Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu 2019Ülkemizin belki de en büyük bankalarından biri olan Garanti bankası için kredi kartı başvurusu yapmak oldukça kolay ve hızlıdır. En çok kazandıran kartlardan olan bonus kart için önemli bir üretici olan Garanti bankası, ülkemizde ilk bonus terimini kullanan bankalardan biridir.

Adından da çokça söz ettirmesi, piyasada ne kadar güçlü olduğunun bir göstergesidir. Bu yazıda öğrenecekleriniz şunlar olacak;

 • Garanti bankası kredi kartları
 • Garanti bankası kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?
 • En popüler garanti bankası kredi kartları
 • Garanti bankası kredi kartı kampanyaları

Sıralaması ile ilerleyebiliriz. Hazırsanız başlayalım arkadaşlar.

Garanti Bankası Kredi Kartları

Sürekli yeni bir kampanya, yeni bir kredi kartı üreterek bankacılık sektöründe önemli bir işlem hacmi yaratan Garanti bankası, söz konusu kredi kartları konusunda da epey kabarık bir listeye sahip. Hem Bonus, hem de Garanti markası ismi ile sunulan bu kartların tamamını aşağıdaki gibi listeleyebilirsiniz.

 • Bonus kredi kartları
 • Miles & Smiles kredi kartları
 • American Express kredi kartı
 • Flexi Kredi Kartı

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yapmanız gereken ilk işlem, hangi kartı istediğinize karar vermeniz olacak arkadaşlar. Garanti bonus kredi kartı ya da esnek özelliklere sahip olan Garanti flexi gibi aidatsız kredi kartı ürünlerine başvurmak için, aşağıda yer alan başvuru kanallarını kullanabilirsiniz.

Bu sayede emin olun en hızlı şekilde başvurunuzu gerçekleştirmiş olacaksınız. Başvuru esnasında istenen belgeleri de sizler için belirtiyoruz. Bu konuda da hazırlıklı olursanız, emin olun büyük ihtimalle işleminiz olumlu sonuçlanacaktır. Eğer garanti bankası kredi kartı başvuru sonucunuzu öğrenmek istiyorsanız buraya tıklayın.

 • İnternet Bankacılığı: Şayet bir garanti bankası müşterisi iseniz, panelinizden rahatlıkla başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu sayede tek bir tıklama ile kredi kartı başvurusu yapmanız yeterli olacaktır. İnternet şubesinden hemen başvur özellikleri ile hızlı başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Çünkü zaten bankada sizin bilgileriniz kayıtlı olduğu için ekstra bilgiye gerek kalmayacaktır. Ancak son aşamada eksik bilgi olabilir. Bu tarz durumlarda da banka sizinle direkt irtibata geçecektir.
 • Mobil Bankacılık: Belki de en çok kullanılan Garanti bankası kredi kartı başvurusu yöntemlerinden birisi mobil bankacılık olduğu için, daha önceden de müşteri iseniz hızlı bir başvuru sürecine dahil olabilirsiniz. Mobil uygulamadan kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.
 • Çağrı Merkezi: En hızlı, en kolay kredi kartı başvuru yöntemlerinden biridir. 444 0 333 numaralı telefonu arayarak, çağrı merkezinden gerekli bilgileri alabilir ve hızlı bir şekilde başvuru yapabilirsiniz.
 • Şubeler ve İnternet Sitesi: Bu konuda yapmanız gereken işlem çok basit. Her hangi bir Garanti bankası şubesine girerek, işlem yapabilirsiniz. Aynı şekilde internet sitesi üzerinden de form doldurarak gerekli çalışmaları elde edebilirsiniz. İnternetten bonus kredi kartı başvurusu yapmak için tıklayın.

En Popüler Garanti Bankası Kredi Kartları

Garanti bankası tarafından pek çok kredi kart üretiliyor. Bu bölümde ise sizin için bir derleme yapıyoruz ve en popüler olanları ön plana çıkarıyoruz.

Money Bonus: Daha çok ev idare edenler için hazırlanmış bir kart. Ev alışverişleriniz için uygun fiyatlar ve indirimler sağlamasının yanında, ekstra bonuslar da veriyor.

Bonus Card: Klasik Garanti bankası kredi kartlarından birisi olan bonus cart, her ay farklı kampanyalar sağlayabiliyor. Aylık alışveriş biçiminiz ve yaptığınız tutarlar ne kadar yükselirse, kredi kartı seçiminiz de değişiyor.

Flexi Card: Ağırlıklı olarak tasarım, kampanya ve esneklik için hazırlanmış olan bu kartı kullanmak sizi mutlu edecektir. Çünkü kart tasarımı size aittir, bonus kampanyalar size aittir. Kazandığınız bonuslar ile kredi kartı borçlarınızı dahi ödeyebilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Kartı Kampanyaları

Genellikle her ay değişiklik gösteren kredi kartı kampanyaları çıkıyor karşımıza. Şu sıralar gündemde olan kampanyalar ise Garanti One ve Garanti Bankası Aylık yaşam kampanyaları oluyor. Garanti bankası kredi kartı başvurusu için bu konuları inceleyebilir, ihtiyaçlarınıza göre hızlı bir başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm kampanyalara ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın