Garanti Bankası Kredi ve Kredi Kartı Başvuru Sorgulama
Garanti Bankası Başvuru Sonucu Takip

Uzun yıllardan bu yana, bankacılık sektöründe hizmet veren Garanti Bankası, vatandaşa sunmuş olduğu finansal destekle tercih edilen bankalar arasında yer almaktadır. Kişilerin ekonomisini rahatlatan ve kaliteli hizmet anlayışını prensip edinen banka, ileri teknolojiyi kullanmayı da ihmal etmemektedir.

Bu anlamda sık tercih edilen kredi ve kredi karı ürünlerinin başvuruları ve sonraki takip aşaması, birçok yöntemle yapılmaktadır. Böylece kişiler, dilediği yöntemi tercih ederken, diğer işlerini de ertelememiş olmaktadır.

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvuru Sorgulama(Başvuru Takibi)

Garanti Bankasının sunmuş olduğu önemli bankacılık ürünlerinde biri de kuşkusuz, kredi kartlarıdır. Bonus card özellikli kredi kartına yüklemiş olduğu avantajlar sayesinde kişiler, alışveriş, nakit çekim ve diğer işlemlerini rahatlıkla yapabilmektedir.

Uygun faiz oranları ve kullandıkça kazandıran puanlar yanı sıra diğer imkanlardan faydalanabilmek için, Garanti Bankası şubeleri, internet bankacılığı ve banka müşterisi olanlar 444 0 333’ü arayıp, başvuruda bulunmak yeterli olacaktır. Başvuru aşamasının ardından kredi kartı başvuru sorgulama ya da takip işlemi de, yine birçok yöntemle yapılabilmektedir.

Sorgulama yapacağınız kanallar;

  • Banka Şubesi
  • Şubeler
  • İnternet Bankacılığı

İnternet Bankacılığı

Kredi kartı başvurusunda bulunan vatandaş https://www.garanti.com.tr adresinden, sırayla bireysel-kartlar-başvuru takip butonlarını tıklayarak, başvuru form numarası, tel no ve doğum tarihini girerek rahatlıkla sorgulama işlemi yapabilmektedir.

Telefon Bankacılığı

Kredi kartı başvuru sonucunu öğrenmenin bir diğer yöntemi ise, 444 0 333 numaralı hizmet numarasını arayarak form numarası ve TC no ile sorgulama yapmaktır.

Banka Şubesi

Dilediğiniz bir Garanti Bankası şubesine giderek, yine kredi kartı başvuru sorgulama işlemi yapmak mümkündür.

Garanti Bankası Kredi Başvuru Sorgulama

Garanti Bankası kredi kartı başvuru sorgulama takip işlemi mümkün olduğu gibi, kredi başvurularını sorgulamak, ne durumda olduğunu öğrenmek mümkündür. Kredi başvurularının ardından sonucun olumlu ya da olumsuz olma durumu kişileri sabırsızlandırmak da ve başvurucuyu sürekli takip etmek istemektedir.

Garanti Bankası Kredi Başvuru sorgulama işlemi, bireysel, konut taşıt ve eğitim kredilerinde mümkün olmaktadır. Sorgulama yöntemleri ise,

  • Banka Şubesi
  • Telefon Bankacılığı
  • İnternet Bankacılığı

Banka Şubesi,

Kişiler dilediği bir banka şubesine giderek, bireysel müşteri temsilcisine TC kimlik no vermesi halinde başvurur takibi sağlayabilmektedir

İnternet Bankacılığı,

Bankanın, https://www.garanti.com.tr adresinden, sırayla bireysel-krediler ve kredi başvuru takip bölüne girerekti kimlik no formda belirtilen cep nosu ile sorgulama yapabilmektedir.

Telefon Bankacılığı,

Bankanın, Alo Garanti 444 0 335 no’lu tam destek hattını arayarak TC no ile kredi sorgulaması yapmak da diğer bir yöntemedir.

Sms Bankacılığı,

Sms ile kredi başvurusu takibi için ise, DURUM yazıp TC kimlik no yazarak, 3900’a sms atmanız yeterli olacaktır.

Yorum yazın