ING Bank Kredi Başvurusu 2018
ING Bank Kredi Başvurusu

Bankacılık sektörünün temel yapı taşlarını oluşturan faktörlerden en önemlisi kuşkusuz ki, kredi ürünleridir. Ev, araç sahibi olmak, acil ihtiyaçlar ya da kişisel isteklerden kaynaklanan finansal ihtiyaçlar, ING Bank kredileri ile karşılanmaktadır.

Ufak miktarlı kredi tutarlarının yanı sıra, yüksek meblağlarda, uygun faiz oranları ve vade imkânı sunan banka, başvuru kanalları ile de kişilerin imdadına koşmaktadır. ING Bank, kredi başvuruları için sunmuş olduğu alternatifler ile gerekli koşulları sağlayan her vatandaşa dilediği an ve kolay yoldan başvuru imkânı sunmaktadır.

ing bank kredi başvurusu

ING Bank Kredi Çeşitleri

Kredi çeşitliliğinin oldukça zengin olduğu İNGBank ’ta kişiler her bütçeye ve ihtiyaca yönelik maddi destek almaktadır. İNG Bank, kurumsal ve bireysel bankacılık alanındaki müşteri portföyünü, kredi faiz oranları, , ATM, şubeler, kredi ve mevduat hizmetleri ile sunmaktadır. Doğru orantılı olarak kredi ürünlerini de aynı çeşitlilikte sunan banka, küçük orta ve büyük işletmeler(KOBİ) için de kredi imkânı sunmuş ve büyük şirketlerden, esnafa kadar toplu nakit desteği sağlamıştır.

 • ING Bank İhtiyaç Kredisi
 • ING Bank Taşıt Kredisi
 • ING Bank Konut Kredisi

Başvuru Kanalları

Kişiler için gerekli olan nakdin nedenine bağlı olarak İNG Banktan kredi kullanmak mümkündür. Yine kredi türüne bağlı olarak kişiler, hizmette olan başvuru kanallarını tercih edebilir ve kredi başvurusunda bulunabilirler.

Uygun faiz ve vade seçeneklerinin ön planda tutulduğu kredi ürünlerinde, başvuru kanallarında aynı titizlikte uygulanmakta hızlı ve güvenilir sonuçlar vermektedir. ING Bank başvuru kanalları,banka şubeleri, telefon bankacılığı, internet bankacılığı, ATM ve sms ile yapılabilmektedir. Bankanın mobil bankacılık ile kredi başvurusu hizmeti bulunmamaktadır.

Banka Şubeleri ile Kredi Başvurusu
ING Bank müşterileri, Yurt içi ve yurt dışında bankacılık işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilmektedir. Yurdun birçok noktasında şubesi bulunan bankadan kredi başvurusunda bulunabilmek için, size en yakın şubeye gitmeniz yeterli olmaktadır. Banka şubeleri ile konut, taşı ya da bireysel ihtiyaçlarınıza yönelik finansmanı, düşük faiz ve gelirinize oranla uygulanan vadelerle karşılamanız mümkündür.
Telefon Bankacılığı ile Kredi Başvurusu
ING Bank telefon bankacılığı hizmeti,bankanın belirli zamanlarda çıkartmış olduğu kampanyalı kredi ürünlerinde başvuru imkânı sunmaktadır. Bunun dışındaki krediler için kişiler,diğer başvuru kanalları tercih etmelidir.

Bankanın telefon bankacılığı hizmet numarası 0 850 222 0 600 olup,başvuru için bankanın müşterisi olma koşulu aranmamaktadır. Buna ek olarak,yine banka müşterisi olmanız halinde, 0 850 222 0 600 Telefon Bankacılığı aracılığıyla Destek Hesap başvurusunda bulunabilirsiniz

İnternet Bankacılığı ile Kredi Başvurusu
ING Bank, müşterileri için internetten kredi başvurularından 100.000 TL ye kadar kredi imkânı sunmaktadır. Resmi web sitesinde başvuru ekranına gelmeniz halinde, işlem 3 aşamada gerçekleşmektedir.

İlk aşamada kişisel bilgiler( TC no, cep no doğum tarihi vb.) girdikten sonra 2. Adımda kredi miktarı aylık gelir gibi bilgileri doldurup onaylamanız halinde başvuru işlemini tamamlamış olmaktasınız. Kısa bir değerlendirmenin ardından kredi yanıtı telefonunuza sms ile gelmektedir. Onay alan başvurular için, gerekli evraklarla size en yakın şubeye gitmeniz yeterli olmaktadır.

ATM ile Kredi Başvurusu
Banka müşterisi olan ya da olmayan her vatandaş, İNG Bank ATM’lerinden kredi başvurusunda bulunabilmektedir. Kartlı yapılabilen kredi başvurularını haricinde kartsız işlem imkânı da sunan banka 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

ATM ler aracılığı ile yapılan başvurularda, giriş tuşuna bastıktan sonra, ekrana gelen Kartsız İşlem Menüsü ’ne TC Kimlik numaranız Cep telefonu numaranız Aylık net gelir bilginiz bilgileri girmeniz yeterlidir.Kredi başvuru sonucunuz, cep telefonunuza gönderilecek olan SMS ile hemen size bildirilir. Onaylanan ihtiyaç kredinizi istediğiniz ING Bank şubesinden kullanabilirsiniz.

Not: ATM’lerden yalnızla ihtiyaç kredisi imkânı sunulmaktadır.

Sms ile Kredi Başvurusu
Birbirinden avantajlı teklifleriyle kişilere nakit desteği sağlayan ING Bank sms ile kredi başvurusunu kabul etmektedir. Sms ile kredi başvurusunda bulunabilmek için KREDI yazıp boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numaranızı yazıp, 2205’e sms göndermeniz mümkündür. Buradan yapılan başvuru sonuçlar yine sms yolu ile bildirilmektedir.Onaylanan başvurular için banka şubesine gitmeniz yeterli olacaktır.

ING Bank Kredileri

“Eski köye yeni adet” sloganı ile bireysel kredi ürünlerini pazarlayan ING Bank, bunun dışında esnafa, öğrenciye ve ticari şirketlere de maddi yardım kapısını aralamaktadır. Hizmete sunulan kredi ürünlerinin, düşük faizli ve kişilerin gelirine göre esnek olabilmesi, ING Bankın bugün ki seviyelere gelmesine sebep olmaktadır.

ING Bank İhtiyaç Kredisi

İNG bak ihtiyaç kredisi kampanyalı ürün olarak müşterinin hizmetine sunulmaktadır.Kampanya 5.001, 50.000 TL arası tutarlarda, 31 Mart 2017 tarihine kadar geçerlidir. Kredi için minimum ve maksimum vade oranı 3-48 ay olarak belirlenmekte ve Dosya masrafı Kredi tutarının %0,5’i olarak belirlemektedir.

Gerekli belgeler

 • Nüfus Cüzdanı,Sürücü Belgesi veya Pasaport
 • Yabancı uyruklu kişiler için,Pasaport ve Oturma İzni Belgesi.
 • Başvuru sahibi adına, son 3 aya ait İkametgâh Belgesi ya da doğalgaz, elektrik, sabit telefon, cep telefonu faturalarından herhangi biri.
 • Aylık sabit gelir belgesi, bubelge, Ücretli çalışanlar,Emekliler,Çiftçiler ve Tüzel kişiliği olmayan gerçek kişi tacirler ile serbest meslek erbabı olan kişilere göre belirlenmektedir

(ING BANK gerekliği gördüğü durumlarda ek belge ve teminat talep etme hakkına sahiptir)

ING Bank Taşıt Kredisi

Güvenilir bayi ağı, hızlı işlem süreci ve size özel ödeme planı ile hayalinizdeki otomobile kavuşmak artık çok kolay! Diyen ING Bank, aracın kaskosunu da tarafınca yapmakta ve taşıt kredilerine özel faiz oranları uygulamaktadır.Taşıt kredilerinde yaş sınırını 0 km araçlardan 8 yaşa kadar olan ikinci el araçlar olarak belirlemiş ve vadeAralığı 3-48 ay oralarında sınırlandırılmıştır.Ferdi kaza ve hayat sigortası zorunluluğunu ortadan kaldıran banka,Teminat olarak sadece satın alacağınız aracı rehin gösterebilirsiniz.

Gerekli belgeler

 • Nüfus cüzdanı fotokopisi
 • İkametgâh belgesi veya elektrik, su, doğalgaz, ev telefonu faturalarından biri (son 3 aya ait)
 • Aylık sabit gelir belgesi, bubelge, Ücretli çalışanlar,Emekliler,Çiftçiler ve Tüzel kişiliği olmayan gerçek kişi tacirler, Tüzel kişiler ile serbest meslek erbabı olan kişilere göre belirlenmektedir.

ING Bank Konut Kredisi

İNG Bank konut kredinde ödeme planlarını her bütçeye ve gelire göre belirlemekte ve bu doğrultuda konut kredi ürünlerini sunmaktadır.Bankanın sunmuş olduğu konut kredisi ürünleri,eşit taksitli,eşit anapara ödemeli ve ara ödemeli kredi seçenekleri ile herkse ev alma şansını yakalamaktadır.

Mortgagekredilerine başvurunun ardından, uzman eksperler bütün teknik incelemeleri yapmakta ve tam bir güvence sunmaktadır. Sonraki adımda ise tapu ve ipotek işlemleri, banka avukatları aracılığıyla kolayca yapılmaktadır. Bunlara ek olarak, Mortgage başvuru adımları,İnternet sitesinde,0850 222 0 600 Telefon Bankacılığını arayarak, 7 yi tuşlayarak e Size en yakın şubesini ziyaret ederek yapabilirsiniz.

Gerekli belgeler

 • Nüfus cüzdanı ön ve arka yüzünün fotokopisi
 • Son 3 aya ait ikametgâh belgesi ya da ödenmiş olan telefon ( cep tel hariç) su, elektrik, doğalgaz faturalarından biri
 • Satın alınacak/ipotek verilecek taşınmazın tapu fotokopisi
 • Aylık sabit gelir belgesi, bu belge, Ücretli çalışanlar,Emekliler,Çiftçiler ve Tüzel kişiliği olmayan gerçek kişi tacirler, Tüzel kişiler ile serbest meslek erbabı olan kişilere göre belirlenmektedir.

ING Bank Kredi Kampanyaları

Emekliye, öğrenciye,işletmelere ve birçok kitleye cazip koşullar ile kredi imkânı sunan banka,bunlarla yetinmeyip kredilere kampanyalı olma özelliği yüklemektedir. Belirli zaman diliminde geçerli olan kampanyalı kredilerin, geri ödeme koşulları, faiz oranları son derece avantajlı olup,sürekli yürütülen bir uygulama olmaktadır.

Yorum yazın