ICBC SMS ile Anında Kredi Başvurusu 2020Çin Endüstri ve Ticaret Bankası Ltd. olan ICBC, Türkiye’de de hizmet vermektedir. Gelişmiş bankacılık ürünleriyle ön plana çıkıyor olmasıyla yoğun talebe sahiptir. ICBC kredi olanakları açısından geniş yelpazede ürünler sunar. Çin’in 4 devlet bankasından biri konumunda yer alır. 1984 yılından beraberi hizmet vermeyi sürdürür.

Türkiye’deki müşterilerine en iyi şartlarda hizmet verme amacını benimsemiştir. İhtiyaçları karşılanmasına yönelik kredi şartlarında avantajlı fırsatlar sağlar. ICBC, gelişmiş kredi başvuru yöntemlerini kullanan bir bankadır. Türkiye’deki faaliyetleri özellikle son dönemlerde artmıştır.

Her zaman her yerden kredi başvurusuna olanak sağlar. ICBC, mobil bankacılık üzerine aktif hizmet sağlar. Bireysel ihtiyaç kredilerinde; evlilikten ev eşyasına kadar geniş olanaklarda seçenekleri getir. Şubeye gitme zorunluluğu olmadan kredi alınabilecek bankalardan biridir.

ICBC SMS ile Kredi Başvurusu

ICBC SMS ile Kredi Başvurusu

ICBC, en hızlı şekilde kredi alabilmeyi farklı kanallar üzerinden sunar. 444 00 50 numarasından müşteri hizmetleriyle iletişim kurulabilmesi mümkündür. Telefonla kredi almak isteyenlerin beklentileri bu sayede karşılanır. Müşteri hizmetleri, her zaman aktif olarak çalışmaktadır.

Yararlanmak istediğiniz ICBC kredisine şubeye gitmeden hızlıca ulaşabilirsiniz. Şubeleri İstanbul’da konumlanan banka bu sayede tüm Türkiye genelinde hizmet verir. Mobil kredi başvuruları için TC kimlik ve gelirinizi belirtmeniz yeterli olur. Telefonlarınızla yapacağınız talep için ekstra farklı bir şey istenmez.

ICBC telefonla kredi başvurusu kolaylıkla tamamlanabilir olmasıyla her zaman işinizi kolaylaştırır. Bulunduğunuz her noktadan ihtiyaç kredisi talebi iletebilirsiniz. Telefonla ileteceğiniz nakit talebi için cevap, SMS ile numaranıza mesaj olarak gönderilir.

Web’den başvuru için tıklayın

ICBC İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

İhtiyaç kredisi için mevcut faiz oranı %2.78’dir. ICBC’nin belirlediği faiz oranı üzerinden geri ödemeler hesaplanır. Vade tutarınıza bağlı olarak kredi talep aşamasında aylık ödeyeceğiniz tutarı öğrenebilirsiniz. Faiz oranının sabit kalmasıyla birlikte 36 aya kadar vade seçeneğiniz mevcuttur.
Her zaman vade oranı üzerinden geri ödemeler hesaplanabilir. Düşük faiz oranıyla kredi sunmayı hedefleyen ICBC Turkey sabit faize sahiptir. Ödemelere göre bu seviye yükselmez veya düşmez.

10.000 TL 36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı ve Faiz Oranları

Aylık Ödeme :
460,50 TL
Alınacak Tahmini Masraf :
53,00 TL
Aylık Net Faiz Oranı :
% 2,53
Efektif Faiz Oranı :
% 43,7727

ICBC Ne Kadar Kredi Alabilirim?

Kredi talepleriniz için belirlenen tutar 1000-100.000 TL olarak işleme alınır. Genel olarak 10.000-50.000 TL arasında işlemlerin yapılabilmesi gelir doğrultusunda mümkündür. Bu seviyenin üzerinde ekstra şartların gerekliliği ICBC tarafından talep edilebilir.

Alacağınız kredi tutarı banka tarafından belirlediğiniz limitlerde gerçekleştirilmeye uygundur. ICBC’den ne kadar kredi alabileceği konusunda soru işaretine sahip olanlar, taleplerinde maksimum tutarı öğrenebilirler. Banka talebinizi aldıktan sonra size ne kadar kredi alabileceğinizi bildirir. Belirlenen sınırlar seviyesinde alacağınız tutarla tüm ihtiyaçlarınızı karşılamada fark elde edebilirsiniz.

ICBC Kredi Başvurusu için Gerekli Belgeler ve Şartlar

Kredi taleplerinizi karşılayan ICBC Turkey, başvuruda bazı şartlara sahiptir. Şartları karşılıyorsanız talebinizi oluşturabilirsiniz.

ICBC Kredi Başvurusu için Şartlar:

  • 18 yaşı doldurmuş olmak
  • Düzenli gelir

Yukarıda yer alan şartlar her başvuruda ön planda tutulur. Bu şartları karşılamıyorsanız, talepleriniz alınmaz. Şartları karşılayanlar için bankaya teslim edilmesi gereken belgeler şu şekilde sıralanmıştır.

ICBC Başvurusu için Gerekli Belgeler:

  • Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi
  • Gelir gösteren belge (kira, kontrat, maaş bordrosu, vergi levhası vb.)
  • Fatura

Başvuru aşamasında talep edilen belgeler, genel kurallar olarak belirlenmiştir. Türkiye Cumhuriyeti’nde hizmet veren tüm bankalar bu gereklilikleri talep ederler. ICBC, alınacak olan kredi için işlemlerin tamamını belgeler üzerinden yürütür. Sunduğunuz belgeler, işlemlerinizi tamamlama aşamasında kullanılır.

Bireysel ihtiyaç kredisi taleplerinde yüksek miktarlar için farklı belgeler de gerekebilir. ICBC’nin istediği her şart ve belgeyi karşılama yükümlülüğünüz bulunur. Kredi alabilmenize yönelik olarak talepleri karşılamanız durumunda işlemleriniz gerçekleştirilir. Kısa süre içerisinde nakit tutarına bu sayede ulaşmanız mümkün olur.

Yorum yazın