ING Bank Kredi Kartı Başvurusu 2018
ING Bank Kredi Kartı Başvurusu

Son yıllarda reklam araçlarında en sık gösterilen bankalar arasında bulunarak bankacılık sektöründeki rekabet ortamında ileri sıralara geldiği görülmektedir. Özellikle faiz ve aidatlar konusunda müşterilerine avantajlı kredi kartı kullanım imkanı sunmaktadır.

ING Bank Kredi Kartları

  • ING Pegasus Plus Kart
  • ING Bonus Card (Premium ve Platinum sınıfları bulunmaktadır)

ING Bank’ın tüketicilere sunduğu kredi kartları arasında en çok kullanılanı ING Bonus Card’tır.

ING Bank’dan kredi kartı alabilmeniz için faydalanabileceğimiz kanallar;

  • Telefon ile kredi kartı başvurusu
  • Sms ile kredi kartı başvurusu
  • Web üzerinden kredi kartı başvurusu
  • Mobil bankacılık ile kredi kartı başvurusu (Başvuru yapılmıyor)
  • Şubelerden kredi kartı başvurusu
  • ATM’lerden kredi kartı başvurusu

ING Bank Telefon İle Kredi Kartı Başvurusu

0850 222 0 600 Telefon bankacılığı kredi kartı başvurusu yapabilmenin yanında mevcut müşterilerin kredi kartları üzerinden bütün bankacılık işlemlerini de telefon ile yapabilmelerine imkan vermektedir. Özellikle sanal kredi kart oluşturma imkanı telefon ile yapılabilmesi diğer bankalara göre artı özellikleri arasındadır.

ING Bank Sms İle Kredi Kartı Başvurusu

ING Bankası bünyesinde bütün kredi kartlarına tek bir sms numarası ile başvuru yapabilirsiniz. Başvurmak istediğiniz kartın türüne göre 2205’e sms göndermeniz yeterlidir. Gönderdiğiniz cep telefonu numarasına başvuru durumu anında cevap olarak gelmektedir.

Sms ile örnek kredi kartı başvurusu:” Kart 11122233344″ veya Pegasus Kart için “PGS 111222333444” gibi

ING Bank Web Üzerinden Kredi Kartı Başvurusu

Ingbank.com.tr üzerinden kredi kartı başvurusu yapılabilmektedir. 4 kademeli başvuru formu bulunan web sitesinde ilk olarak T.C. kimlik ve cep telefonunu girerek ilk adımı yapıyorsunuz. Cep telefonunuza gelecek doğrulama kodunu girdikten sonra kredi kartı başvurunuzun diğer adımlarını tamamlamanıza imkan tanımaktadır.

ING Bank Mobil Bankacılık İle Kredi Kartı Başvurusu

Mobil bankacılık ile kredi kartı başvurusu yapılamamaktadır

ING Bank Şubelerinden Kredi Kartı Başvurusu Yapmak

Son yıllarda artan şube ağı sayesinde en yakın şube üzerinden bütün kredi karılarına başvuru yapabilir ve bankanın müşterileri arasına katılabilirsiniz. Özellikle yeni müşterilere sunmuş olduğu vadeli hesapları sayesinde en çok yeni müşteri kazanan bankalar arasında olmaktadır.

ING Bank ATM’lerinden Kredi Kartı Başvurusu

ATM’ler üzerinden kartsız işlem menülerinden bank müşterisi olmasanız da kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvuru esnasında vermiş olduğunuz cep telefonuna başvuru durumu sms olarak gelmektedir. Başvurunun onaylanması halinde en yakın şube üzerinden gerekli evrakları teslim ederek aynı gün kredi kartınızı alabilirsiniz.

ING Bank Bonus Kredi Kartı Özellikleri

Diğer bonus kartlarda olduğu gibi anlaşmalı üye iş yerleri üzerinden yapacağınız alışverişlerde ekstra bonus kazanma imkanı bulunmaktadır. Başvurusu sırasında onaylanan kredi kartları e-ticarete uygun şekilde yapılandırılmış olarak teslim edilmektedir. ING Bonus Card sahipleri son 12 ay içinde 75 ve üzeri bonus kazanmaları halinde bir üst sınıf kart olan ING Bonus Plus Card’a geçiş yapabilmektedir. Hem internet bankacılığı hem de telefon bankacılığı ile oluşturmuş olacağınız sanal kredi kartı sayesinde internet üzerinden güvenli alışveriş yaptırma imkanı bulunmaktadır.

Yorum yazın