Garanti Bankası Alışveriş Kredisi Başvurusu 2020

3 dk okuma süresi

Bankalar ile çeşitli firmalar arasında yapılan anlaşmalarla ortaya çıkan alışveriş kredileri, alışveriş yapmaktan hoşlanan kişiler tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Uygun vade seçenekleri ve faiz oranlarıyla müşterilerine alışveriş kredisi imkanı sunan bankalar arasında, Garanti Bankası da yer almaktadır.

Bu makalemizde, Garanti Bankası alışveriş kredisi ile ilgili çok önemli bilgilere yer vereceğiz.

Garanti Bankası alışveriş kredisi başvurusunun nasıl yapıldığı, bu kredinin hangi şartlarda kimlere verildiği, kredinin vade seçenekleri ve faiz oranlarını da yazımızın devamında detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

Garanti Bankası Alışveriş Kredisi

Garanti Bankası Alışveriş Kredisi

Garanti Bankası, birçok kurum ve kuruluşla iş birliği yaparak müşterilerine alışveriş kredisi vermektedir. Gerek cep telefonları, bilgisayarlar, tabletler gibi elektronik cihazlar olsun gerekse de anlaşma sağlanan firmalarda yer alan ürünler olsun, hepsine çok kolay bir şekilde sahip olunabilmektedir.

Garanti Bankası’nın alışveriş kredisi için anlaşma sağladığı bazı firmalar vardır. Bu firmaları; n11.com, gittigidiyor.com, hepsiburada.com, genpa.com.tr ve mediamarkt.com.tr şeklinde sıralayabiliriz.

Garanti Alışveriş Kredisi, kişilere her yönden büyük avantajlar sağlamaktadır. Bu krediden faydalanan alışveriş tutkunlarının, hem zaman açısından hem de bütçe açısından tasarruf ettiğini söyleyebiliriz. Kişiler ürünlerini dilediği an, uygun vade seçenekleriyle ve faiz oranlarıyla kolayca alabilmektedir.

Ancak alışveriş kredisinin belli bir limiti bulunmaktadır. Garanti Alışveriş Kredisi, 750 TL ve 15 bin TL arasında yapılan alışverişleri kapsamaktadır. Bunun yanı sıra, Garanti Alışveriş Kredisi ile yapılan tüm alışverişlerde, hiçbir şekilde gelir belgesi, sigorta ya da tahsis ücreti gibi belgeler istenmemektedir.

Garanti Bankası Alışveriş Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılıyor?

Garanti Alışveriş Kredisine başvuru yapmak ise oldukça basit. Garanti Bankası’nın alışveriş kredisi için anlaşmalı firmaları arasında yer alan; n11.com, gittigidiyor.com, hepsiburada.com, genpa.com.tr ve mediamarkt.com.tr üzerinden ‘Alışveriş Kredisi ile Ödeme’ seçeneğini tercih edebilirsiniz.

Alışveriş Kredisi ile Ödeme” seçeneği sizi, Garanti Cep ya da Garanti İnternet‘teki kredi başvuru ekranı ile buluşturacaktır. Böylece, bankaya gitme derdi olmadan, kredi başvurunuzu anında yapabilme şansına da sahip olabiliyorsunuz. Eğer, daha detaylı bilgi almak isterseniz de, 444 0 333 numarasını arayabilirsiniz.

Garanti Bankası Alışveriş Kredisi Hangi Şartlarda Kimlere Verilecek?

Garanti Alışveriş Kredisinden faydalanabilmek için bazı şartların yerine getirilmesi gerekmektedir. Öncelikle bu kampanya, 18 yaşından büyük kişileri kapsamaktadır. Krediden yararlanmak isteyen kişilerin, kredi notunun da kredi almaya elverişli olması gerekmektedir.

Daha önceden alınan kredilerin ödenmesinde, herhangi bir sorun yaşanmaması da çok önemlidir. Krediyi alacak olan kişinin sicilinin de bozuk olmaması gerekmektedir. Yazımızda daha önceden de belirttiğimiz gibi, yapılan alışverişlerin 750 TL ve 15 bin TL arasında olması gerekmektedir.

Garanti Bankası Alışveriş Kredisi Faiz Oranları ve Hesaplama Tablosu

Türkiye’nin en önemli siteleriyle alışveriş kredisi konusunda anlaşma sağlayan Garanti Bankası, müşterilerinin her daim mutlu olması için de elinden geleni yapmaktadır. Alışveriş tutkunlarına, alışveriş kredisi imkanı sunan Garanti Bankası, üstelik bu krediyi de, çok uygun ödeme seçenekleri ve faiz oranlarıyla vermektedir.

Anlaşmalı firmalardan, 750 TL ve 15 bin TL arasında alışveriş yapan kişiler, Garanti Alışveriş Kredisinden anında yararlanabilmektedir.  Garanti Bankası’nın müşterilerine sunduğu alışveriş kredisi, 36 aya varan taksit imkanları ile karşımıza çıkmaktadır.

Ancak, cep telefonları, bilgisayarlar ve tabletlerin vade seçeneklerinde farklılıklar olmaktadır. Söz konusu cep telefonu, bilgisayar ya da tabletler olunca, 3 aydan 6 aya kadar taksit imkanı sunulmaktadır. Diğer tüm ürünlerde ise 3 aydan 36 aya kadar vade seçeneği bulunmaktadır.

Garanti Alışveriş Kredisinin faiz oranları da, alışveriş tutkunlarını bir hayli sevindirmektedir. Kredi tutarınız, ister 3 bin, ister 5 bin, isterseniz de 10 bin TL olsun, faiz oranı yalnızca yüzde 2,53’tür. Aşağıdaki tabloyu inceleyerek daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Kredi Tutarı (TL)Faiz Oranı (%)Vade (AY)Taksit (TL)Toplam Maliyet (TL)
3.0002,536554,453.326,69
5.0002,536924,095.544,53
10.0002,5361848,1811.089,08
10.0002,5342692,5910.770,34
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın
x