ICBC Kredi Başvurusu 2018
ICBC Kredi Başvurusu

ICBC bünyesinde hizmetlerine devam eden banka son yıllarda şube ağı sayısını arttırmaya yönelik politika yürütmektedir. Banka özellikle son aylarda uygun faiz koşulları ile müşterilerine avantajlı kredi kullanım imkanı sunmaktadır. Bankanın başta büyük illerde olmak üzere toplam 44 şubesi ve 49 ATM’si bulunmaktadır.

ICBC’den kredi alabilmeniz için faydalanabileceğimiz kanallar;

  • Telefon ile kredi başvurusu
  • Sms ile kredi başvurusu
  • Web üzerinden kredi başvurusu
  • Mobil bankacılık ile kredi başvurusu (Başvuru yapılmıyor)
  • Şubelerden kredi başvurusu
  • ATM’lerden kredi başvurusu (Başvuru yapılmıyor)

ICBC Telefon İle Kredi Başvurusu

444 00 50 müşteri hizmetlerini arayarak telefon üzerinden kredi başvurusu yapılabilmektedir. Aynı zamanda müşteri hizmetlerinden en yakın şube hakkında bilgi alarak bankanın müşterisi olabilir ve avantajlı bankacılık imkanlarından yararlanma imkanı bulunmaktadır.

ICBC Sms İle Kredi Başvurusu

Sms ile kredi başvurusu yapılabilmektedir. Kredi başvurusu için KREDI başlığı ile T.C. kimlik numaranız ve gelir bilginizi giriş yaparak 0532 752 44 04 adresine sms göndermeniz yeterli olmaktadır. Onaylanan krediler için kefil istenmektedir.

Sms ile örnek kredi başvurusu “ KREDI 111222333444 4000”

ICBC Web Üzerinden Kredi Başvurusu

İcbc.com.tr üzerinden kredi başvurusu yapılabilmektedir. Aynı zamanda banka müşterileri bireysel internet şubesi hesapları ile bütün bankacılık işlemleri ve kurum faturalarını ödeme imkanı bulunmaktadır. Web üzerinden yapılan krediler çok kısa sürede başvuru sayfasında görülebilmektedir. Onaylanması halinde en yakın şube üzerinden kredinizi kullanabilirsiniz.

ICBC Mobil Bankacılık İle Kredi Başvurusu

Mobil bankacılık ile kredi başvurusu yapılamamaktadır.

ICBC Şubelerinden Kredi Başvurusu Yapmak

Türkiye genelindeki 44 şubesinden kredi başvurusu yapılabilmektedir. Kredi başvuruları çok hızlı sonuçlandığından dolayı bankaya gitmeden önce telefon bankacılığını arayarak gerekli evrakları öğrenip yanınızda bulundurmanız da onaylan kredi miktarını aynı gün kullanabilirsiniz. İhtiyaç kredilerinden kefil istenmemektedir.

ICBC ATM’lerinden Kredi Başvurusu

Türkiye üzerinde 49 ATM’si bulunan ATM’ler üzerinden kredi başvurusu yapılamamaktadır.

Yorum yazın