HSBC Kredi Başvurusu 2018
HSBC Kredi Başvurusu

Kurumsal ve yatırım bankacılığı ile bireysel bankacılık hizmeti sunan HSBC Bank, sunmuş olduğu kredi ve kredi kartı ürünleri ile kişilere finansal destek sağlamaktadır. Eş zamanlı olarak ise, uluslararası bankacılık faaliyetleri ile de Türkiye’nin önde gelen bankaları arasında yer almış, ürün ve hizmetlerini geniş çerçeveye yaymıştır.

HSBC Bank kredi ürünlerinde sağlamış olduğu büyük avantajların yanı sıra, başvuru kanalları ile de hızını, dolayısıyla gelişmiş donanımlarını kanıtlamaktadır. Bu sayede kişilere, 7/24 hizmet sunan banka, özgür zamanlı ve konforlu kredi başvurularına da imza atmıştır.

hsbc kredi başvurusu

HSBC Kredi Çeşitleri

Genel anlamda Kişilerin konut, taşıt alma ya da bireysel tüm ihtiyaçlarını karşılamak niyetiyle kullanmış olduğu krediler bireysel kredi olarak nitelendirilmektedir. Bu tür ürünler, şahısların ihtiyaçlarından doğan ve yine şahısları etkileyen krediler olduğundan, genel ekonomiye etki göstermemektedir.

HSBC Bank,bireysel kredi kullandırma oranında önde gelen bankalardan olmuştur. Bununla birlikte, firma, esnaf ya da şirketlere kredi imkânı sunan banka, ihtiyaçları karşılamak adına kısa ve uzun vadeli kredi çeşitleri de sunmaktadır. Sermaye yatırımları ve büyümeyi finanse etmek için borç verme ve kredi ürünlerini sunan banka, nakit akışını iyileştirmek ya da günlük nakit harcamalarınızı etkin yönetebilmek için, işletme sermayesi elde etmeyi kurumlara teklif etmektedir.

Başvuru Kanalları

Sunmuş olduğu kredi ürünlerinde,düşük faiz ve esnek ödeme planları ile kişilerin ihtiyaçlarına yanıt veren banka, başvuru süreçleri içinde kişilere kolaylık sağlamaktadır. Başvuru kanallarının zengin çeşitlilik göstermesi 7 den 70’ e her bireyim kolaylıkla kredi başvurusunda bulunmasına olanak sağlamaktadır.Bankanın sunmuş olduğu kredi başvuru kanalları banka şubelere, telefon bankacılığı, internet bankacılığı,hemen başvuru olarak belirlemektedir.

Banka Şubesi ile Kredi Başvurusu
Avantajlı kredi imkânlarından faydalanmak ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için dilediğiniz bir HSBC Bank şubesine gidebilir ve kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Buradan kullanmak istediğiniz kredi ile alakalı tüm detayları öğrenebileceğiniz gibi, bütçenize uygun geri ödeme planlarınız da müşteri temsilcisi aracılığı ile belirleyebilirsiniz.
Telefon Bankacılığı ile Kredi Başvurusu
HSBC Bank telefon bankacılığı vasıtasıyla, birçok bankacılık işlemini gerçekleştirebileceğiniz gibi, kredi başvurusunda da bulunabilirsiniz.Bankanın, 0850 211 011 olan hizmet numarası ile 7 gün 24 saat kredi başvurusunda bulunabilir ve tüm detayları öğrenebilirsiniz.
İnternet Bankacılığı ile Kredi Başvurusu
Bankanın resmi web sitesi aracılığı ile hemen başvuru kısmından kredi başvurusunda bulunmanız mümkündür. Burada onlıne kredi başvuru formunu sırasıyla doldurmanız gerekmektedir. 1. aşamada TC kimlik no, cep no ve güvenlik kodunu girdikten sonra devam butonu ile ürün seçimi, başvuru bilgileri ve sonuç aşaması ile başvuru işleminiz tamamlanmış olmaktadır.

HSBC Bank, hemen başvuru ile yapılan başvurular tamamlandıktan sonra, sonucu en kısa sürede cep telefonunuza kısa mesaj (SMS) ile gönderilmektedir.

HSBC Kredileri

Bireysel bankacılık yanı kurumsal ve tarım bankacılığı hizmeti veren banka, kişilerin nakit ihtiyaçlarına destek verirken, kurum, firma ya da KOBİ’lerin kendi alanlarında ki çalışmalarına bütüncül çözümler bulmak ve en iyi hizmeti sunmak için zengin kredi ürünü sunmaktadır.

HSBC İhtiyaç Kredisi

HSBC İhtiyaç Kredisi ile evlilikten eğitime, tatilden beyaz eşyaya, acil sağlık harcamalarından tüp bebeğe kadar her türlü bireysel ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. İhtiyaç kredisi kullanım alanlarını geniş yelpazeye yayan banka, kişilerin nakit ihtiyacının olduğu birçok alanda destek olmaktadır. Minimum 1000 maksimum 40.000 TL İhtiyaç kredisi sunan banka, teminat olarak kişilere kredili hayat sigortası yapmaktadır.

Gerekli belgeler

 •  Başvuru formu
 •  Gelir belgesi (Ücretli çalışanlar için son aya ait maaş bordrosu, maaş bordrosu firma başlıklı kâğıdına düzenlenmiş ise firmanın imza sirküleri, serbest meslek sahipleri için vergi levhası)
 •  Serbest meslek/işletme sahiplerinden ticaret sicil gazetesi
 • Başvuru formunda belirtilen ev adresine ait, son dönem elektrik, su, doğalgaz veya telefon/cep telefon faturasının aslı (Faturalar, kişinin kendi adına düzenlenmiş olmalıdır.)
 • Son aya ait SSK bildirgesi

NOT: HSBC Bank, Talep edilen kredi koşullarına göre ek belgeler ve teminatlar isteyebilmekte ve Kefil istenmesi durumunda aynı belgeler kefiliniz için de geçerli olmaktadır.

HSBC Taşıt Kredisi

“HSBC Taşıt Kredisi ile hayalinizdeki otomobilin keyfini çıkarın! İster 0 km ister 2. el… Kefilsiz Taşıt Kredisi HSBC’de.” diyen banka,gerekli koşulları taşıyan her bireye taşıt kredisi kullandırmaktadır.Taşıt kredileri kefilsiz, sadece taşıt rehin teminatıyla değerlendirmekte ve 0 km. taşıt alımlarında, aracın değeri 50,000 TL’nin üzerinde ise 50,000 TLye kadar olan kısmı için %70’i 50,000 TL üzerindeki tutar için %50’sine kadar kredi olarak kullandırmaktadır.

2. El taşıtlarda ise,kasko bedelinin maksimum %70’i oranına kadar kredi kullandırmaktadır.HSBC bank taşıt kredilerinde maksimum 48 ay vade imkânı sunulan taşıt kredileri için “erken ödeme” ,”ara ödeme ”ve otomatik ödeme gibi çeşitli ödeme kolaylıkları da sunmaktadır.

Gerekli belgeler

 • Başvuru formu
 • Kimlik belgesi (Türk uyruklu gerçek kişiler için, T.C. Nüfus Cüzdanı, T.C. Sürücü Belgesi veya Pasaport, yabancı uyruklu gerçek kişiler için Pasaport ve Oturma İzni Belgesi)
 • Gelir belgesi (Ücretli çalışanlar için son aya ait maaş bordrosu, maaş bordrosu firma başlıklıkâğıdına düzenlenmiş ise firmanın imza sirküleri, serbest meslek sahipleri için vergi levhası)
 • Serbest meslek/işletme sahiplerinden ticaret sicil gazetesi
 • Satın alınacak aracın proforma faturası/ruhsat fotokopisi
 • Başvuru formunda belirtilen ev adresine ait, son dönem elektrik, su, doğalgaz veya telefon/cep telefon faturasının aslı (Faturalar, kişinin kendi adına düzenlenmiş olmalıdır.)
 • Son aya ait SGK bildirgesi

Not: HSBC Bank, Talep edilen kredi koşullarına göre ek belgeler ve teminatlar isteyebilmekte ve Kefil istenmesi durumunda aynı belgeler kefiliniz için de geçerli olmaktadır.

HSBC Mortgage Kredisi

Banka,Tamamı bitmiş konut sahibi olmak isteyenlere, en az 5 bin TL olmak koşuluyla kredi olanağı sunmaktadır.Konut kredilerinde azami 120 ay vade yapan banka,Satın alacağınız konutun uzman incelemesi değerinin maksimum %80’ine konut kredisi olarak kullandırmaktadır.Bunlara ek olarak ise, tüm kredi vadesi boyunca geçerli olacak şekilde, tek seferde ve düşük tutarda sigorta prim ödemesi avantajından yararlanırsınız.

Gerekli belgeler

 • Başvuru formu
 • Kimlik belgesi (Türk uyruklu gerçek kişiler için, T.C. Nüfus Cüzdanı, T.C. Sürücü Belgesi veya Pasaport, yabancı uyruklu gerçek kişiler için Pasaport ve Oturma İzni Belgesi)
 • Gelir belgesi
 • Konut İpoteği, Konut Sigortası, Kredili Hayat Sigortası, DASK

Not: HSBC, Talep edilen kredi koşullarına göre ek belgeler ve teminatlar isteyebilmekte ve Kefil istenmesi durumunda aynı belgeler kefiliniz için de geçerli olmaktadır.

HSBC Kredi Kampanyaları

Kredi kullandırma oranında üst seviyelerde yer alan bankanın sunmuş olduğu kampanyalı kredilerde, kişilere büyük avantaj sağlamaktadır. Talep edilen kredi ürününe göre kişilere destek olmak ve müşteri potansiyelini genişletmek amacıyla sıklıkla kampanyalı krediler hazırlayan banka, özel günler için de bu durumu geleneksel hale getirmiştir.

Bankanın resmi internet sitesinden, banka şubelerinden, ya da hizmet numaralarından mevcut kredi kampanyalarını takip edebilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

One Response

 1. SALİM 6 Şubat 2017

Yorum yazın