• YARIM ALTIN
  1.482,00
  % 1,74
 • AMERIKAN DOLARI
  8,0856
  % 0,31
 • € EURO
  9,7357
  % 0,62
 • £ POUND
  11,2550
  % 0,65
 • ¥ YUAN
  1,2425
  % 0,43
 • РУБ RUBLE
  0,1061
  % -0,15
 • BITCOIN/TL
  462950,163
  % 6,18
 • BIST 100
  1.390,14
  % -1,28

ING Bank Sigortasız Kredi Başvurusu 2020

ING Bank Sigortasız Kredi Başvurusu 2020

ING Bank, özellikle kredi notuna göre faiz belirlemesi ve yüksek mevduat faizleri ile bilinen bir banka. Son zamanlarda sigortasız kredi akımına bu banka da katıldı. Aslında bu kredilerin amacı, herhangi bir geliri olmayan ve kefil ya da ipotek gösteremeyecek kişilerin finanse edilmesi. Tabi bu krediler internet bankacılığından kullanıldığı için faiz açısından biraz yüksek olabiliyor. Çünkü en düşük kredi faizleri şubelerden kullanılan bireysel kredilerde bulunuyor.

ING Bank sigortasız kredi başvurusu yapmak isteyenler de bu bankanın internet bankacılığını kullanıyor. 5 bin TL’ye kadar kullanılabilecek olan bu krediler, özellikle anlık nakit ihtiyaçlarının giderilmesi için oldukça avantajlı. Eğer bu bankanın internet bankacılığını kullanmıyorsanız telefon şubesini ya da ATM’lerini de bu krediye başvuru yapmak için kullanabilirsiniz. Banka sizinle telefon yoluyla iletişime geçecektir.

ING Bank Sigortasız Kredi Başvurusu

ING Bank Sigortasız Kredi Fırsatı

Borç kapatmak, tatile çıkmak, okul taksitini ödemek, tadilat ve dekorasyon yaptırmak için kullanılan bu krediler, sigorta poliçesi düzenlenmeden kişinin hesabına aktarılıyor. ING Bank sigortasız kredi fırsatı sayesinde tam 5 bin TL’ye kadar nakit ihtiyacını karşılamak mümkün. Üstelik aynı gün kullandırılan bu kredileri, tüketiciler kendilerine göre taksitlendirebiliyor.

Yüzde 2.25 faiz oranı ile pek çok bankadan daha avantajlı olan mini kredi paketi, acil nakit ihtiyaçlarınız için de en uygunu olabilir. Örneğin anlık olarak ortaya çıkan sağlık sorunlarınız için nakde ihtiyaç duyuyorsanız bu krediler tam size göre. Bu krediden sigorta bedeli hariç kredi tutarının yüzde 0.5’i oranında tahsis ücreti alınıyor. İşte ING Bank’ın sunduğu avantajlı krediler.

Sigortasız İhtiyaç Kredisi

ING Bank’ın sunduğu sigortasız ihtiyaç kredisi ürünleri kampanya başladığından bu yana çok kullanılıyor. Hem pratik olması, hem de kolay onaylanması tüketicilerin dikkatini çekiyor. Ayrıca masrafsız kullandırılıyor olması da kişinin eline daha fazla para geçmesini sağlıyor. İşte bu kredi için örnek bir hesaplama tablosu.

Sigortasız İhtiyaç Kredisi Hesaplama
Kredi tutarıVade sayısıFaiz oranıTaksit tutarı Toplam ödeme
5.000602.25158 TL9.459,60 TL

Sigortasız Taşıt Kredisi

Yeni araç almak istediğinizde yeterli peşinatınız yoksa araç kredileri yardımınıza koşuyor. ING Bank da hem 0 km, hem de 2. El taşıtlar için kredi veriyor. Faiz oranı ise yüzde 1.84. sigortasız taşıt kredisi dendiğinde kredili hayat poliçesinin düzenlenmediği krediler akla gelir.

Ancak taşıt kredilerinde kasko ve zorunlu trafik poliçesi düzenlenmek zorunludur. Dolayısıyla sigortasız taşıt kredisi ürünü bulunuyor demek doğru bir yaklaşım değildir.

ING Bank Taşıt Kredisi Hesaplama
Kredi tutarıVade sayısıFaiz oranıTaksit tutarı Toplam ödeme
40.000601.841.209 TL72.772 TL

Sigortasız Konut Kredisi

Konut kredileri, kira öder gibi ödemeler yapıp ev sahibi olmaya yardımcı oluyor. Her yıl binlerce insan bu krediler sayesinde ev sahibi olabiliyor. ING Bank da tüketicilere uygun faizler de konut kredisi sağlıyor. Ancak bazı krediler kullanılırken devlet tarafından yapılması zorunlu olan sigorta poliçeleri ile finanse edilir.

Konut kredisi de bunlardan bir tanesidir. Ayrıca 5 – 10 – 20 yıl gibi vadelerde geri ödendiğinden, banka kendisini güvence altına almak için sigortasız konut kredisi kullandırmaz. İşte ING Bank konut kredisi hesaplama tablosu.

ING Bank Konut Kredisi Hesaplama
Kredi tutarıVade sayısıFaiz oranıTaksit tutarı Toplam ödeme
150.0001201.652.879 TL347.234 TL

ING Bank Sigortasız Kredi Nasıl Alınır?

ING Bank internet bankacılığına çok önem veren bir bankadır. Dolayısıyla çeşitli kampanyalar ile internet bankacılığının kullanılmasını sağlar. Üstelik bu durum şubelerde oluşan yoğunlukları da azaltmaya yardımcı olur. Dolayısıyla ING Bank sigortasız kredi nasıl alınır sorusunun yanıtı internet bankacılığıdır. Üstelik hali hazırda ING Bank müşterisi olmanıza da gerek bulunmaz.

ING Bank internet bankacılığı ara yüzünden, bu bankanın müşterisi olmasanız dahi mini krediye başvuru yapabileceğiniz bir ekran bulunuyor. Bu ekran sayesinde başvurunuzun durumunu kontrol edebilir ve onaylanması durumunda, hesabınız yok ise şube ile görüşebilirsiniz. Eğer hesabınız var ise krediyi direkt olarak hesabınıza da aktarabilirsiniz.

Sigortasız Kredi Alma Şartları

ING Bank kredi notuna oldukça önem veren bankalardan bir tanesi. Yani bu bankadan kredi çekmenin en önemli yolu uygun bir kredi notuna sahip olmaktadır. Sigortasız kredi alma şartları arasında ilk sırada KKB notu yer alır. Ayrıca mini kredi paketi için yalnızca yeterli bir KKB puanı da tek başına kredi kullanımını sağlar.

İhtiyaç, taşıt ve konut kredisi gibi diğer ürünler için bu banka müşterinin gelir beyanına da bakar. Ne kadar çok gelir sunulur ise o kadar çok kredi çekme imkânı bulunur. Geliri olmayan kişilerden ipotek ve kefil isteme hakkı bulunur.