Halkbank Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen emekliler için Halkbank tarafından destek kredisi 2021 yılında da verilmeye devam edilecek. Halkbank’ın sunduğu mutlu emekli isimli ihtiyaç kredisi ve emekli mini kredi kampanyaları için başvuru nasıl yapılır, kredi faiz oranları nedir ve kredi başvurusu için gerekli olan şartları sizin için hazırladık…

Şuan içerisinde bulunduğumuz salgın döneminde birçok kişinin nakit para ihtiyacı artmış durumda. Bu konuda Halkbank’tan emekliler için çifte müjde geldi. Hazırlanan iki kredi kampanyası ile emeklilere hem 3 ay ödemesiz şekilde ihtiyaç kredisi hem de düşük faiz oranları ile beraber nakit para desteği imkanı sunuluyor…

Halkbank Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi Detayları… Halkbank Emeklilere Özel 100,000 TL Kredi Başvuru Şartları Nedir?

Halkbank’ın müşterileri için hazırladığı kampanyalardan birisi, Halkbank mutlu emekli adıyla sunulan kredi paketi. Bu kredi paketinde yüksek miktarlarda nakit ihtiyacı olan emekli müşteriler için özel olarak hazırlanmış bir ihtiyaç kredisi kampanyasıdır. Emekliler için hazırlanan 100,000 TL ‘lik bu kredi desteği için başvurular Halkbank mobil şube, Halkbank internet sitesi ve Halkbank şubeleri aracılığıyla yapılabiliyor.

Masrafsız bir ihtiyaç kredisi kullanmak için hazırlanan bu krediye yönelik olarak belirlenen dosya masrafsız bir şekilde yüzde 1.77 oranı ile birlikte ihtiyaç kredisi desteği sunuluyor. Bu faiz oranından daha düşük bir oranda kredi kullanmak isteyen emekli müşteriler ise dosya masrafı ödeyerek yüzde 1.71 faiz oranıyla kredi kullanabiliyorlar.

Mutlu emekli kredi kampanyası kapsamında geri ödeme seçeneklerinde en fazla 36 ay vade seçeneği sunuluyor. 100,000 TL kredi kullanan banka müşterileri 36 ay vade ile çekilen bir kredi için aylık 3,956 TL tutarında taksit ödeyecek. Ayrıca kredi çekildiği sırada bir defaya mahsus olmak üzere 525 TL dosya ücreti tahsil ediliyor.

Emekli Mini Kredi Paketi İle Düşük Faiz Oranlarıyla İhtiyaç Kredi Desteği

Maaşını Halkbank’taki hesabı aracılığıyla alan ya da maaşını Halkbank’a taşıyan emekli banka müşterilerine özel olarak hazırlanan Mini Kredi Paketi ile 5,000 TL ‘ye kadar kredi imkanı sunuluyor. Bu kredi kampanyasında faiz oranı ise yüzde 1.71 olarak hesaplanıyor. Emeklilere özel olarak sunulan bu kredi kampanyasında da diğer kredi seçeneklerinde olduğu gibi en fazla 36 ay vade imkanı bulunuyor. 5,000 TL ihtiyaç kredisi kullanan banka müşterileri aylık 197 TL olarak taksit tutarı ödüyorlar. Kredi tahsis ücreti ise bir defaya mahsus olarak 26,25 TL tutarında tahsil ediliyor.