Halkbank Kredi Kartı Başvurusu 2017
Halkbank  Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye’de devlet destekli bankalar arasında bulunan Halkbankası özellikle son yıllarda Paraf Kredi kartı ile tüketicilere avantajlı alışveriş yapma imkanları sunmaktadır. Türkiye’de geniş  şube ağı sayesinde özellikle memurlar için avantajlı banka olarak görülmektedir.

Halkbank Kredi Kartları

 • Paraf (Gold, Platinum ve Business sınıfları bulunmaktadır)
 • Parafly (Platinum sınıfı bulunmaktadır)

Halkbank’ın tüketicilere sunduğu kredi kartları arasında en çok kullanılanı Halkbank Paraf Karttır .

Halkbank’dan kredi kartı alabilmeniz için faydalanabileceğimiz kanallar;

 • Telefon ile kredi kartı başvurusu
 • Sms ile kredi kartı başvurusu (Başvuru yapılmıyor)
 • Web üzerinden kredi kartı başvurusu
 • Mobil bankacılık ile kredi kartı başvurusu (Başvuru yapılmıyor)
 • Şubelerden kredi kartı başvurusu
 • ATM’lerden kredi kartı başvurusu

Halkbank Telefon İle Kredi Kartı Başvurusu

Telefon ile kredi kartı başvurusu yapabilmek ve kart hizmetleri hakkında bilgi almak için  0850 222 0 400 Halkbank Dialog üzerinden bütün işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Gelişmiş telefon bankacılığı sayesinde bütün kredi kartı işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

Halkbank Sms İle Kredi Kartı Başvurusu

Sms ile kredi kartı başvurusu yapılamamaktadır

Halkbank Web Üzerinden Kredi Kartı Başvurusu

Parafcard.com.tr üzerinden kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Ana sayfaya girdiğinizde “hemen başvur” menüsünden karşınıza çıkan formu doldurmanız ile kart başvurunuz tamamlanmış olacaktır. Başvuru esnasında vermiş olduğunuz cep telefonu numarasına sms olarak bilgi gelmektedir. Diğer bankalara nazaran başvuru formunda tüketicilerden adres bilgisi de istemektedir.

Halkbank Mobil Bankacılık İle Kredi Kartı Başvurusu

Mobil bankacılık üzerinden kredi kartı ile başvuru imkanı bulunmamaktadır.

Halkbank Şubelerinden Kredi Kartı Başvurusu Yapmak

Bütün Halkbank şubelerinden kredi kartı başvurusu yapabilmenin yanında bankanın sunmuş olduğu ayrıcalıklı müşteri hizmetleri hakkında da bilgi alabilirsiniz. Geniş şube ağı sayesinde size en yakın şube üzerinden kısa sürede kredi kartı başvurusu yaparak kullanabilirsiniz.

Halkbank ATM’lerinden Kredi Kartı Başvurusu

Halkbank bünyesindeki bütün BANK24 ATM’leri üzerinden kredi kartı başvurusu yapılabilmenin yanında mevcut kart sahipleri ATM’ler üzerinden nakit ihtiyaçlarını Paraf Kartlarını kullanarak temin edebilirler

Halkbank Paraf Kredi Kartı Özellikleri

Anlaşmalı bütün kurumların faturalarını ödeyebilmesinin yanında HGS ve KGS gibi otoyol ücretlerini de kredi kartı üzerinden ödeme imkanı bulunmaktadır. İnternet alışverişlerinizde güvenli alışveriş yapabilmeniz için internet şubesine müşteri hesabınızla giriş yaparak sanal kredi kartı oluşturabilir ve aynı gün sorunsuz bir şekilde kullanıma açabilirsiniz. Firmalar için kullanıma sunulan Paraf Business Kart ile şirket bünyesinde çalışan kişiler tek kart üzerinden bütün şirket ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. Halkbank yurtdışında bütün ülkelerde kullanılabilmesi için çıkardığı Parafly ile Visa – Mastercard olan bütün işyerlerinden alışveriş yapma imkanı bulunmaktadır. Paraf kartınızın limiti arttırarak Gold ya Platinum serisine geçmek için Halkbank dialog üzerinden talimat vermeniz yeterli olmaktadır.

2 yorum

 1. Suat 17 Şubat 2017
  • editor 20 Şubat 2017

Yorum yazın