Hepsiburada.com’da 100 TL’ye varan MaxiPuan fırsatı!

Hepsiburada.com’da 100 TL’ye varan MaxiPuan fırsatı!

16 Ağustos-31 Ağustos 2015 tarihleri arasında hepsiburada.com`dan  tek seferde gerçekleştireceğiniz peşin veya taksitli 500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 50 TL, 1000 TL ve üzeri ilk alışverişlerinize 100 TL MaxiPuan ! Üstelik kargo ücreti hariç 500 TL ve üzeri 2,3,4 ve 5 taksitli alışverişlerinizde ise kargo ücretinde %50 indirim!

Kampanya Detayları:

1. Kampanyamız süresince kampanyamıza katılmak isteyen müşterilerimizin “HEPSIBURADA”yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan /yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402’ye SMS göndermesi gerekmektedir. Kampanyamız sayfasında sağ üstte yer alan “Katıl” butonundan da istenen bilgiler girilerek katılım sağlanabilmektedir.
2. Kampanyamız kart bazında değil müşteri numarası bazındadır ve bir defa faydalanılabilir. Bir müşterimiz kampanyamız kapsamında tek seferde yapacağı en yüksek tutarlı alışverişi üzerinden olacak şekilde azami 100 TL MaxiPuan kazanabilir.
3. İlave MaxiPuanlar kampanyanın sona ermesini takiben 15 gün içinde müşterilerimizin kampanyada kullandıkları kredi kartlarına yansıtılacaktır.
4. Verilecek ilave MaxiPuanların son kullanma tarihi 22 Eylül 2015 (bu tarih dahil) olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 23 Eylül 2015 tarihinde geri alınacaktır.
5.  Şirket Kredi Kartı, Bankamatik Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İşte Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyamız kapsamında değerlendirilmeyecektir.
6.  Kampanyamıza MercedesCard ve Maximiles kredi kartları da dahildir. Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar Maxi Mil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.
7.  Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılacaktır.
8. Ziraat Bankası Kredi Kartları kampanyaya dahildir.  Ziraat Maximum Kart sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için “HEPSIBURADA” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4757’ye SMS göndermesi gerekmektedir.
9. Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.
10. Online ödeme şirketleri aracılığı ile gerçekleştirilen alışverişler kampanyamız kapsamında değerlendirilmeyecektir.
11. Yasal düzenleme uyarınca cep telefonu satışlarında taksitlendirme yapılamamaktadır.
12. Kampanyamız kapsamında yapılacak alışverişlerde chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri ile hediye kartı, TL yükleme ürünleri ve fotokopi kâğıtlarında geçerli değildir.
13. İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.