Garanti Bonus Genç Öğrenci Kredi Kartı Başvurusu 2020

Garanti Bonus Genç Öğrenci Kredi Kartı Başvurusu 2020

Bankalar, ihtiyaçlarını karşılamaları adına öğrencilere özel kredi kartı vermektedir. Garanti Bankası da Bonus Genç kredi kartı ile öğrencilere, çok avantajlı fırsatlar ve kampanyalar sunmaktadır.

Bu yazımızda sizlere, tüm bu fırsatların ve kampanyaların neler olduğundan bahsedeceğiz. Makalemizi dikkatli bir şekilde takip edebilir, Garanti Bankası’nın Bonus Genç kredi kartına anında sahip olabilirsiniz.

Garanti Bonus Genç Öğrenci Kredi Kartı Başvurusu

Garanti’den Öğrenciler İçin Kredi Kartı

Bonus Genç, Garanti Bankası’nın sadece öğrencilere sunmuş olduğu çok önemli bir kredi kartıdır.Peki, Bonus Genç kredi kartının özellikleri nelerdir? Bonus Genç’e nasıl başvuru yapılır? Garanti Bankası’nın bu kredi kartı için belirlediği limit ne kadardır? Bu ve benzeri tüm soruların yanıtlarını yazımızın devamında kolaylıkla bulabilirsiniz. İşte o ayrıntılar…

Bonus Genç Özellikleri

Öğrencilere özel olarak sunulan Bonus Genç kredi kartının birçok özelliği bulunmaktadır. O özellikleri şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Bonus Genç’e yalnızca 18-25 yaş arasındaki gençler başvuru yapabilmektedir.
 • Garanti Bankası’nın Bonus Genç kartı, alışverişlerde pek çok Bonus kazanılmasını da sağlamaktadır. Böylece kişiler, hem bedava alışveriş imkanına hem de çok özel taksit fırsatlarına sahip olmaktadır.
 • Peşin50 TL’nin üzerinde yapılan harcamalarda, aylık yüzde 2,15 faiz oranıyla taksitlendirme yapılmaktadır. Üstelik bu taksitlendirme 11 aya kadar olmaktadır.
 • Yapılan alışverişlerde kazanılan her 1 Bonusun 1 TL değerinde olduğunu da belirtmek isteriz.
 • Bonus Genç kredi kartına sahip olan öğrenciler, yıllık kart ücreti ödememektedir.
 • Bonus Genç kartın nakit avans özelliği de bulunmaktadır. Öğrenci kredi kartı kullanan^kişiler, nakit avanslarını dilediği an kullanabilmektedir.
 • Bonus Genç kart ile EFT ya da havale de yapılabilmektedir.
 • Tüm bunların yanı sıra dileyen herkes, istediği ekstresini 1 ay süreyle de erteleyebilmektedir.

Bonus Genç Başvurusu

Garanti Bankası’nın gençlere özel olarak sunduğu kredi kartına anında ve hızlı bir şekilde başvuru yapılabilmektedir. Ancak, bu karta başvuru yapılabilmesi için belli şartların da yerine getirilmesi gerekmektedir. O şartlar şu şekildedir:

 • Bonus Genç’e başvuru yapabilmek için mutlaka 18 yaşını doldurmuş olmak gerekmektedir.
 • Kişiler, Bonus Genç sahibi olabilmek için muhakkak Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı da olmalıdır.
 • Bonus Genç’e yalnızca Türkiye’de tanımlı olan operatörlere ait cep telefonu numarası ile başvuru yapılmaktadır. Yani, başvuru için mutlaka yurt içi telefon numarasına sahip olmak gerekmektedir.
 • Ayrıca, personel başvurularının kabul edilmeyeceğini de belirtmek isteriz.

Bonus Genç’e pek çok kanal aracılığıyla başvuru yapılmaktadır. Garanti Bankası’nın istenen herhangi bir şubesine giderek bu karta kolayca başvuru yapılabilmektedir. Şubeye gitme derdi yaşamak istemeyenler ise bankanın internet şubesini de kullanabilmektedir. Bonus Genç’e başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, Garanti Bankası’nın web sitesi üzerinden ya da www.bonus.com.tr adresine girerek başvuru formunu kolayca doldurabilmektedir.

Garanti Bankası Kredi ve Kredi Kartı Başvuru Sorgulama

Tüm bunların yanı sıra, Garanti Bankası’na ait farklı bir kredi kartı olanlar ya da Garanti Bankası müşterisi olan kişiler, 444 0 333 numarasını arayarak ve sırasıyla 1-5-2-1’i tuşlayarak da üniversiteli kredi kartı başvurusu yapabilmektedir.

Ayrıca, online başvuru yapan vatandaşların girdikleri tüm bilgilerin, VeriSign SSL sertifikası ile yüzde 100 güvence altına alındığını da belirtmek isteriz.

Bonus Genç Limit Bilgileri

Garanti Bankası’nın üniversite kredi kartı öğrencileri oldukça mutlu ve de memnun etmektedir. Bonus Genç kredi kartı ile öğrenciler, limitleri dahilinde ihtiyaçlarını kolayca karşılamakta, alışverişin keyfini de doyasıya çıkarmaktadır. Her kredi kartının olduğu gibi, Garanti Bankası’nın öğrencilere özel olarak sunduğu Bonus Genç kredi kartının da belli bir limiti bulunmaktadır. Bu limitin bin TL olduğunu söylemek isteriz.

Eğer sizler de, çok önemli özellikleri bir arada barındıran bir kredi kartına sahip olmak istiyorsanız, Garanti Bankası’nın Bonus Genç’i tam da size göre diyebiliriz. Yukarıda yer alan özellikleri ve başvuru kanallarını dikkatli bir şekilde okuyarak en hızlı ve en kolay şekilde Bonus Genç’e başvuru yapabilirsiniz.

Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar 2020