ING Bank Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası 2020

ING Bank Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası 2020

Günümüzde bankalar, faturalarını zamanında ödemekte sıkıntı yaşayan müşterilerine, otomatik ödeme talimatı kampanyası sunmaktadır. O bankalar arasında yer alan ING Bank da, sunduğu birçok avantajla müşterilerini her daim mutlu ve memnun etmektedir. Gelin şimdi hep birlikte, ING Bank’ın otomatik ödeme talimatı kampanyasının detaylarına şöyle bir göz atalım…

ING Bank Otomatik Ödeme Talimatı

Bonus Otomatik Ödeme Talimatı

ING Bank kredi kartlarına sahip olanlar, fatura ödemeleri için otomatik ödeme talimatı verebilmektedir. Otomatik ödeme talimatı veren her ING Bank müşterisi, faturalarının her ay düzenli ve otomatik bir şekilde ödenmesini sağlamaktadır. Verilecek olan talimat ile aşağıdaki faturalar ödenebilmektedir:

  • Su
  • Elektrik
  • Doğalgaz
  • Telefon
  • İnternet
  • Kablo TV
  • Cep telefonu

Faturalarını ödemeyi unutan ya da faturalarının her ay otomatik bir şekilde ödenmesini isteyen vatandaşlar, ING Bank sayesinde çok kolay bir şekilde otomatik ödeme talimatı verebilmektedir. Bu şekilde, hem son ödeme günü telaşı yaşanmamakta hem de gecikme faizi ödenmemektedir. Otomatik ödeme talimatı, ING Bank’ın internet şubesi aracılığıyla ya da 0850 222 0 600 telefon bankacılığı aracılığıyla yapılabilmektedir.

Vadesiz TL Otomatik Ödeme Talimatı

ING Bank’ta vadesiz hesabı olan herkes, kolaylıkla faturaları için otomatik ödeme talimatı verebilmektedir. Bu talimat kapsamında; elektrik, su, doğalgaz, telefon, cep telefonu, internet ve kablo TV faturaları ödenmektedir. Bunun yanı sıra, düzenli ödeme talimatı vererek de, taksit, kredi kartı borcu, aidat ve kira gibi ödemeler de yapılabilmektedir. ING Bank müşterileri, ödemelerini Destek Hesabı’na bağladıklarında ise, hesaplarında yeterli bakiye olmasa bile, düzenli ve otomatik ödemeleri anında gerçekleşebilmektedir.

ING Bank’ın müşterilerine sunduğu bir diğer kampanya ise, Türk Telekom hat sahiplerini ilgilendirmektedir. Otomatik ödeme talimatı veren ve ING Mobil’i ilk kez kullanan Türk Telekomlu vatandaşlar, her ay 1 GB kazanabilmektedir. Müşteriler, her ay 1 GB, 1 yıl boyunca ise en fazla 12 GB kazanma şansına sahiptir. Ancak, bu kampanyadan KVK izni olan müşterilerin yararlanabileceğini de hatırlatmak isteriz. Kampanya, 1 Ocak – 31 Aralık 2019 tarihini kapsamaktadır.