Finansbank Kredi Kartı Başvurusu 2017
Finansbank Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye’de bankacılık sektöründe en aktif ve sürekli müşterilerine yeni özellikler sunan bankaların arasında bulunmaktadır. Özellikle sektörlere yönelik sunduğu kredi kartları sayesinde ülkemizde en çok müşterisi olan bankalar arasındadır.

Finansbank Kredi Kartları

 • CardFinans
 • CardFinans Extra
 • CardFinans Emekli
 • CardFinans GO
 • CardFinans Markalı Kartlar
 • Flx Card
 • ClubFinans Xclusive
 • ClubFinans Doctors
 • Hemşire Kart

Finansbank’ın tüketicilere sunduğu kredi kartları arasında en çok kullanılanı CardFinans’dır

Finansbank’dan kredi kartı alabilmeniz için faydalanabileceğimiz kanallar;

 • Telefon ile kredi kartı başvurusu
 • Sms ile kredi kartı başvurusu
 • Web üzerinden kredi kartı başvurusu
 • Mobil bankacılık ile kredi kartı başvuru
 • Şubelerden kredi kartı başvurusu
 • ATM’lerden kredi kartı başvurusu

Finansbank Telefon İle Kredi Kartı Başvurusu

0850 222 0 900 müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Müşteri hizmetlerinden başvurmak istediğiniz kredi kartları hakkında bilgi alarak kendi kullanımınıza en uygun kartın seçimini sağlayabilirsiniz.

Finansbank Sms İle Kredi Kartı Başvurusu

Bankanın sunmuş olduğu kredi kartları için tek bir sms numarası üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Kullanmak istediğiniz kredi kartı türüne göre 2273’e sms göndererek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

“Örnek kredi kartı başvurusu; GO 2273” veya “Emekli 2273”

Finansbank Web Üzerinden Kredi Kartı Başvurusu

Finansbank.com.tr ya da cardfinans.com.tr üzerinden kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Web üzerinden yapılan başvurularda sadece T.C. kimlik numaranız ve adınıza kayıtlı cep telefonu bilgilerini vermeniz yeterli olmaktadır.

Finansbank Mobil Bankacılık İle Kredi Kartı Başvurusu

Finansbank mobil uygulaması ile kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda banka müşterileri mobil uygulama ile ek kart ve sanal kredi kartı oluşturma işlemlerini de tamamlayabilmektedir.

Finansbank  Şubelerinden Kredi Kartı Başvurusu Yapmak

Türkiye’nin en geniş şube ağı olan bankalar arasında olmasından dolayı size en yakın şube üzerinden kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Şubeler üzerinden yapılan başvurular hızlı değerlendirildiği için yanınızda başvuru evraklarının bulunması ile kartınızı çok kısa sürede kullanıma açık bir şekilde alabilirsiniz. Başvuru sırasında Gelir belgeniz, T.C. kimlik numaranızın bulunduğu resmi kimlik kartı ve ikametgah adresinizi gösteren belge yeterli olmaktadır.

Finansbank ATM’lerinden Kredi Kartı Başvurusu

Finansbank ATM’leri üzerinden hem banka müşterileri hem de kartsız işlem seçeneği ile bankanın müşterisi olmayan tüketicilerde kredi kartı başvurusu yapabilmektedir.

Finansbank Wordcard Kredi Kartı Özellikleri

Tüketicilerin acil nakit ihtiyaçlarını uygun faiz ve kefil kullanmadan karşılama imkan bulunan kredi kartları arasında olmaktadır. Ödeme sıkıntısı olunan dönemlerde ekstre borcunun asgari tutarını ödedikten sonra kalan borcu 6-9 ay arasında taksitlendirme imkanı bulunmaktadır. Finansbank ile anlaşmalı bütün kurumların faturalarını kredi kartınızı kullanarak ödeyebilirsiniz. Meslek gruplarına sunduğu kredi kartları arasında olan Cardfinans Doctors ve hemşire kartları ile birçok alanda avantajlı alışveriş yapma imkanı bulunmaktadır.

İnternet şubesi hesabınız üzerinden sanal kredi kartı oluşturarak internet üzerinden yapacağınız alışverişlerde kullanabilirsiniz. Sanal kartınıza kendi limit belirleme imkanınız olduğundan internet üzerinden güvenli bir şekilde alışveriş yapmanıza imkan sağlamaktadır. 100 TL ve üzerinden yapılan tek çekimlik alışverişlerinizin ödemesini 30 gün sonrasına erteleme imkanı sunmaktadır.

Ayrıca acil ihtiyaçlarınız için nakit gerektiği durumlar için de çözüm mümkün. Finansbank kredi başvurusu hakkında bilgi alabilir ve kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Yorum yazın