Garanti Bankası Başvuru Sorgulama

Garanti Bankası Kredi ve Kredi Kartı Başvuru Sorgulama

Garanti Bankası Başvuru Sorgulama

\"Garanti

Garanti kredi kartları, her alışverişte ekstra puan kazandırdığı için harcadıkça bonus kazandırması avantajıyla tüketiciler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Bu nedenle ülkemizde en çok başvuru alan kredi kartları genellikle Garanti bünyesindeki ürünlerdir. Peki, Garanti Bankası kredi kartı başvuru sonucu nasıl öğrenilir ve süreç nasıl takip edilir?

Garanti Bankası kredi kartı başvuru sorgulama işlemi kurumun resmi internet sitesi üzerinden kolayca yapılabilmektedir. İşlemin gerçekleşebilmesi için internet şubesine giriş yapmanız gerekmez.

Direkt olarak online bir şekilde telefonunuzdan ya da bilgisayarınızdan Garanti kredi kartı başvuru sonucunu öğrenebilirsiniz. Ayrıca bankanın tüketicilere sunduğu bir diğer imkân ise Garanti kredi sorgulama servisidir.

Dilerseniz bu servisten yararlanarak da, başvuruda bulunduğunuz kredili ürünün takibini gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti Bankası Başvurum Nerede

Avantajlı kredi kartlarından faydalanmak ya da ayrıcalıklı kredi kampanyalarından yararlanmak için başvuruda bulunduysanız, müracaatınızın hangi aşamada olduğunu anbean takip edebilirsiniz.

Garanti Bankası kredi başvuru sonucu veya kredi kartı başvuru sonucunuzu öğrenmek için takip formu doldurmanız gerekmektedir. Çünkü kurum, internet şubesine girilmeden tüm tüketicilerin başvurularını anlık olarak görüntüleyebilmesi için internet sitesine bir takip sistemi entegre etmiştir.

Bu sistemde Garanti kredi kartı sorgulama ve kredi müracaatını sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilmek için form doldurmanız istenmektedir.

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu

\"Garanti

Aşağıda paylaşılan linke tıklayarak, bankanın takip sistemi sayfasına hızlıca ulaşabilirsiniz. Linke tıkladığınızda açılan sayfada öncelikle başvurduğunuz ürün ile ilgili seçim yapmanız istenecektir.

Garanti Bankası kredi kartı başvuru takibi için ürün tercihinizi işaretledikten sonra form numarasını ve telefon numaranızı ilgili alanlara yazınız. Hemen ardından doğum tarihinizi gün, ay ve yıl sıralamasıyla seçerek, işlem doğrulama bölümüne geçiniz.

Bu bölümde yeşil alan içerisinde 5 karakter verilmekte ve kutuda gördüğünüz harf ve sayıları aynı şekilde yazmanız istenmektedir. Talep edilen bilgileri doğru bir şekilde yazdığınızda, “Devam” butonu sayesinde işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi Kartı Başvuru Takibi sayfası için tıklayınız.

Garanti Bankası Kredi Başvuru Sonucu

\"Garanti

Garanti Bankası kredi başvuru sorgulama işlemi de, aynı kredi kartı ürünlerinde olduğu gibi bankanın internet sitesi üzerinden yapılabilmektedir. Garanti kredi başvuru sonucu için aşağıdaki linke tıklayınız, açılan sayfadaki formu kişisel bilgileriniz doğrultusunda doldurunuz.

Bu aşamada dikkat etmeniz gereken husus; “Cep Telefonu” istenilen kısma kredi başvurusunda kullandığınız GSM numarasını girmelisiniz. Ayrıca formda; TCKN ve başvuru no olmak üzere iki farklı tip sorgulama yer almaktadır.

Bu nedenle tercihinize göre kimlik numarası ya da başvuru numarasından birini seçerek, anında Garanti Bankası kredi başvuru takibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İşlemlerinizin tamamlanabilmesi için “İşlem doğrulama” bölümünde yer alan karakterleri doğru ve eksiksiz bir şekilde yazmanız gerekmektedir.

Yazdığınız karakterler, ekranda size gösterilen harf ve rakamlar ile aynıysa sorgunuz gerçekleşir ve kredi başvurunuzun şuan hangi aşamada olduğunu online bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Bankanın Kredi Takibi sayfası için tıklayınız.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir