ING Bank SMS ile Anında Kredi Başvurusu 2020

ING Bank SMS ile Anında Kredi Başvurusu 2020

Hollanda merkezli ING Bank, Türkiye’de uzun süredir müşterilerine hizmet vermeyi sürdürmektedir. Dünya çapında bir banka olarak hizmet veriyor olmasıyla, özellikle kredi olanaklarıyla ön plana çıkar.

İhtiyaç kredisi seçeneğiyle fark yaratma hedefine sahip olarak günümüze kadar yüksek seviyede sunduğu hizmet anlayışını geliştirmekte olmasıyla, ING Bank sıklıkla tercih edilen bankalar arasında yer alır. Türkiye’de hizmet veren lider bankalardan birisi olmasıyla beraber müşterilerine kolaylığı sunma üzerine hizmetlerini şekillendirmiştir.

Kredi için başvuru esnasında kullanılabilecek çok sayıda kanalı bulundurduğu gibi, SMS yöntemiyle de istenilen her yerden kredi fırsatlarından yararlanabilmeyi mümkün kılar.

ING Bank SMS ile Anında Kredi Başvurusu

ING Bank SMS ile Kredi Başvurusu

ING Bank tarafından kredi başvurusunda bulunabilmek için sunulan yöntemlerden birisi olan SMS yöntemi, cep telefonlarından başvuru yapabilme olanağını beraberinde getirir. Sadece bir kısa mesaj ile kredi alabilmeye olanak sağlayan banka, talep edilen nakit miktarını en hızlı şekilde sunar.

ING Bank SMS ile anında kredi başvurusu için:

Kredi yazarak boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı eksiksiz olarak yazarak 2205’e gönderin.

Bilgilerin doğru olmasıyla birlikte SMS yöntemiyle kredi başvurusunun yapılması sadece 1-2 dakikalık süre içerisinde gerçekleştirilebilecek bir tercihtir. Gönderilen mesaj bankaya ulaşmasının ardından yetkililer tarafından gerekli olan incelemeler tamamlanarak, kredi için bireylerin gereklilikleri karşılayıp karşılamadıklarının değerlendirilmesi yapılır. SMS ile ING Bank anında kredi başvurusu yapılmasının ardından dönüş kısa süre içerisinde sağlanır.

ING Bank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Bankalar, sundukları ihtiyaç kredilerinde belirli faiz oranlarını sunarlar. ING Bank tarafından belirlenen politika doğrultusunda sunulan ihtiyaç kredisi için faiz oranları %2,19 olarak belirlenmiştir. Türkiye’de en düşük oranlarla kredi sunan bankalar arasında sınıflandırılan ING Bank, sunduğu kredi olanakları sayesinde de tüm müşterilerinin memnuniyetini kazanmayı başarır. Hem kısa süre içerisinde başvuru gerçekleştirmeye olanak sağlayan yöntemleri hem de faiz oranlarında geri ödemeyi kolaylaştıran fiyatlarıyla beraber ön plana çıkar.

Vade farkının yüksek seviyede olmasının önüne geçen seviyedeki standart faiz oranlarının yanı sıra, ING Bank belirli zamanlar içerisinde ihtiyaç kredisi kampanyaları yaparak müşterilerine çok daha ayrıcalıklı hizmet alabilmeleri için fırsat sunar.

ING Bank Ne Kadar Kredi Alabilirim?

ING Bank için belirlenen kredi limit oranları 2.000 TL-50.000 TL arasında belirlenmiştir. 3 ay ile 36 ay arasında değişen vade seçeneklerinden de yararlanılarak, talep edilen kredi tutarına kısa süre içerisinde ulaşabilme ayrıcalığını sunar. ING Bank’tan ne kadar kredi alabilirim? sorusuna sahip olan herkes için tercih edilebilecek olan seçeneklerin tamamında avantajlı fırsatlardan yararlanabilme ayrıcalığı bulunur.

ING Bank’ın kredi kullandırma olanaklarının her biri, müşterilerin memnuniyeti üzerine kuruludur. Belirlenen nakit limitleri aralığında ve vade seçeneklerinde nakit talebinde bulunabilmek mümkündür. Mevcut nakit ihtiyaçlarının en kısa süre içerisinde karşılanabilmesine yönelik olarak hızlı bankacılık işlemlerine sahip olan ING Bank, müşteri hizmetleriyle de son derece büyük fark yaratır.

ING Bank Kredi Başvurusu için Gerekli Belgeler ve Şartlar

ING Bank, tüm bankalar tarafından belirlenen genel kredi kullandırma şartlarını benimser. Başvuru için gerekli belgelere ve şartlara sahip olan herkesin kredi talebi işlem sürecine alınır.

ING Bank Kredi Başvurusu için Belgeler:

  • Nüfus cüzdanı veya (sürücü belgesi, pasaport)
  • Son 3 ay içerisinde düzenlenmiş ikametgâh belgesi ya da telefon, doğalgaz, elektrik, faturalarından biri
  • Gelir belgesi:

Ücretli çalışanlar için maaş bordrosu

Emekliler için emekli belgesi

Serbest meslek sahipleri için son yıla ait vergi levhası

Çiftçiler için çiftçilik belgesi

Gerekli olan belgelerin tamamının belirlenen kriterler içerisinde ING Bank’a iletilmesi gerekir.

Belge haricinde sunulan başvuru şartlarını da karşılıyor olmak zorunludur.

ING Bank Kredi Başvurusu için Şartlar:

  • Kredi başvuru sahibinin 18 yaşını doldurmuş olması
  • ING Bank tarafından belirlenen kredi kullanım şartlarına uygunluğun karşılanması