ING günlük paket nedir? Nasıl başvurulur?

Gün geçmiyor ki bankalar yeni bir kampanyayla karşımıza çıkmıyor olsun. 2008\’de ülkemizde bankacılık yapmaya başlayan Hollanda merkezli ING bank  gerek kampanyalarıyla gerek yaygınlaşan altyapısıyla müşterilerine kaliteli hizmet vermeyi misyon edinmiş finansal kuruluşlardan biridir. Son olarak çıkardığı ING günlük paket kampanyasıyla da adından söz ettireceğe benziyor. ING günlük paket ayrıntılarını aşağıda bulabilirsiniz.

Günümüzün en önemli tüketici şikayetlerinin başında kart aidatları ve hesap işletim ücretleri gelmektedir. Yerli yersiz alınan bu ek ücretler tüketicilere fazladan masraf getirmekle birlikte haksız birer kazanc kapısı şüphesini de taşımaktadır. İşte ING günlük paket buna bir çözüm olarak çıkarılmış bir kampanyadır. EFT ve havale ücreti alınmayan, kart aidatı olmayan ve hesap işletim ücreti alınmayan, ayrıca fatura ödemelerinize bonus ödülü veren günlük bankacılık paketidir.

ING günlük paket vadesiz hesap, destek hesap, ING Bonus Card ve otomatik fatura ödeme talimatı hizmetlerini bünyesinde barındırır. Vadesiz hesabınızdan vereceğiniz otomatik ödeme talimatıyla aylık 500 TL\’ye kadar varan faturalarınızın yüzde 2\’si bonus olarak geri kazanılır. Ayrıca yapacağınız EFT ve Havale işlemlerinden de masraf alınmaz.

ING günlük pakete nasıl başvurulur

0 850 222 0 600 ING Bank telefon bankacılığı hizmetini kullanarak hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde gerekli yönlendirmeleri takip ederek başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca buraya tıklayarak internet üzerinden de başvuru yapabilir ve ING günlük paket avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.