ING Bank’tan kredi ya da kredi kartı başvurusu yapana otobüs bileti hediye!Yol Arkadaşım ING ile çıktığın her yolda, hediye biletin yanında!

Kâmil Koç bilet satış noktalarındaki ING stantlarından veya kamilkoc.com.tradresinden, 1 Şubat 2016 – 15 Nisan 2016 tarihleri arasında kredi ya da kredi kartı başvuru işlemi yapın, otobüs bileti hediyemiz olsun. Kampanyadan faydalanmak ve detaylı bilgi için hemen tıkla!
Kampanya Katılım Koşulları
Kampanyadan sadece Kâmil Koç bilet satış noktalarındaki stant / kiosk veya kamilkoc.com.tr kanalı ile kredi kullanan ve / veya kredi kartı onaylanan ve teslim edilen Kâmil Koç yolcuları faydalanabilir.
Kâmil Koç’un her bireysel kullanıcısı / müşterisi işbu sözleşme kapsamındaki kampanyadan sadece bir kez faydalanabilir.
Kampanya kapsamında verilecek olan bedava biletlerin 01 Şubat 2016–15 Nisan 2016 tarihleri arasında satın alınması gerekmektedir. Bu tarihler dışında satın alınan biletler kampanya dışıdır.
Kampanya aynı dönemde yapılan ikinci bir kampanya ile birleştirilemez.
Hediye biletler her otobüste toplam koltuk kapasitesinin %10’u ile sınırlıdır.
Kampanya 3.000 biletle sınırlıdır.
Hediye bilet kampanyasından faydalanabilmek için Kâmil Koç kanalı ile kredi kullanan ve / veya kredi kartı onaylanan ve teslim edilen Kâmil Koç müşterilerinin telefonuna SMS ile promosyon kodu gönderilir.
Promosyon kodlarının 30 Nisan 2015 tarihine kadar kullanılması gerekir. Bu tarihe kadar kullanılmayan kodlar geçerliliğini yitirir.
Promosyon kodları sadece Kâmil Koç’un fiziki bilet satış noktaları, masa üstü web sitesi ve çağrı merkezinde kullanılabilir.
Promosyon kodu gönderildikten sonra kodun güvenliğinden kullanıcı / ilgili kişi sorumludur. Kodun kaybedilmesi veya başka bir kişinin eline geçmesi gibi durumlardan BANKA veya FİRMA sorumlu tutulamaz.
Promosyon kodları kredi kullanan ve / veya kredi kartı onaylanan ve teslim edilen kişiye ING Bank tarafından gönderilir.
İletişim izni vermeyen müşterilerimizin kod alımı için; ING Bank 0800 222 0 600 numaralı Çağrı Merkezini arayarak Hediye Bilet Kodlarını talep etmeleri gerekmektedir.

İhtiyaç kredisi ya da kredi kartı başvurusunda bulunmak için hemen tıkla!

Yorum yazın