HGS’yi World ile alana, geçişten 1’i bedava!

HGS’yi World ile alana, geçişten 1’i bedava!

31 Ağustos’a kadar HGS’nizi Yapı Kredi’den alın, Worldcard’ınızdan HGS otomatik yükleme talimatı verin, hem 10 TL Worldpuan kazanın, hem de 30 Eylül’e kadar 4 geçişinizden 1’i bedava olsun!

Üstelik HGS etiketi ücretsiz!

HGS başvurusunu internet şubesinden, size en yakın Yapı Kredi şubesinden veya HGS yazıp bir boşluk bırakarak T.C. Kimlik Numaranınızı 4454’e SMS göndererek yapabilirsiniz.

Kampanya Koşulları

Kampanya kapsamında 1 – 31 Ağustos 2015 tarihleri arasında Yapı Kredi’den alınan HGS’ler ile 30 Eylül 2015 tarihine kadar yapılan 4 geçişten 1’i bedava olacaktır. Kampanyadan yararlanabilmek için HGS’nizi Yapı Kredi’den almış olmanız ve Yapı Kredi bireysel kredi kartınızdan veya bireysel vadesiz TL hesabınızdan otomatik yükleme talimatı vermiş olmanız gerekmektedir. HGS başvurusu Yapı Kredi şubelerinden, Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden, Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’ndan ya da SMS yoluyla yapılabilmektedir. Kampanya 1 – 31 Ağustos 2015 tarihleri arasında Yapı Kredi bireysel kredi kartları veya Yapı Kredi bireysel vadesiz TL hesabı ile ilk kez talimat bağlanmış HGS ürünleri için geçerlidir. Kampanya her katılımcı için talimat verilmesi ile başlayacak ve 30 Eylül 2015 tarihinde sona erecektir. Daha önce Yapı Kredi’den HGS alınmış olan plakalar için yapılacak olan yeni satışlar kampanyaya dahil değildir. Sadece onaylı geçişler kampanyaya dahildir. Yüklemeler kampanyaya dahil değildir. Bir müşterinin indirim kazanabilmesi için aynı HGS etiketi ile aynı ay içinde en az 4 geçiş yapması gerekmektedir. Yapılan geçişlerden en düşük tutarlı olan geçiş hesap özetlerine indirim olarak yansıtılacaktır. Bir müşteriye kampanya kapsamında en fazla 25 TL indirim yansıtılacaktır. Kampanyadan kazanılan indirimler tüm katılımcılar için 7 Ekim 2015 tarihinde hesap özetlerine yansıtılacaktır. Bireysel kredi kartı veya bireysel TL vadesiz hesap ile verilecek olan HGS talimatları için fatura ödeme talimatı kampanyası kapsamında 10 TL puan kazanılacaktır. 10 TL puan kazanılması için TALIMAT yazılıp bir boşluk bırakıldıktan sonra 11 haneli T.C. kimlik numarasının 4470’e SMS ile gönderilmesi gerekmektedir. Fatura ödeme talimatı kampanyası kapsamında en fazla 5 talimat için 50 TL puan kazanılabilecek olup, HGS talimatının bu talimatlar içerisinde olmaması durumunda 10 TL puan ayrıca kazanılamayacaktır.

Bir müşteri en fazla 5 adet HGS sticker’ını ücretsiz olarak alabilir. Bedava HGS kampanyası stoklarla sınırlıdır. Yapı Kredi dilediği zaman kampanyaları durdurma ve kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.