Halkbank Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu 2020

Halkbank Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu 2020

Gence, çiftçiye, memura ve elbette özel sektörde çalışanlara sunduğu destekleri ile yıllardır bilinen ve Türkiye’de adı sanı duyulmuş bankalardan biri olan Halkbank ev hanımları için kredi olanağını 2018 ve 2019 yıllarında da sunmaya devam ediyor. Bakıldığında, Halkbank üzerinden gelir belgesiz ve imzasız bir biçimde ev hanımı olarak kredinizi hesabınıza hemen alabilmeniz mümkün.

Ev hanımlarına ve gelir belgesi olmayanlara yönelik ihtiyaç kredisi kapsamında değerlendirilebilecek iki farklı ürünü bulunan Halkbank’ta hem bu ürünleri inceleyecek hem de ayrıntıları ile tarafınıza detaylı olarak faiz, masraf tablosu sunacağız.

Siz de bir ev hanımıysanız ve kısa süre içerisinde paraya ihtiyacınız varsa, uygun faiz oranları ile en çok tercih edilen bankalardan biri olan Halkbank’a uğrayabilirsiniz.

Halkbank Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu

Halkbank Ev Hanımlarına Özel Kredi

Halkbank, ev hanımlarına özel kredi kapsamında 10.000 TL ve 15.000 TL olarak iki farklı seçenekte kredi ürünü sunuyor. Bakıldığında, bu ürünler ihtiyaç kredisi kapsamında değerlendiriliyor ve faiz oranları diğer kredilere nazaran oldukça düşük. Bunun yanında, vadesi uzun ve elbette masrafları neredeyse hiç olmayan bu krediyi, rahatlıkla ödeyebilme hakkına sahipsiniz.

İlgili YazıEv Hanımları Ne kadar Kredi Çekebilir?

Aşağıdaki tabloda sizler için Halkbank’ın sunduğu iki krediye yönelik faiz oranlarını ve masraf kalemlerini yazdık. Bu tablodan yararlanarak hem aylık ne kadar ödeyeceğinizi görebilir hem de masrafların ne kadarlık bir ek ücret yansıtacağını anlayabilirsiniz.

Halkbank Ev Hanımlarına Kredi Hesaplama Tablosu

Aşağıda sizler için Halkbank’ın verdiği ev hanımları kredisine özel miktarları, faiz oranlarını ve ek ücretleri içeren bir tablo sunuyoruz.

*Mobil kullanıcılar tablonun tam halini görebilmek için telefonunu yan çevirmeli

Kredi TutarıVadeFaiz OranıTahsis ÜcretiTaksit Tutarı
10.000 TL36%2,6652,50 TL471,25 TL
15.000 TL36%2,6678,75 TL706,88 TL

Halkbank Ev Hanımı Kredi Kampanyaları

36 Ay vadeli olarak sunulan ve başvurularınıza aynı gün olumlu ya da olumsuz cevap veren Halkbank, ev hanımı kredi kampanyaları kapsamında 1000 TL’den 15.000 TL’ye kadar kredilerini sabit faiz oranı ile sunuyor. Yıllık maliyet oranı kapsamında da herhangi bir arttırımı olmayan Halkbank’ta, ev hanımları sadece başvurularını yapıyor ve aynı gün içerisinde Halkbank müşterisi ise paralarını hesapta görebiliyorlar.

Hızlı Kredi ile para anında hesapta!

“SMS, Bireysel İnternet Şubesi, Dialog, Mobil Bankacılık ve Web Sitemizden” kredi başvurunuzu yapabilir, Onaylanan kredinizi Bireysel İnternet Şubesi ve Dialog’tan şubeye gitmeden kullanabilirsiniz. Başvuru ve bilgi için tıklayın.

Halkbank Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Halkbank ev hanımları kredi başvurusu yapmak için aşağıdaki yolları izleyebilirsiniz.

  • Web Sitesi: Halkbank web sitesi Halkbank.com.tr üzerinden Halkbank müşterisi olmasanız da başvurularınızı anında gerçekleştirebilirsiniz.
  • SMS: Kredi yazıp TC kimlik numaranızı, gelir bilginizi ve talep ettiğiniz tutarı sırasıyla, aralarında boşluk bırakarak yazdıktan sonra; 3452’ye SMS gönderebilir ve kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
  • Telefon: 444 0 400 numaralı Halkbank müşteri hizmetleri üzerinden de Halkbank müşterisi olmasanız bile Halkbank ev hanımlarına kredi başvurusunu gerçekleştirebilmeniz mümkündür.
  • Halkbank Mobil: Eğer bir akıllı cihaza sahipseniz ve ek olarak bir Halkbank müşterisi iseniz, kredi başvurusu yapmak çok kolay! Rahatlıkla müşteri girişi yaparak, başvurular sekmesinden ihtiyaç kredisi kapsamında Halkbank ev hanımlarına kredi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Daha ayrıntılı bilgi için müşteri hizmetleri ile görüşmeniz mümkün.

Görüşmek üzere!