Garanti Bankası SMS ile Anında Kredi Başvurusu 2020Garanti Bankası, nakit ihtiyacı olan tüm müşterilere yönelik olarak kredi seçeneklerini sunuyor. Farklı yöntemlerle bankaya başvuru yapabilmenin mümkün olduğu gibi aynı zamanda SMS yönteminin de aktif olarak kullanılabilir durumda olması en önemli ayrıcalıklardan biri.

Kredi talebinde bulunmak isteyenler için zaman kaybı yaşanmaksızın, hızlı ve kolay şekilde telefon üzerinden SMS yöntemi kullanılabilir durumda. Garanti Bankası SMS ile anında kredi başvurusu, herkes için en iyi seçeneklerden birisi olmasıyla beraber fark yaratan olanakları da beraberinde getiriyor. 7/24 SMS yönteminin kullanılmasıyla beraber anında kredi seçeneğinden yararlanılabilir.

Garanti Bankası SMS ile Kredi Başvurusu

Garanti Bankası SMS ile Kredi Başvurusu

Kredi talebinde bulunmak isteyenlere özel olarak sunulan kanallardan biri olan Garanti Bankası SMS ile anında kredi için takip edilmesi gereken adımların yerine getirilmesi gerekir.

Garanti Bankası SMS ile anında kredi başvurusu için:

  1. Talep edilen kredi tutarı
  2. Kredi vadesi
  3. Aylık gelir yazılarak 3390’a gönderilir.

Bilgilerinin tamamının doğru olması ve eksiksiz olması durumunda SMS yöntemiyle yapılan başvuru için cevap kısa süre içerisinde telefona gelir. İhtiyaç kredisi kapsamında değerlendirilen bir kredi olarak ön plana çıkıyor olmasıyla beraber, SMS ile anında kredi yönteminde belirlenen limitler ihtiyaç kredisi özelinde şekillenir.

Garanti Bankası’nın sunduğu kredi başvuru kanalları arasında en çok kullanılan yöntemlerden biri olan SMS kanalı, herkes için kullanılabilir olmasıyla ön plana çıkar. Kredi için gerekli özellikleri karşılayan bireyler kısa sürede onay alarak kredi için talep ettikleri nakde sahip olurlar.
Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

İhtiyaç kredisi için faiz oranları genel olarak can sıkıcı olabilse de, Garanti Bankası tarafından sunulan seçenek için belirlenen faiz tutarı %2,79 olarak belirlenmiştir. Tutar ve vadenin yükselmesiyle beraber %2,59 seviyesine gerileyebilen faiz oranı için belirleyici etkenler her ihtiyaç kredisinde olduğu gibi müşteri talepleridir. Garanti Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları, çok sayıda bankadan çok daha avantajlı seviyede sunulduğu gibi aynı zamanda yüksek vade olanağını da beraberinde getiren özelliktedir.

Yılın pek çok farklı döneminde vatandaşların sahip oldukları ihtiyaçların karşılanabilmesine yönelik olarak sunulan kredi olanağında makul faiz oranları her zaman korunuyor olmasıyla ön plana çıkar.

Garanti Bankası Ne Kadar Kredi Alabilirim?

Garanti Bankası’ndan kredi almak isteyenler için belirlenen kredi aralıkları 1.000 TL-100.000 TL arasındadır. Bireysel müşteriler, en fazla belirlenen üst limite kadar kredi olanağından yararlanabilirler. Başvurunun değerlendirilmesi aşamasında ön planda tutulan bilgilerin tamamının değerlendirilmesiyle beraber, bireyler özelinde farklı seviyelerde ihtiyaç kredisi sağlanır.

Talep edilen tutar ve kredi notu arasındaki dengeyle beraber Garanti Bankası’nın sunduğu ihtiyaç kredisinden belirli seviyeye kadar yararlanabilme ayrıcalığı sunulur. Alınan krediler için 12-36 ay arasında sunulan vade, ihtiyaçların karşılandıktan sonra yapılacak olan geri ödemenin istenilen süre içerisinde gerçekleştirilebilmesi olanağını beraberinde getirir.

Garanti Bankası Kredi Başvurusu için Gerekli Belgeler ve Şartlar

Her banka için, kredi başvurusu aşamasında belirlenen bazı şartlar ve gerekli belgeler vardır.

Garanti Bankası kredi başvurusu için gerekli belgeler:

  • Nüfus cüzdanı
  • Gelir belgesi

Garanti Bankası kredi başvurusu için şartlar:

  • 18 yaşın üzerinde olmak
  • Bankalardan kredi almayı engelleyen özel durumun olmaması
  • Belgelenebilir gelire sahip olmak

Kredi başvurusunun ilk aşamasında gerekli olan şartları sağlayan bireysel müşteriler, taleplerini gerçekleştirirken gerekli olan belgeleri teslim ederek kredi seçeneğinden faydalanabilirler. Garanti Bankası tarafından istenen belgelerin tamamının incelenmesinin ardından talep edilen tutara onay verilir.

SMS veya farklı kanallar üzerinden talep edilen tüm bireysel ihtiyaç kredileri için aynı belgeler ve şartların ön planda tutuluyor olduğu bilinmelidir. Banka tarafından istenen bilgilerin sağlanması tamamen müşteri sorumluluğunda olur.

Yorum yazın