HSBC SMS ile Anında Kredi Başvurusu 2020

HSBC SMS ile Anında Kredi Başvurusu 2020

HSBC, Hongkong and Shanghai Banking Corporation açılımına sahiptir. Asya-Pasifik bölgesi başta olmak üzere bankacılık işlemleri üzerine yoğunlaşmıştır. Gelişmiş operasyonları sonucunda Avrupa’da da aktif olarak hizmetlerini başlamış ve aktif olarak sürdürmektedir.

Türkiye’de en çok tercih edilen bankalar listesinde HSBC baş sıralarda konumlanır. Uluslar arası itibari yüksek olan banka, kredi seçenekleriyle ön plana çıkar. Bankacılık işlemlerini gelişmiş seviyede sunuyor olmasıyla milyonlarca kişiye ihtiyaç kredisi olanağını getirir.

HSBC’nin modern şartlara uygun tasarlanmış bankacılık modeli bulunur. Bu modelde; internet bankacılı gibi yöntemlerin yanı sıra SMS kredi başvurusu da yer alır. İhtiyaç kredisi kapsamında değerlendirilebilecek yöntem, hem hızlı hem de kolay şekilde tamamlanma avantajını sunar.

HSBC SMS ile Kredi Başvurusu

HSBC SMS ile Kredi Başvurusu

SMS kredi başvuru yönteminin giderek artması HSBC’ye olan talebi de artırmış durumdadır. Olduğunuz yerden sadece kısa mesaj göndermeniz sayesinde artık ihtiyacınız olan nakde hızlıca ulaşabilirsiniz. Şubeye gitme zorunluluğu olmaksızın HSBC’nin SMS hızlı başvuru yöntemini kullanabilirsiniz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda alınan talep, kısa süre içerisinde değerlendirilerek size geri dönüş yapılmasını sağlar.

“AVANTAJ” yazdıktan sonra bu mesajı 4477’ye göndermeleri gerekmektedir.

Bankanın müşterilerine sunduğu hızlı kredi olanakları arasında mobil bankacılık sistemi önemli bir yere sahiptir. Özel olarak geliştirilen uygulama indirilerek en kısa süre içerisinde kredi başvurusu tamamlanabilir.

Sadece HSBC müşterilerine yönelik olarak tasarlanan uygulama, kolay giriş yapabilmeye olanak sunar. TC Kimlik numarası ve şifreyle yapılan giriş kredi başvurusu için ilk adımdır. Sonrasında kredi talep yolu takip edilerek istenilen tutarda nakde ulaşılabilmesi mümkün olur.

HSBC İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

HSBC’nin ihtiyaç kredisindeki talep artışın sebebi düşük faiz oranladır. İlk kez hizmet vermeye başladığı tarihten itibaren müşteriler için avantajlı seviyede sunduğu olanakları sürdürmektedir. HSBC’den ihtiyaç kredisi %2.65’lik faiz oranıyla pratik şekilde alınabilir.

Çoğu bankadan ayrılmasını sağlayan en önemli özelliği, geri ödeme için sunduğu faiz olarak tanımlanır. İlk aldığı tutar ve son ödediği tutar arasında uçurum olmasını istemeyenler için ideal kredi seçeneklerine sahiptir. HSBC, her zaman ihtiyaç duyulan nakit tutarını alabilme olanağını beraberinde getiriyor olmasının farkını ilk andan itibaren yaşatma ayrıcalığına sahiptir.

* Mobil kullanıcılar aşağıdaki tablonun tamamını görebilmek için telefonunu yan çevirmeli.

KrediKredi TutarıKredi VadesiAylık Faiz OranıAylık Taksit TutarıKredi Tahsis ÜcretiKredili Hayat
Sigorta Primi
Sigortalı* İhtiyaç Kredisi20.000 TL12 ay% 2,652.030,89 TL100 TL131 TL
Sigortasız İhtiyaç Kredisi20.000 TL12 ay% 2,682.035,24 TL100 TL0 TL
Sigortalı* İhtiyaç Kredisi20.000 TL36 ay% 2,65940,85 TL100 TL298 TL
Sigortasız İhtiyaç Kredisi20.000 TL36 ay% 2,68945,84 TL100 TL0 TL

HSBC Ne Kadar Kredi Alabilirim?

Bankalardan kredi almak isteyen müşteriler, farklı kategorilerde değerlendirilirler. Kredi performansı adı altında yapılan değerlendirme HSBC için de geçerlidir. HSBC’den ne kadar kredi alınabileceğini merak edenler için limitlerin 1.000-40.000 TL arasında olduğu bilinmelidir.

Ancak mevcut kredi performans durumuna göre bu limitler farklı seviyelerde kullanılabilir durumdadır. Her müşteri için belirlenen aralıkta kredinin sağlanmasına onay verilir. HSBC’den ne kadar kredi alınabileceği sorusu bu anlamda değişkenlik gösterir. İyi performansa sahip bireyler yüksek limitten, kötü performansa sahip bireylerse düşük limitten krediden yararlanabilirler.

HSBC Kredi Başvurusu için Gerekli Belgeler ve Şartlar

HSBC’den kredi başvurusunda bulunmak için gerekli belgeler ve şartlar, başvurunun tamamlanması için geçerlidir. Mobil uygulama ya da dijital bankacılıkta belge gerekmez. Kredilerin onaylanması aşamasında aşağıdaki belgeler HSBC tarafından talep edilir.

HSBC Kredi Başvurusu için Şartlar:

  • 18 yaşın doldurmuş olmak
  • Düzenli gelire sahip olmak (belgelenebilir)
  • Kredi kullanımı için cezai limitte olmamak

HSBC Kredi Başvurusu için Gerekli Belgeler:

  • Kimlik belgesi
  • Maaş bordrosu, konut gelir belgesi veya diğer gelir belgeleri

HSBC, kredi kullanma şartlarını karşılayan tüm bireyler için ihtiyaç kredisini sunan bir bankadır. Yukarıda yer alan belge ve şartların haricinde özel yükümlülükler de gerekebilir. Bankanın tüm taleplerinin yerine getirilmesi gerekir. Aksi takdirde HSBC kredi sağlamama hakkını saklı tutar.

YORUMLAR YAZ
  • SALİM5 sene önce
  • Kredi notum düşük kredi çekmek istiyorum. Tüm borçlarımi kapatmak için.