QNB Finansbank Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası 2020

QNB Finansbank Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası 2020

Faturalarınızın son ödeme tarihinin geçmesini istemiyorsanız ve bunun için de bir önlem almak istiyorsanız, QNB Finansbank’ın otomatik ödeme talimatı kampanyalarına bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

O haldesizleri, CardFinans otomatik ödeme talimatı ve vadesiz TL otomatik ödeme talimatının detaylarıyla baş başa bırakıyoruz.

CardFinans Otomatik Ödeme Talimatı

CardFinans Otomatik Ödeme Talimatı

QNB Finansbank’ın kredi kartlarından olan CardFinans, faturasını ödemeyi unutanlara ya da ödemelerini otomatik olarak yapmak isteyenlere çok büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Fatura ödemeleri için, CardFinans’a otomatik fatura ödeme talimatı verilmekte, üstelik de hiçbir ek ücret ödeme yapmaksızın, faturalar otomatik bir şekilde ödenebilmektedir.

Ayrıca, CardFinansFix ile yapılacak olan otomatik ödeme faturaları üzerinden yüzde 2,02 oranında otomatik ödeme faizi alındığını da hatırlatmak isteriz.

Ücretsiz otomatik fatura ödeme talimatı için,talimat verilecek olan anlaşmalı kurumları da bilmek gerekmektedir. O kurumları öğrenmek için, QNB Finansbank’ın herhangi bir şubesine gidilebilir ya da internet ve telefon bankacılığı aracılığıyla da yardım alınabilir.

Vadesiz TL Otomatik Ödeme Talimatı

QNB Finansbank, vadesiz hesap ile faturaların otomatik bir şekilde ödenmesine olanak sağlıyor. QNB Finansbank ayrıca, faturalarını otomatik ödemek isteyenlere birtakım avantajlar da sunuyor. O avantajları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • QNB Finansbank’tan yapılacak olan otomatik fatura ödemelerinin, faizler dışında ücretsiz olduğunu belirtmek isteriz.
  • Faturalar, kişi adına kayıtlı olmasa bile, o faturalar da çok rahat bir şekilde otomatik olarak ödenebilmektedir.
  • QNB Finansbank’ın otomatik ödeme talimatı verilmesini istediği faturalar arasında, elektrik, su, doğalgaz, cep telefonu, telekom ve kablolu TV’yi sayabiliriz.

Kampanyaya başvuru yapabilmeniz için, QNB Finansbank’ın size en yakın şubesine güncel tarihli faturanızla giderek, otomatik ödemeler başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Talimatlarınızı, ister bankanın internet şubesinden, isterseniz de cep şubesinden yapabilirsiniz.

Bunun yanı sıra, 0850 222 0 900 numarasını arayarak da talimatınızı verebilir, ödemelerinizin otomatik bir şekilde yapılmasını isteyebilirsiniz.