QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu 2018
QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu

QNB Finansbank kredi kartı başvuru koşulları ve yöntemleri hakkında bilgi sahibi olmak isteyenlere yönelik içerik oluşturduk. QNB Finans Bank bünyesinde sizleri bekleyen kredi kartı fırsatlarından yararlanarak hemen harcamalarınızı bir sınır içerisine sokabilirsiniz. Ayrıca bu harcamalarınızdan indirim, bonus ve benzeri çeşitli kazançlarda sağlayabilirsiniz.

QNB Finansbank diğer bankalara nazaran müşteri portföyünü genişletebilmek adına memnuniyete daha fazla önem vermektedir. Banka bünyesinde çalışan insanların dahi bu kart seçeneklerden yararlandığı görülmektedir.

Aylık belli harcamalarınızı erteliyorsanız veya kısım kısım ödemek istiyorsanız, en kârlı ödeme olanaklarını ayağınıza kadar getiren bu kartlardan hemen faydalanabilirsiniz. QNB Finansbank kredi kartı başvurusu yapmak istediğinizde, kurumun kullanılmasına izin verdiği platformlar aracılığıyla müracaatınızı yetkili birimlere anında iletebilirsiniz…

Her zaman gelirimiz her harcamamıza yetmeyebilir. Böylesi durumlarda her tülü ihtiyacınızı karşılayabilmek adına, uygun taksit ve avans oranlarıyla sizlere hizmet veren QNB Finans Bank yardımınıza koşabilir. Harcamalarınızı taksitlendirmek veya anında nakit para ihtiyacınızı gidermek için bu kurumun bünyesinde ki kartlardan faydalanabilirsiniz.

Birçok işletme ile sürdürdüğü anlaşmalar neticesinde sizlere çeşitli harcamanızda kazanç sunan QNB Finansnank, büyük ayrıcalıklarıyla hizmet veriyor. Finans kredi kartı başvurusunda bulunmak için farklı yöntemleri kullanabilirsiniz.

QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu

Finansbank Kredi Kartları

 • CardFinans
 • CardFinans Extra
 • CardFinans Emekli
 • CardFinans GO
 • CardFinans Markalı Kartlar
 • Flx Card
 • ClubFinans Xclusive
 • ClubFinans Doctors
 • Hemşire Kart

Finansbank’ın tüketicilere sunduğu kredi kartları arasında en çok kullanılanı CardFinans’dır

Finansbank’dan kredi kartı alabilmeniz için faydalanabileceğimiz kanallar;

 • Telefon ile kredi kartı başvurusu
 • Sms ile kredi kartı başvurusu
 • Web üzerinden kredi kartı başvurusu
 • Mobil bankacılık ile kredi kartı başvuru
 • Şubelerden kredi kartı başvurusu
 • ATM’lerden kredi kartı başvurusu

QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank kredi kartı başvuru işlemleriniz için birçok kanaldan destek alabilirsiniz. Bu iletişim kanallarının en verimli olanı şubeler aracılığıyla müracaat edilmesidir. Çünkü şubelerden kurumun bünyesinde yer alan kredi kartı çeşitlerinin özelliklerini öğrenebilirsiniz.

QNB Finans bünyesinde 9 adet farklı kredi kartı bulunmaktadır. Bu kredi kartlarından herhangi birini tercih ederek harcamalarınıza yön verebilirsiniz. Şubeye gittiğinizde daha önceden bankanın müşterisi iseniz ilgili müşteri temsilciniz aracılığıyla başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Eğer önceden müşteri değilseniz başvurunuzu sıra alarak ilgili vezne görevlisinden kolaylıkla yapabilirsiniz.

Şubeye gitmek için vakit bulamayanlara özel QNB Finansbank kredi kartı başvurusu nasıl yapılır alt başlıklarda açıkladık. Bu başlıklardan yardım alarak “0” faizli taksitli kredi, internet ortamında güvenli alışveriş ve bütçe planlaması için online kredi kartı başvurusunun nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

QNB Finansbank SMS ile Kredi Kartı Başvurusu

QNB Finans bünyesinde yer alan avantajlı kredi kartlarına başvurmanın bir diğer yolu da telefonunuz üzerinden SMS yollamaktır. QNB Finansbank kredi kartı başvurusu SMS ile yapılabilmektedir. Bu kurumun müşterine özel oluşturduğu kartlardan sadece Fix Card’a SMS ile başvuru yapılabildiğini unutmayınız.

Fix Card’ın diğerlerinden farkı ve temel özellikleri ise harcama yönünde sunduğu kolaylıklardır. Binlerce harcama noktasında anlık alışverişlerinizi gerçekleştirerek dilerseniz taksitlendirme imkânlarından temassız ödeme fırsatlarıyla birlikte yararlanabilirsiniz.

QNB Finansbank Web'den Kredi Kartı Başvurusu

İnternet bankacılığı konusunda ülkemizde öncü konumda hizmet veren Finans Bank temel bankacılık işlemlerinin tamamını internet şubesine taşımış durumda. Dilerseniz sizler de kredi kartı müracaatlarınızı bu kanal üzerinden yapabilirsiniz. QNB Finansbank kredi kartı başvurusu için internetten destek almak istiyorsanız aşağıdaki linki tıklayarak başvuru ekranına ulaşabilirsiniz.

Başvuru için tıklayın.

Burada sizden istenen kişisel bilgileri tam anlamıyla doğru bir şekilde girdiğinizden emin olmalısınız. Özellikle iletişim bilgilerinizin doğruluğu, kurumun tarafınıza dönüş sağlayabilmesi için önem arz etmektedir.

Kredi Kartı Başvurusu Yapmak İçin Diğer Yollar

Bankanın kredi kartı ürününden yararlanarak harcamalarını takip etmek ya da çeşitli avantajlarla alışveriş yapmak isteyenlere özel başvuru yöntemlerini yukarıda sıraladık. Ancak bunlar haricinde kredi kartı başvurusu yapmak için diğer yolları sorgulayan kullanıcılarımıza, ATM üzerinden de müracaat edebileceklerini belirtelim.

ATM’den QNB Finansbank kredi kartı başvuru işlemleri her müşteriye kullandırılmamaktadır. Bu nedenle banka ile ilişkilerinize bağlı olarak bu kanal üzerinden başvuru yapabileceğinizi vurgulamak gerekir. Ayrıca 0850 222 0900 numaralı telefonu da Finans Bankası kredi kartı başvurusu için destek almanız mümkün.

QNB Finansbank kredi kartı başvuru sonucu öğrenmek içinde oldukça kolay bir yöntem bulunuyor. Kredi kartı başvurusu yapan hemen hemen herkes yapılan müracaatın sonucunu büyük bir merakla bekler.

Bizlere bu sabırsız anlarını yaşatmak istemeyen QNB Finansbank bu noktada devreye internet bankacılığını koyarak, büyük bir kolaylık sağlamış. Aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak karşınıza gelen ekrandan başvuru durumunuzu öğrenebilirsiniz.

QNB Finansbank kredi kartı başvuru sonucu öğrenme

Finansbank Wordcard Kredi Kartı Özellikleri

QNB Finansbank kredi kart başvurusu sonrasında müracaatınız onaylanırsa elinize gelecek kartın özelliklerini aktif olarak kullanma fırsatı yakalayabilirsiniz. 9 adet farklı kartın birçok farklı özelliği bulunmaktadır. Bu nedenle Finansbank kredi kartı özelliklerine, başvurunuz esnasında dikkat etmenizi öneririz. Aksi takdirde kullanım koşulları ve faiz oranları konusunda sorun yaşayabilirsiniz.

Tüketicilerin acil nakit ihtiyaçlarını uygun faiz ve kefil kullanmadan karşılama imkan bulunan kredi kartları arasında olmaktadır. Ödeme sıkıntısı olunan dönemlerde ekstre borcunun asgari tutarını ödedikten sonra kalan borcu 6-9 ay arasında taksitlendirme imkanı bulunmaktadır.

Finansbank ile anlaşmalı bütün kurumların faturalarını kredi kartınızı kullanarak ödeyebilirsiniz. Meslek gruplarına sunduğu kredi kartları arasında olan Cardfinans Doctors ve hemşire kartları ile birçok alanda avantajlı alışveriş yapma imkanı bulunmaktadır.

İnternet şubesi hesabınız üzerinden sanal kredi kartı oluşturarak internet üzerinden yapacağınız alışverişlerde kullanabilirsiniz. Sanal kartınıza kendi limit belirleme imkanınız olduğundan internet üzerinden güvenli bir şekilde alışveriş yapmanıza imkan sağlamaktadır. 100 TL ve üzerinden yapılan tek çekimlik alışverişlerinizin ödemesini 30 gün sonrasına erteleme imkanı sunmaktadır.

Ayrıca acil ihtiyaçlarınız için nakit gerektiği durumlar için de çözüm mümkün. Finansbank kredi başvurusu hakkında bilgi alabilir ve kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Yorum yazın