Ne Kadar Kredi Alabilirim?

Türkiye’nin en çok tercih edilen bankaları arasında baş sıralarda bulunan QNB Finansbank’tan ne kadar kredi alabilirim? diyenler için sorunun cevabı değişkenlik gösterir. Banka tarafından sunulan, ihtiyaçları karşılamak için kredi olanağında talep edilecek tutar 1000-50.000 TL arasında değişkenlik gösterir. Alınacak olan tutarın belirlenmesinde fark yaratan önemli detayların bulunuyor olduğu da göz önünde bulundurulmalıdır.

Kredi almak için yeterli nota sahip olanlar, en üst limitten QNB Finansbank kredi seçeneğinden yararlanabilme avantajına sahip olur. Orta ve düşük limitlerden de kredi seçeneğinden yararlanabilme olanağı bulunur. Herkes farklı değerlerden alabileceği krediyle beraber, kısa süre içerisinde tamamlanan işlemler sayesinde beklentilerini karşılayabilirler.

QNB Finansbank Kredi Başvurusu için Gerekli Belgeler ve Şartlar

QNB Finansbank başvuru şartları olarak, başvuruda bulunan kişilerde 18 yaşından büyük olma şartını aramaktadır. Değerlendirme aşamasında bankanın belirlediği politikalar önem kazanmakta ve serbest bir değerlendirme yapılmaktadır. Başvuru sırasında kefil gösterme zorunluluğu yoktur ancak gerek görülmesi halinde sizlerden kefil şartı istenebilmektedir.

Başvuru yapan kişilerin, başvuru sonuçları olumlu sonuçlandığı takdirde detayların görüşülmesi ve evrakların teslim edilmesi için en yakın banka şubesine gitmesi gerekmektedir. Başvurusu sırasında istenen belgeler aşağıdaki şekilde listelenmektedir.

  • Türkiye Cumhuriyeti Nüfus Cüzdanı
  • Başvuru formu
  • Kişinin adres bilgisi güncel ise ikametgah istenmemektedir ancak güncel değil ise son 3 ay içinde adınıza kayıtlı olan elektrik, su, internet veya doğalgaz faturalarından biri.
  • Kişinin gelirini belgeleyen gelir belgesi

10.000 TL Kredi Hesaplama ve Faiz Oranları

QNB Finansbank, müşterilerinin ürün başvurularına maksimum 65.000 TL limit belirlemektedir. Aylık geliriniz, kredi notunuz ve talebiniz doğrultusunda limit değişkenlik göstermekte ve geri ödemelerinizi 60 ay vade içerisinde ödeyebilmektesiniz. Vade süresi ile bağlantılı olarak toplam ödenecek tutar değişkenlik göstermektedir. QNB Finansbank SMS ile 10.000 TL için vade ve faiz ile şekillenen toplam ödeme tutarları aşağıdaki tabloda detaylı olarak belirtilmektedir.

Vade Faiz Oranı Aylık Taksit Ödenecek Toplam Tutar
6 Ay %0,79 1.722,40 TL 10.334,39 TL
12 Ay %0,79 885,57 TL 10.626,87 TL
24 Ay %0,79 467,83 TL 11.227,79 TL
36 Ay %0,79 329,17 TL 11.850,16 TL

 

Kredi limitinin vade ve faiz oranı birlikte şekillenmesi sonucunda ödenecek toplam tutar ortaya çıkmaktadır. Ödenecek toplam tutara ilaveten, bankanın belirlemiş olduğu kredi tahsis ücreti de sizlerden tahsil edilecektir. Ürün tahsis ücreti maksimum binde 5 oranında alınmaktadır.

Web\’den başvuru ve bilgi için tıklayın.

3 thoughts on “QNB Finansbank SMS ile Anında Kredi Başvurusu 2021”

  1. sigortasız çalışan bir insanım bankanızdan kredikartıkullanmaktayım ayrıyatenkrediçekmekistiyorum nasılyararlanabilirim

  2. Sigortam yok adima borcta yok kredi kartı borcu yoktur ve kredi almak istiyorum baska borclarim icin yardimci olursaniz çok sevinirim

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir