Halkbank Bireysel Destek Kredisi Başvuruları Başladı!

Halkbank tarafından banka müşterilerine yönelik ipotekli olarak ihtiyaç kredisi desteği sunulmaya başlandı. Böylelikle Halkbank tarafından müşterilerine yüksek miktarlarda ihtiyaç kredisi imkanı sağlanıyor. Yüksek tutarlarda ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler için sunulan bu kredi paketinde ipotek teminatı ile birlikte kolay bir şekilde kredi çekme fırsatı sunuluyor.

Özellikle de düşük miktarda maaş aldıkları için yüksek miktarlarda kredi kullanamayan kişiler için Halkbank’ın başlattığı bu ihtiyaç kredisi kampanyası ile ipotekli bir şekilde ihtiyaç kredisi çekebilmelerine imkan sağlanmakta.

Halkbank Konut Teminatlı İhtiyaç Kredisi Kampanyası Başlattı

Başlatılan bu yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında Halkbank müşterilerine 36 ay vadeli olacak şekilde ihtiyaç kredisi fırsatı sunuyor. Sunulan bu fırsatlardan yararlanmak isteyen banka müşterileri bir konut teminatı gösterdiklerinde 100.000 TL ‘ye kadar nakit kredi desteği kampanyasından yararlanabiliyor.

Kredi teminatı ile birlikte konut ipoteği alındığı için kolay bir şekilde onay verilen bu kampanya ile birlikte, nakit ihtiyacı olan banka müşterileri yüksek tutarlardaki krediyi daha kolay bir şekilde çekme imkanı buluyor. Çekilen bu yüksek tutardaki krediler uzun vadelerde uygun faiz oranlar ile kullanılabiliyor.

Banka tarafından sunulan bu yeni kampanya kapsamında yüksek tutarda ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen banka müşterileri, kendi adlarında kayıtlı olan bir konuta birinci derecede ipotek verdiklerinde teminat gösterilen konut için eksper işlemi ile birlikte belirlenen değerin %80’ini geçmemek şartı ile üst limit uygulaması da yapılmıyor. Bu kredi kampanyası için uygulanan kredi vadesi, diğer tüm kredi paketlerinde olduğu gibi 36 ay ile sınırlandırılıyor.

100.000 TL İhtiyaç Kredisinin Geri Ödenmesinde Aylık Taksit Tutarı Ne Kadar? Örnek Hesaplama

Düzenlenen bu yeni kampanyadan faydalanmak isteyen banka müşterilerinin kredi ödemesinde aylık taksit tutarı, vade sayısı ve dosya measrafı gibi detaylar şu şekilde:

Çekilen kredi tutarı : 100.000 TL
Vade sayısı : 36 ay vade
Aylık ödenmesi gereken taksit tutarı : 3.916,67 TL
Aylık faiz oranı : % 1,73
Kredi dosya masrafı : 500 TL
Diğer masraflar : 1.164,76