Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu 2018
Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Garanti kredi katı başvurusu için birçok farklı kanalı kullanabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini diğer bankalara göre çok daha üst seviyelerde tutan Garanti Bankası, günümüz teknolojilerinden sonuna kadar yararlanarak müşterilerine güncel ve kolay bir hizmet anlayışı sunuyor. Bu anlamda telefondan banka şubelerine varıncaya kadar her noktadan Garanti kredi kartı talebinizi yetkililere iletebilirsiniz.

Bankanın kredi kartı özellikleri ve Garanti kredi kartı başvurusu için kullanılabilecek olan yöntemler yazımızda yer almaktadır. Birçok bireysel yapımla ilişki içerisinde olan bu bankanın imtiyazlarından yararlanarak ekonomik düzeninize faydada bulunabilirsiniz.

Garanti kredi kartı başvuru olanakları arasında en güncel ve en yenilikçi hizmeti sunan yöntem, şubelerden bireysel temsilciniz ile kart müracaatında bulunmaktır. Burada alacağınız hizmetin daha kaliteli olmasının nedeni ise temelde müşteriye limit ve talep oranı hakkında daha ayrıntılı bilgi sunulabilmesidir.

Kredi kartı başvurunuzda talep edilen limitin kredi notunuza göre değerlendirilmesi, kartınızın ilk adımda onay almasına fayda sağlayacaktır. Bu nedenle bizlerin tavsiyesi ilk olarak herhangi bir Garanti şubesiyle başvuru yapmanızdır. Daha önceden de bankanın müşterisiyseniz burada sizlerin adına hizmet veren bir temsilciniz mevcut bulunacaktır. Kart başvurularınızda özellikle o kişiyle çalışmanızı öneririz…

Garanti Bankası Kredi Kartları

  • Bonus Kartlar (Gold, Gold Trink, Platinum, Platinum Trink,
  • American Express
  • Meslek gruplarına özen Bonus kartlar (Aynalı, çevreci, şeffaf, genç, flexi, taraftar kartlar)
  • Altın Bonus

Garanti Bankası’nın tüketicilere sunduğu kredi kartları arasında en çok kullanılanı Bonus Kartlardır.

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası kredi kartı başvuru için şu anda kullanılabilir olarak iki alternatif seçeneğiniz bulunuyor. Bunların tamamından başvuru yapabilir sonrasında ise tek bir kanaldan olmak kaydıyla aşağıdaki adrese giriş yaparak kredi kartı başvurunuzun durumunu sorgulayabilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi ve Kredi Kartı Başvuru Sorgulama

Bu sayfada sorgulama yapmak için kişisel bilgileriniz ve talep ettiğiniz kredi kartı tipi gerekiyor. Bu bilgiler elinizde olduğu sürece saniyeler içerisinde kredi kartı başvurunuzu sorgulayabilirsiniz. Garanti kredi kartı başvuru sonucu adınıza düzenlenmiş olarak açılan ekranda ayrıntılı bir şekilde yer alacaktır. Bankanın kredi kartı ürüne dair başvuru yöntemlerini aşağıdaki başlıklardan inceleyebilirsiniz…

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası’ndan kredi kartı alabilmeniz için faydalanabileceğimiz kanallar;

  • Telefon ile kredi kartı başvurusu
  • Sms ile kredi kartı başvurusu
  • Web üzerinden kredi kartı başvurusu
  • Mobil bankacılık ile kredi kartı başvurusu
  • Şubelerden kredi kartı başvurusu
  • ATM’lerden kredi kartı başvurusu
Garanti Bankası SMS ile Kredi Kartı Başvurusu

Garanti bankası kredi kartı başvurusu SMS yoluyla şu anda yapılamamaktadır. Müşteri güvenliği ve akıcı hizmet anlayışı nedeniyle kurum, bu yöntem aracılığıyla hizmet vermiyor. Ancak hali hazırda bir kredi kartınız var ve bunun hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, kredi kartınız üzerine kayıtlı telefondan SMS göndererek kartınıza ait güncel bilgileri telefonunuza SMS olarak alabilirsiniz.

Anında bilgi hizmeti denilen bu hizmetten yararlanmak için adınıza kayıtlı olan telefondan 3340 numarasına “Bilgi” yazıp, kredi kartınızın son 4 hanesini girin. Sonrasında kartınız ve ödemeleriniz hakkında her türlü bilgi sizlere SMS olarak sunulacaktır.

Garanti Bankası Web'den Kredi Kartı Başvurusu

Finans kurumları artık müşterilerinin internet üzerinden birçok işlemi gerçekleştirmesine imkân tanıyor. Bunlardan biri de kredi kartı ürününe online başvuru yapılabilmesidir. Garanti Bank kredi kartı başvurusu için tek bir link üzerinden başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda yer alan bağlantıyı tıklayarak hemen kredi kartı başvurunuzu kişisel bilgilerinizi kullanarak yapabilirsiniz.

https://www.bonus.com.tr/kredi-karti-basvurusu

Burada kart tipinizi ve diğer bilgilerinizi girdikten sonra banka bünyesinde çalışan bir yetkili, size forma verdiğiniz telefon numarası üzerinden dönüş yapacaktır.

Kredi Kartı Başvurusu Yapmak İçin Diğer Yollar
İnternet erişimi olmayanlar ya da şubeye gitmek için vakit bulamayanlar, kredi kartı başvurusu yapmak için diğer yolları kullanabilirler. Bu yollar arasında ilk olarak telefon bankacılığını önerebiliriz. Bankanın telefon şubesinde, diğer bankalara göre oldukça kolay olan kullanım koşullarıyla anlık olarak kredi kartı başvurusu yapılabiliyor. Eğer daha önceden Garanti Bankası müşterisi iseniz bilgileriniz kayıtlı olacağı için istekleriniz daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilecektir.

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Özellikleri

Garanti bankası kredi kart başvurusu sonrasında sizlere kart tipiniz sorulacaktır. Burada sizleri 4 çeşit kredi kartı modülü beklemektedir. En çok bilineni olan Bonus kart temelde alışverişlerde Classic bonus kazandırmasıyla tanınmaktadır. Gold Bonus ise Premium kart özellikli ayrıcalıklı bir karttır. Yine bonus konusunda kullanıcılarına büyük kazançlar sağlamaktadır.

Bonus Pilatunum ise çok ayrıcalıklı bir kart olup bankanın anlaşmalı iş yerlerinde kampanyalardan yararlanmanızı sağlayacaktır. Garanti Bankası kredi kartı özellikleri incelendiğinde son olarak Bonus Amerıcan Express kartın belirgin özelliği ise yurt dışı odaklı harcamalarda daha çok olmak kaydıyla devamlı bonus kazandıran bir kart olmasıdır…

Ayrıca bireysel kredi ihtiyacınız için Garanti Bankası Kredi Başvurusu yazımızı okuyarak ayrıntılı bir şekilde bilgi edinebilirsiniz.

Yorum yazın