QNB Finansbank Kredi Başvurusu 2018
Finansbank Kredi Başvurusu

1987 yılında, Hüsnü Özyeğin tarafından kurulan banka. Finansbank, 2006 yılının Ağustos ayında Yunanistan’ın en büyük bankası National Bank of Greece tarafından satın alınmıştır. Kurulduğu yıldan bu yana aralıksız bankacılık hizmeti sunan ve kişilerin ekonomik ihtiyaçlarına çeşitli ürünlerle destek olan banka, kredi kullandırma oranında üst seviyelerde yer almaktadır.

Bireysel ve kurumsal bankacılık denildiğinde akla gelen önemli bankalardan olan QNB Finansbank, ülke ekonomisinin temel taşlarından olan KOBİ ‘lere de destek vermeyi ihmal etmemektedir. Kredi ürünlerinin yanı sıra başvuru süreçlerinde de gelişmişlik seviyesini kanıtlayan banka, kredi başvuruları için kişilere birçok yöntem sunmaktadır.

finansbank kredi başvurusu

QNB Finansbank Kredi Çeşitleri

QNB Finansbank, kişilerinYurt içi ve yurt dışında bankacılık işlemlerini yürütebilmek ve nakit akışınızı yönetmesiamacıyla, bankacılık sektörde emin adımlarla ilerlemektedir.      Kişiler, kimi zaman cüzi miktarlara acilen ihtiyaç duyarken, kimi zamanda yüklü nakitlere ihtiyaç duymaktadır.

Tüm bu ihtiyaçlar için kişilere ayrı özellikte kredi ürünleri sunan banka, kurumsa, ticari ve KOBİ kredileri ile de istihdam olanaklarını genişletmiş ve ülke ekonomisine olumlu katkı sağlamaktadır.Düşük faiz oranlarının yanı sıra avantajlı vade seçenekleri ilekişilerin gelirlerine göre geri ödeme planı oluşturmak yine QNB Finansbank aracılığı ile mümkün kılınmaktadır.

 • QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi
 • QNB Taşıt Kredisi
 • QNB Konut Kredisi

Başvuru Kanalları

“Kredi finansçıdan alınır” sloganıyla halka sesini duyuran ve kişilere kredi imkânı sunan banka, başvuru kanalları ile de isminden sıkça söz ettirmektedir.Günümüz teknolojisine ayak uyduran ve kişilere istediği platformdan kredi başvurusunda bulunma imkânı sunan QNB Finansbank, güvenilir ve hızlı yanıt sistemi ile dakikalar içinde kredi kullandırma ayrıcalığı taşımaktadır.

Şube ile Kredi Başvurusu
Hemen herkesin bildiği ve müşteri portföyü oldukça geniş olan bankanın, şube sayısı da her geçen gün hızla artmıştır. Kredi başvurusunun QNB Finansbank şubelerinden yapmak isteyen kişiler, dilediği bir şubeye gidebilir ve rahatlıkla kredi başvurusunda bulunabilirler. Buradan yapılan kredi başvuruları için, bireysel müşteri temsilcileri yardımcı olmakta ve tüm detaylar hakkında bilgi vermektedir.
Telefon ile Kredi Başvurusu
QNB Finansbank hizmet numarası olan 0850 222 0 900 arayabilir ve anında kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kısa bir değerlendirmenin ardından kredi başvurusu sonuçları kişilere bildirilmektedir. Sonucun olumlu olması halinde ise, hemen kullanabilme olanağı bulunmaktadır.
Web Sitesi ile Kredi Başvurusu
Bankanın kredi ürünlerine başvuruda bulunabileceğiniz diğer bir kanal ise, internet bankacılığı olmaktadır. Online gerçekleştirilecek başvurular için kişiler, bankanın resmi web sayfasından başvuru formunu eksiksiz ve hatasız doldurmalı ve hemen başvur butonu ile devam etmelidir. Yapılan değerlendirmenin ardından sonuçlar kişilere yine telefon aracılığı ile bildirilmektedir.
Sms ile Kredi Başvurusu
İhtiyaç sahiplerinin en sık tercih ettiği kanallardan biri de sms ile kredi başvurusu olmaktadır. QNB Finansbank da ihtiyaç kredileri için, kişilere sms ile kredi başvurusu ayrıcalığı tanımaktadır. Başvuru için kişiler telefonun kısa mesaj bölümüne TC Kimlik numarasını yazıp, 5030’a sms göndermesi yeterli olmaktadır. Bu sayede kişiler ise, ön onay işlemi tamamlanmış olmaktadır. Bkz: Ön onay nedir?
Cep Şubesi ile Kredi Başvurusu
Bankanın sunmuş olduğu yenilikçi başvuru kanallarından biri de cep şubeleri olmaktadır. Oldukça kolay ve konforlu olan bu yöntem de kişilerin sıkça kullandığı başvuru biçimi haline gelmektedir. QNB Finansbank’ın mobil uygulamasını telefonunuza yükleyerek, hesap bilgilerinizi görebileceğiniz gibi kredi başvurusu da yapabilirsiniz. QNB Finansbank mobil uygulaması şu anda Android ve iOS sistemlerde kullanılabiliyor.

Not: QNB Finansbank müşterisi olmayan vatandaşlar da banka şubeleri, web sitesi ya da sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilmektedir.

QNB Finansbank Kredileri

Her vatandaşın ihtiyacına yönelik kredi ürünleri sunan banka, sunmuş olduğu farklı paketler ile de kredi içeriklerini zenginleştirmiş ve her kesime hitap etmektedir. Sunmuş olduğu krediler için, düşük faiz ve uygun vade seçenekleri sunan QNB Finansbank, başvuru kanallarının çeşitliliği ile kolay başvuru anlayışını ihtiyaç sahiplerine adapte etmiştir.Bu anlamda,kişi,kurum, KOBİ ya da öğrenciler ihtiyacı olan nakdi,QNB Finansbank vasıtasıyla alabilmektedir.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç sahiplerine düşük faizli kredi imkânıQNB Finansbank sayesinde mümkün kılınmıştır 3 ay ertelemeli geri ödeme imkânıile ihtiyaç kredisini finansçıdan almayı teklif etmekte ve Kişilerin aciliyet yâdaödeme koşullarına göre,anında kredi avantajları sunmaktadır. Bankanın ihtiyaç kredisi faiz oranları müşterinin başvuru skoruna göre değişiklik göstermektedir.

qnb finansbank ihtiyaç kredisi

Gerekli Evraklar

 • Kimlik Belgesi (Nüfus cüzdanı veya noter tasdikli sureti),
 • Adres Belgesi (Adres Kayıt Sistemi’nde adres bilgisinin güncel olmaması halinde; son 3 ay içinde düzenlenmiş sabit telefon, elektrik, doğalgaz, su, cep telefonu hattı faturalarından biri)
 • Gelir Belgesi (Gelir belgesiz limit ile ön onay alınamaması durumunda gerekli)

QNB Finansbank Taşıt Kredisi

Birçok kişiyi finansal destek veren QNB Finansbank, taşıt kredisi ile 0 km ile 5 yaş arasında olan araçlar için 48 aya kadar, 6 ile 8 yaş arasında olan taşıtlar için ise, araç yaşıyla vade toplamı 10 yılı aşmayacak şekilde ödeme planı oluşturma imkânı sunmaktadır. TL cinsinden kullanılan taşıt kredileri, Binek ve hafif ticari araç modelleri için kullandırılmaktadır.

0 km araçlar için, 50.000.TL’Yİ ye kadar olan kredi miktarlarında %70’i 50.000 TL’nin altında olan miktarlar içinse %50 si oranında kredi imkânı sunmaktadır. 2.el araçlarda fatura tutarı yerine aracın kasko değeri dikkate alınmakta olup kredilendirme oranları aynı kalmaktadır.Kişiler Kredi konusunda aracı teminat olarak gösterebilmektedir.

Tüm bunların yanı sıra, Geri ödeme planınızı müşteri temsilcinizle konuşarak tamamen kendi koşullarınıza göre oluşturabilir; tercihinize göre sabit, esnek ya da anapara ertelemeli kredi kullanabilirsiniz.

Gerekli belgeler

 • Satın alınacak taşıt 0 km ise proforma faturası, 2. el ise ruhsat fotokopisi (Satış gerçekleştikten sonra ise Noter Satış Senedi)
 • Kimlik Belgesi (Nüfus Cüzdanı)
 • İkametgâh belgesi veya son tarihli cep telefonu faturası
 • Maaş bordrosu – gelir belgesi

QNB Finansbank Konut Kredisi

4 basit adımda başvurulabilen konut kredileri, kredi başvurusu, uzman incelemesi süreci, evrakların imzalanması ve size özel ödeme planını tamamlanması ve ipotek süreci olarak tamamlanmaktadır.

QNB Finansbank, konut kredileri için azami 180 ay vade imkânı sunmaktadır. Satın alınacak konutunuzman değerinin en fazla %80’ine kadar kredi kullandırma imkânı sunan banka,konut kredisini Sadece tapu üzerinde konut tipi “mesken” olarak görünen gayrimenkul alımı amacıyla ve gerçek kişilere kullandırmaktadır.

Banka, Sabit faizli kredilerde kredi taksitlerinin bir ya da birden fazlasının erken ödenmesi talep edildiğinde, kalan vade 36 ayı aşmıyorsa ödenen anapara tutarının %1 ini, 36 aydan fazla ise %2 sini geçmeyecek tutarda masraf tahsil ermektedir. Ayrıca konut kredileri için, evin değiştiren konut kredisi, artan taksitli konut kredisi, azalan taksitli konut kredisi, peşinatsız %100 konut kredisi, kentsel dönüşüm kredisi seçenekleri de bulunmaktadır.

Gerekli evraklar

 • Satın alınacak konutun tapu fotokopisi
 • Kimlik Belgesi (Nüfus Cüzdanı)
 • Güncel tarihli herhangi bir fatura
 • Maaş bordrosu veya gelir belgesi
 • Yapılacak inceleme sonrası bankamızın ilave belge ve teminat talep hakkı saklıdır.

QNB Finansbank Kredi Kampanyaları

Nakit ihtiyacı olan vatandaşın, QNB Finansbank kredi kampanyaları ile kredi kullanması, oldukça karlı olmaktadır. Bu anlamda bankanın hemen her ürün için kredi kampanyası sunması vatandaşı QNB Finansbank ı tercih etmesine olanak sağlamıştır. Bireysel(ihtiyaç, konut taşıt)  KOBİ ve kurumsal müşterilere bankacılık hizmeti sunan banka, aynı anlayışta kredi kampanyaları hazırlamaktadır.

3 yorum

 1. cemil gör 11 Kasım 2016
 2. Pinar kasirka 17 Ocak 2017
 3. Bahar 10 Mayıs 2017

Yorum yazın