Hepsiburada.com’da 1000 TL ve üzeri alışverişe 100 TL Bonus!

Hepsiburada.com’da 1000 TL ve üzeri alışverişe 100 TL Bonus!

Garanti Bankası Bonus Card sahiplerine özel kampanyasını duyurdu. Bonus Card’ınızla hepsiburada.com’dan yapacağınız alışverişlere 100 TL’ye kadar bonus fırsatı sizi bekliyor. Daha fazla ayrıntı için kampanya detaylarını inceleyebilirsiniz…

Kampanya Detayları:

 • 16 – 30 Nisan 2015 tarihleri arasında www.hepsiburada.com ile tek seferde yapılan taksitli ve tek çekim “500 TL-999,99 TL arası alışverişlerde 50 TL Bonus, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL bonus” kampanyası yapılacaktır.
 • Kampanyaya katılım için Garanti Bonus, Money Bonus, Bonus Business, Bonus Sanal kartların harcama yapmadan önce, HEPSIBURADA yazıp 3340’a, Deniz Bonus sahipleri 3280’e, TEB Bonus sahipleri 4616’ya, Şeker Bonus sahipleri 7353’e, ING Bonus sahipleri 2205’e, ABank Bonus sahipleri 4055’e, Tekstilbank Bonus sahipleri 05327524404’e kredi kartlarının kayıtlı olduğu cep telefonundan SMS göndermelidir. Kampanyaya katılım için sms sistemimize ulaştıktan sonraki işlemler dikkate alınacaktır. PTT Bonus sahipleri için SMS ile katılım gerekmemektedir. Sms gönderiminin harcama yapılan karta kayıtlı cep telefonundan yapılması gerekmektedir.
 • Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç kart sahiplerinin kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce kredi kartlarına kayıtlı cep telefonu numarasından EVET HEPSIBURADA yazıp, bir boşluk bırakıp, kartın son 6 hanesi ile 3340’a sms göndermeleri gerekmektedir. Kampanyaya katılım için sms sistemimize ulaştıktan sonraki işlemler dikkate alınacaktır.
 • Sms ile başarılı katılım sağlanması durumunda “BONUS İLE HEPSIBURADA.COM’DA 100 TL’YE VARAN BONUS KAMPANYASINA KATILIM İÇİN BAŞVURUNUZ ALINMIŞTIR. DETAYLI BİLGİ: www.bonus.com.tr” şeklinde onay sms’i gidecektir.
 • Kampanya koşullarına uygun harcama yapan müşterilere; “TEBRIKLER. HEPSIBURADA.COM’DAN YAPTIGINIZ ALIŞVERİŞTEN 50 TL BONUS KAZANDINIZ. BONUSUNUZU 06-12 MAYIS 2015 ARASINDA KULLANABİLİRSİNİZ. www.bonus.com.tr” veya “TEBRIKLER. HEPSIBURADA.COM’DAN YAPTIGINIZ ALIŞVERİŞTEN 100 TL BONUS KAZANDINIZ.BONUSUNUZU 06-12 MAYIS 2015 ARASINDA KULLANABİLİRSİNİZ.www.bonus.com.tr” şeklinde sms mesajı gidecektir.
 • Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecek ve en fazla 100 TL Bonuskazanabilecektir. Bonus yüklemesi için yapacağınız ilk alışveriş dikkate alınacaktır.
 • Kampanyaya Garanti Bonus Card, Bonus Business Card, Money Bonus, Bonus Sanal kartlar, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Deniz Bonus, TEB Bonus, ING bonus, ING Bonus Ticari Kartlar, Şeker Bonus, Şeker Bonus Ticari kartlar, ABank Bonus, Abank Bonus Ticari kartlar, Tekstilbank Bonus, Tekstil Bank Bonus Ticari kartlar, ve PTT Bonus dahildir.

 

 • Kampanya dahilinde kazanılan bonus, 6-12 Mayıs 2015 tarihleri arasında aynı kartla* yapılan harcamalarda kullanılabilecektir. Kazanılan bonus kullanılmadığı takdirde 13 Mayıs 2015 tarihinde geri alınacaktır.
 • Burgan Bank Bonus, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Ticari kartlar,Türkiye Finans Happy Card, Deniz Bonus Ticari kartlar, TEB Bonus Ticari kartlar, Miles&Smiles kredi kartları, American Express kartlar, Altın Bonus, Igaranti, debit kartlar ve bonus kullanımları ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya kapsamında yapılacak alışverişlerde chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri ile hediye kartı, TL yükleme ürünleri geçerli değildir.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.
 • İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.
 • *Sanal kartlardaki bonuslar hesap kesim tarihinde sanal kartın bağlı olduğu kredi kartına aktarılmaktadır. Hesap kesim tarihinizin kampanya bonusu kullanım tarih aralığına denk gelmesi halinde bonusların hesap kesim tarihine kadar sanal kart ile, hesap kesim tarihinden sonra ise sanal kartın bağlı olduğu kredi kartı ile bonus geri alım tarihine kadar harcanması gerekmektedir.