Halkbank’tan 13 Farklı İhtiyaç Kredisi Seçeneği

Halkbank’tan 13 Farklı İhtiyaç Kredisi Seçeneği

Dünya çapında yaşanan salgın döneminde dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de kredi kullanım miktarı geçmiş dönemlere göre rekor seviyelere ulaşmış durumda. Bu süreçte kredi kullanma konusunda en fazla ilgiyi kamu bankaları tarafından sunulan destek kredileri görmüş durumda. Halkbank da diğer çoğu banka gibi kredi paketlerini 2021 yılının başlamasıyla güncelleyerek müşterilerine sunuyor. Halkbank’ın sunduğu bu özel kredi kampanyası memurlara, emeklilere, işçilere, eczacılara ve özel sektör çalışanları için özel olarak hazırlandı.

Kamu bankaları arasında bulunan Halkbank müşterilerine sunduğu ihtiyaç kredisi kampanyaları ile beraber acil nakit ihtiyacı olan emekli ve çalışan müşterilerine yönelik olarak birçok seçenek sunuyor. Kamu çalışanlarına özel kredi paketi, emeklilere, memurlara ve kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi ile birlikte pek çok sayıda kredi seçeneği bulunuyor. Halkbank tarafından müşterilerine sunulan ihtiyaç kredisi kampanyaları ve faiz oranları ise şu şekilde…

Maşını Halkbank’tan Alan Müşteriler İçin “Maaş Müşterisi İhtiyaç Kredisi Kampanyası”

Halkbank üzerinden maaşlarını alan maaş müşterileri için hazırlanan ihtiyaç kredisi kapsamında 100,000 TL ‘ye kadar kredi kullanabilme imkanı bulunurken bu kredi paketi için uygulanacak faiz oranı ise yüzde 1.71 şeklinde olacak. Kredi çekme işlemi sırasında kredi dosya masrafı ile karşılaşmak istemeyen banka müşterileri ise küçük bir faiz artışı ile 1.76 oranında uygulanacak faiz ile kredi çekebilecekler. Ayrıca bu kredi paketinde kredi sahiplerine 3 ay erteleme fırsatı da sunuluyor.

Halkbank’tan Memurlar İçin Özel “Kamu Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası”

Kamuda kadrolu bir şekilde çalışan banka müşterileri için nakit ihtiyaçlarını karşılayan kredi kampanyasında aylık yüzde 1,77 oranındaki faiz oranlarından başlayan kredi çeşitlerinde çok uygun geri ödeme seçenekleri de sunuluyor. Bu kredi paketinde müşteriler 100,000 TL’ye kadar kredi kullanabiliyorlar. Kredinin geri ödeme vadesi ise en fazla 36 ay ile sınırlandırılıyor.

Halkbank’tan Özel Sektör Çalışanları İçin İhtiyaç Kredisi Paketi

Kamu kurumlarında kadrolu olarak çalışan banka müşterilerine özel olarak uygulanan kredi paketinde de olduğu gibi kamu yerine özel sektör çalışanları için de yine aynı faiz oranlarıyla, yüzde 1.77 ile ihtiyaç kredisi imkanı bulunmaktadır.

Kredi kullanımında dosya masrafı gibi giderlerle karşılaşmamak isteyen banka müşterileri ise kredilerini yüzde 1.82 ‘lik bir faiz oranı ile kullanabiliyor. Yine aynı şekilde bu kredide de vade olarak 36 ay imkanı sunulurken kullanılabilecek en fazla limit 100,000 TL ile sınırlandırılıyor. Bu kredi paketinde dilerseniz geri ödemenizi eşit taksitler şeklinde ödeyebiliyorsunuz ya da 3 ayda bir olacak şekilde eşit taksitli ödeme imkanına sahip olabiliyorsunuz. Eğer bu seçeneği tercih ederseniz kredi ödemelerinizi 3 ay erteleme şansına da sahip oluyorsunuz.

Halkbank’tan “Hızlı Kredi Kampanyası” İle Anında 50,000 TL İhtiyaç Kredisi İmkanı

Halkbank, acil kredi ihtiyacı olan müşterileri için anında kredi imkanı da sunuyor. Hızlı bir şekilde kredi çekebilmek isteyenler için banka tarafından anında onaylı bir şekilde 50,000 TL kredi kullanma fırsatı veriliyor. Bu kredi paketini tercih etmek isteyen müşteriler en az 1000 TL ve en fazla da 50,000 TL olacak şekilde kredi başvurusunda bulunabiliyorken yine bu kredinin de diğer kredilerde olduğu gibi vade sınırlandırılması 36 ay olarak uygulanıyor. Bu kampanya için örnek bir kredi hesaplaması yaptığımızda aylık eşit bir şekilde geri ödeme taksit tutarı ile 36 ay vadeli ve 15,000 TL ihtiyaç kredisi kullanıldığında aylık ödenmesi gereken tutar 600,28 TL olarak gerçekleşiyor.

Bu kampanyadaki en önemli özellik ise anında ihtiyaç kredisi için başvuru yaptığınız aynı gün krediyi kullanabiliyorsunuz. Kredi tutarı aynı gün banka hesabınıza yatırıyor ve istediğiniz şekilde kredinizi kullanabiliyorsunuz.

Bu paketlerden farklı olarak Halkbank’ın müşterileri için sunduğu diğer kredi paketleri ve uygulanan faiz oranları da şu şekilde::

Halkbank’tan mini kredi ismiyle sunulan ihtiyaç kredisi seçeneği ile sunulan kredinin faiz oranı: % 1.71

Halkbank’tan eczacılar için sunulan ihtiyaç kredisi seçeneği ile sunulan kredinin faiz oranı: % 1.71

Halkbank’tan enerji destek ismiyle sunulan ihtiyaç kredisi seçeneği ile sunulan kredinin faiz oranı: % 1.71

Halkbank’tan eğitim kredisi ismiyle sunulan ihtiyaç kredisi seçeneği ile sunulan kredinin faiz oranı: % 1.71

Halkbank’tan vefa ismiyle sunulan ihtiyaç kredisi seçeneği ile sunulan kredinin faiz oranı: % 1.70

Halkbank’tan Mortgage Dışı kredi ismiyle sunulan ihtiyaç kredisi seçeneği ile sunulan kredinin faiz oranı: % 1.71

Halkbank’tan bireysel destek ismiyle sunulan ihtiyaç kredisi seçeneği ile sunulan kredinin faiz oranı: % 1.80

Halkbank normal ihtiyaç kredisi faiz oranı: % 1.80

YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.