QNB Finansbank SMS ile Anında Kredi Başvurusu 2020

3 dk okuma süresi

Finasbank, QNB ile birleşmesinin ardından müşteri sayısını artırmış durumda. Türkiye’nin en çok müşteriye sahip bankaları arasında yer alıyor olduğu gibi aynı zamanda bir o kadar da geniş hizmet olanaklarıyla ön planda. QNB Finansbank’ın sunduğu kredi olanakları, son derece detaylı olarak işleniyor ve müşteriler için özel olarak sağlanıyor.

QNB Finansbank SMS ile Kredi Başvurusu

QNB Finansbank SMS ile Kredi Başvurusu

QNB Finansbank, SMS kanalı üzerinden kredi başvurusu alan bankalardan biri. Cep telefonlarından herhangi bir ekstra belgeye gerek olmaksızın sadece belirli SMS gönderiminin yapılmasıyla, nerede olunursa olunsun kolaylıkla kredi ihtiyacının karşılanabilmesi olanağı bulunuyor.

Şubeye gitmeye gerek kalmaksızın pratik şekilde gerçekleştirilebilen QNB Finansbank, SMS ile kredi başvurusu hayatın yoğun temposu içerisinden zaman tasarrufunu beraberinde getiriyor.

SMS kanalı kullanarak kredi başvurusunu gerçekleştirmek isteyenler için yapılması gereken işlem TC kimlik numarasının 5030’a SMS gönderilmesi oluyor. Kredi başvurusu için yapılan gönderimin ardından QNB Finansbank tarafından geri cep telefonuna geri dönüş sağlanır.

Kredi başvurusu için gerekli olan inceleme banka tarafından yapılarak, olumlu veya olumsuz olarak geri dönüş sağlanır. SMS yöntemiyle kredi başvurusunda bulunacaklar için belirlenen üst limit 50.000 TL olarak belirlenmiştir. Hızlı ve pratik olması sayesinde çok sayıda kişi tarafından tercih edilen yöntemlerin başında geliyor olmasının farkını her zaman detaylı olarak ön plana çıkarır.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

İhtiyaç kredisi, QNB Finansbank kredi hizmetleri içerisindeki en önemli kredi seçeneğidir. Kredide faiz oranları %2.58 olarak belirlenmiştir. Talep edilen tutarla beraber, vade seçeneği oldukça geniş yelpazede müşteri özelinde değerlendirilebilmektedir. Tamamen bireysel olarak ihtiyaçlara uygun olması için sunulan kredi seçeneğinde, faiz oranları düşük seviyede tutulur.

En uygun faiz oranlarıyla nakit taleplerini karşılama avantajını beraberinde getiren bankalar arasında yer alan QNB Finansbank, son derece fark yaratan hizmet anlayışına sahip olmasıyla ön plana çıkar. Her bütçeye uygun seçeneklerden yararlanmaya olanak sağlayan ihtiyaç kredisinde faiz oranı, talep edilen tutarın geri ödemesindeki farkın yüksek olmamasına yönelik özel olarak belirlenmiştir.

QNB Finansbank Ne Kadar Kredi Alabilirim?

Türkiye’nin en çok tercih edilen bankaları arasında baş sıralarda bulunan QNB Finansbank’tan ne kadar kredi alabilirim? diyenler için sorunun cevabı değişkenlik gösterir. Banka tarafından sunulan, ihtiyaçları karşılamak için kredi olanağında talep edilecek tutar 1000-50.000 TL arasında değişkenlik gösterir. Alınacak olan tutarın belirlenmesinde fark yaratan önemli detayların bulunuyor olduğu da göz önünde bulundurulmalıdır.

Kredi almak için yeterli nota sahip olanlar, en üst limitten QNB Finansbank kredi seçeneğinden yararlanabilme avantajına sahip olur. Orta ve düşük limitlerden de kredi seçeneğinden yararlanabilme olanağı bulunur. Herkes farklı değerlerden alabileceği krediyle beraber, kısa süre içerisinde tamamlanan işlemler sayesinde beklentilerini karşılayabilirler.

QNB Finansbank Kredi Başvurusu için Gerekli Belgeler ve Şartlar

Bankalar, kredi talebinde bulunan her müşteri için belirli şartlar koydukları gibi aynı zamanda başvuru esnasında belge talebinde bulunurlar. Standart bir prosedür olarak uygulanıyor olduğundan dolayı, herkes için aynı işlemin gerçekleştirilmesi söz konusudur.

Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde bankalardan kredi almak için belirlenen genel şart, QNB Finansbank için de geçerlidir. 18 yaş ve üzerinde olmak, bankalardan kredi almaya engel olan; suç unsuru ya da maddi cezaya sahip olmamak başlıca şartlar olarak kabul edilir.

Banka olarak QNB Finansbank’ı tercih ederek kredi seçeneğinden yararlanmak isteyenler için talep edilen belgeler aşağıdaki listede yer alır.

  • TC Kimlik belgesi
  • Gelir belgesi
  • Kefil gösterilecekse, kefil için gerekli bilgiler

QNB Finansbank, düşük faiz oranlarından yüksek seviyede kredi fırsatlarından yararlanabilmeye olanak sağlıyor olmasıyla, her müşterinin ihtiyaçlarını karşılama anlayışına sahiptir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın
x