• YARIM ALTIN
  1.479,00
  % 1,47
 • AMERIKAN DOLARI
  8,0795
  % 0,24
 • € EURO
  9,7330
  % 0,58
 • £ POUND
  11,2867
  % 0,92
 • ¥ YUAN
  1,2414
  % 0,32
 • РУБ RUBLE
  0,1060
  % -0,18
 • BITCOIN/TL
  459891,221
  % 3,37
 • BIST 100
  1.393,17
  % -1,06

İnternetten Anında Kredi Veren Bankalar 2020

İnternetten Anında Kredi

Kredi kullanımı tüketicilerin, ev, taşıt ya da diğer ihtiyaçların karşılaması için geliştirilmiş nakit alışverişidir. Önceki yıllara kıyasla kredi kullanımı, şimdilerde fahiş oranda artış göstermiş ve bu oranda banka sayılarımda artış göstermiştir. Hemen her ihtiyacı doğrultusunda bankada kuyruklar oluşturan vatandaşın, şubede geçen zorlu süreci şimdilerde son bulmaktadır. Bankaların kendi potansiyellerini ileri taşımak, müşteri potansiyelini arttırmak ve var olan müşterisini de elinde utmak için yaptığı uygulamalar arasında, internetten anında kredi kolaylığı da bulunmaktadır. İlk aşamada kredi kartlarıyla internet üzerinde alışverişi kişilere empoze eden banka kurumları, günümüzde internetten kredi mantığını cazip hale getirmektedir.

Bankadan kredi kullanmak, önceki yıllarda zor olduğu kadar son derece zahmetli bir durumdu. Üstelik belirli koşulları sağlamanının zorunluluğu bulunmaktaydı. Ve koşul sabitliği esas alınmaktaydı Günümüz bankaları, neredeyse tüm şartlarını esnek tutarak her kesime kredi kullandırdığı gibi, şubeye gitme zorunluluğunu da kaldırmıştır. Sms, telefon bankacılığı ve internetten kredi kullanımı son derece olağan hale gelmiştir. Bu şekilde müşterisini memnun etmeyi planlayan bankalar, tüketicinin hangi bankada karar kayacağını zor hale getirmektedir.

İnternetten kredi veren bankalar, büyük oranda yeni açılmış olup, müşteri sayısını arttırmaya ihtiyacı olan bankalar olmaktadır. Daha eski bankaların zaten belirli müşteri potansiyeline sahip olması ve kendisini kabul ettirmiş olması, yeni bankaların daha büyük kampanyalar düzenleyerek tüketicileri kendi bünyesine dâhil etmemiştir. Online kredi başvuruları genelde acil ihtiyaçlarda kullanılmakta olup, avantajları, zahmetsizce ve konforlu bir şekilde başvuruda bulunmak, sayfalarca kâğıda imza derdinden kurtulmak ve cevabın hızlı gelmesi olarak sıralanabilir.

İnternetten Anında Kredi Nasıl Alınır?

İnternetten kredi kullanımına bankalar her yıl olduğu gibi 2016 yılında da birçok yenilik getirmiştir. Acil ihtiyaçlarınızda, çevrimiçi olarak başvuru yapmanız ve cevabın ortalama 5 dk.  gibi kısa bir sürede gelmesi, son derece ayrıcalıklı bir sistem olmaktadır. TC numaranızla yapacağınız başvurular için bankaların web siteleri farklı olup, büyük oranda basit sistemden oluşmaktadır. Bu şekilde bankalar İnternetten Kredi kullanmak isteyen herkese destek olmayı planlamaktadır. İnternetten kredi kullanmak için öncelikle kullanacağınız meblağları çok yüksek seviyelerde tutmamanız gerekmektedir. Her bankanın üst limiti esnek olmakla birlikte, genel olarak 15.000 ve 30.000 TL arasında seyir etmektedir. Diğer bir husus ise başvuruda bulunacağınız bankanın müşterisi olmanız gerekmektedir. Banka müşterisi değilseniz internetten kredi kullanmak mümkün olmamaktadır. Ancak günümüzde bir bankanın müşteri olabilmek son derece basite indirgenmiş bir hadisedir. İnternetten kredi kullanabilmek ihtiyaç sahiplerinin kredi notununsa yüksek olması gerekmektedir. Kredi notu düşük ya da sicili bozuk olan tüketicilere kredi vermek, bankaların çekindiği bir durumdur.

İnternetten Anında Kredi Veren Bankalar

Özellikle Özel sermayeli bir banka, müşteri kazanmak için kişilere her tür avantajı sunmaktadır. Rekabet yarışı içinde olan kurumlar, düzenlemiş oldukları kampanya ve kredi paketleri, kredi kullandırma kolaylığı ya da düşük fazi imkânları gibi birçokayrıcalık, bankalara özel olmakta ve her banka için farklılık göstermektedir. Bu anlamda internetten kredi veren bankalar; Finansbank, Akbank, Aktifbank, İş Bankası, Yapı kredi ve Denizbank olmaktadır.

Finansbank Anında Kredi

Banka, Enpara. com olan dijital bankacılık sistemiyle, çevrimiçi kredi veren bankaların başında gelmektedir. Şubeye gitmeden kısa sürede başvuruda bulunabilme kolaylığını sağlayan banka yanıtınıdakika içinde alma imkânınızda vermektedir. Üstelik Finansbank, sigorta ve kredi masraflarınızda talep etmemektedir.

Akbank Anında Kredi

Akbank, direkt kredi kampanyasıyla internetten kredi veren bankalar arasında yer almaktadır. Üst limitini 15.000 TL olarak belirleyen banka kredilerinde, yanıtlar anında ulaştığı gibi, olumlu sonuçlanması halinde krediler hesaplara aynı hızla aktarılmaktadır. Banka web sitesinden oluşturduğu sistem ile sadeceTC kimlik numaranızı ve cep numaranızı girerek ne kadar kredi kullanabileceğinizde bildirmektedir.

Aktifbank Anında Kredi

Banka, N KOLAY kredi uygulaması ile şubede sıra beklemek, sayfalarca kâğıdı imzalamak, üstüne üstlük kredi kartı, sigorta ek ürün satın alma zorunluluğunu ortadan kaldırmaktadır. Nkolaykredi.com adresine girerek, başvuru da bulunan müşteriler 25.000TL’ye kadar kredi kullanabilmektedir. Kişiler paralarını çekebilmek için N kolay kartı nah sahip olmaları gerekmektedir.

İş Bankası Anında Kredi

Türkiye’nin en köklü ve büyük bankalarından olan Türkiye iş bankası, internetten kredi imanısunarak, müşterileri şubeye gitme derdinden kurtarmaktadır. En fazla 15.000 TL kredi verilmekte ve krediler hesaba kısa sürede aktarılmaktadır.

Yapı Kredi Anında Kredi

Şubeye zahmet etme derdine son veren bankalardan bir diğeri deYapı Kredi Bankasıdır. Resmi web sayfasından başvuruları kabul eden banka, müşterilere düşük faiz oranları ve uygun vade seçenekleri de sunmaktadır.

Denizbank Anında Kredi

Türkiye çerçevesinde hizmet veren bak, internetten kredi imkânı sunarak müşteri potansiyelini arttırmayı hedeflemektedir.“Tüm ihtiyaçlarınız için en uygun faiz oranlarıyla 55.000 TL’ye kadar 48 aya varan taksitlerle kredi başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz “diyen banka dakikalar içinde yanıt sms’i göndermektedir.