Garanti Bankası İnternet Şubesi Şifresi Nasıl Alınır?Garanti Bankası İnternet Şifresi

Ana sayfa üzerinde istediğiniz ürüne veya hesaba dair özet bilgileri tek bakışta görüntülemek ve finansal durumunuzu grafiklerle yönetebilmek için Garanti internet şubesinden faydalanabilirsiniz.

Bunun için Garanti Bankası internet şifresi almanız ve kurumun resmi sitesi üzerinden Bireysel veya Kurumsal kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir.

Garanti Bankası internet şifresi nasıl alırım dire merak edenler için hazırladığımız bu yazıda; yeni şifre alma, şifre değiştirme ve bloke kaldırma işlemleri kapsamlıca anlatılmaktadır.

Garanti Bankası İnternet Bankacılığı Şifre Alma

Garanti Bankası İnternet Bankacılığı Şifre Alma

Garanti Bankası internet şifresi al uygulamasıyla cep şubesi, internet şubesi, Bonus Flaş ve Garanti One parolanızı anında alabilirsiniz. Size uygun olan seçenekle parolanızı hemen oluşturmak için buraya tıklayınız.

garanti internet şifresi alma

Ardından bankanın müşterisi iseniz TC kimlik ya da müşteri numaranızı belirtilen alana yazarak “Devam” linkine basınız. Kurumun müşterisi olmayanlar ise “Müşteri Değilim” bölümünü seçerek, ad-soy ad, adres ve cep telefonu bilgilerini ilgili alanlara yazarak Garanti Bankası internet şifresi alma işlemlerine devam edebilirler.
Bireysel ya da kurumsal müşteriyseniz ancak kartınız henüz elinize ulaşmadıysa, bu durumda da Parola Al sayfasında yer alan “Kartım Yok” butonuna basarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bu bölümde tarafınızdan annenizin kızlık soyadının 1. ve 2. karakteri ile müşteri numaranız ve doğum tarihiniz talep edilecek. İstenilen bilgileri hatasız bir şekilde istenilen alanlara yazdıktan sonra “Devam” butonuna basarak diğer işlem adımlarına geçiş yapabilirsiniz.

Garanti Bankası İnternet Şifresi Değiştirme

365 gün, 24 saat internet erişimine sahip herhangi bir yerden hesaplarınıza ulaşabilmek ve tüm bankacılık işlemlerinizi çok daha düşük maliyetlerle gerçekleştirebilmek için Garanti’nin internet şubesinden yararlanabilirsiniz.

Ayrıca platforma giriş şifrenizi de, dilediğiniz an internet şubesi aracılığıyla değiştirebilirsiniz. Garanti Bankası internet şifresi değiştirme işlemleri için online şubeye giriş yaptıktan sonra “Tanımlamalar” menüsüne ulaşmanız ve parolanızı kendi belirlediğiniz şifreyle değiştirmeniz yeterli olacaktır.

Garanti Bankası İnternet Bankacılığı Şifre Bloke Kaldırma

İnternet bankacılığına giriş esnasında parolanızı çok fazla sayıda hatalı yazarsanız, Garanti Bankası internet şifresi bloke olur. Böyle bir durumda Ala Garanti hattı olan 444 0 333’ü arayarak ya da bankanın Parola Al sayfasından yararlanarak yeni şifre alabilirsiniz.

Parolanızı hemen alıp işlemlerinizi istediğiniz yerden istediğiniz zaman gerçekleştirmeye başlamak için yukarıdaki talimatları uygulamanız yeterlidir.

Garanti Bankası İnternet Şifremi Unuttum Diyenlere

Garanti Bankası internet şifremi unuttum diyenler için iki farklı yöntem sunmaktadır. Bunlardan ilki “Parola Al” sayfası aracılığıyla online bir şekilde işlem gerçekleştirmektir.

Bunun için bankanın internet sitesine giriş yaptıktan sonra ilgili sayfaya ulaşmanız ve kredi kartı ya da Paracard numarası ile ekrandaki adımları izlemeniz gerekmektedir. Aynı işlemi kurumun telefon şubesi üzerinden de yapmanız mümkün.

444 0 333’ü aradığınızda sesli yanıt sistemine, internet parolası almak istediğinizi belirterek ilgili yönlendirmeleri takip edebilir ve işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Bankaya ait bir kartınız yoksa kurumun resmi web sitesi aracılığıyla başvuru formunu doldurarak kart talebinde bulunabilirsiniz.

Yorum yazın