İş Bankası Anneler Gününe Özel 25 TL MaxiPuan Veriyor!

İş Bankası Anneler Gününe Özel 25 TL MaxiPuan Veriyor!

Anneler Günü’ne özel 25 TL MaxiPuan Fırsatı!

Anneler Günü Kampanyası kapsamında 1 Mayıs – 15 Mayıs 2015 tarihleri arasında Maximum Kart’ınızla tek seferde, farklı günlerde yapacağınız 75 TL ve üzeri üçüncü alışverişe 25 TL MaxiPuan ! üstelik 100 TL ve üzeri 2-5 taksitli alışverişlerinize +4 taksit fırsatıyla!

Kampanya Detayları:

1- Kampanyamız, 1-15 Mayıs 2015 tarihlerinde giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, kozmetik, optik ve çiçek sektörlerinde faaliyet gösteren tüm Maximum üye işyerlerinden tek seferde ve farklı günlerde yapılacak üçüncü 75 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. Kuyum sektörü kampanyaya dahil değildir, giyim aksesuarı olarak değerlendirilmemelidir.
2- Kampanyamız kapsamında 25 TL Maxipuan fırsatından yararlanılabilmesi için 1-15 Mayıs 2015 tarihleri arasında peşin veya taksitli olacak şekilde tek seferde ve farklı günlerde 75 TL ve üzeri 3 defa harcama yapılması gerekmektedir.
3- Kampanyamız, kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilecek ve kampanyamız kapsamında en fazla 25 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir
4- Kampanyamız kapsamında alışverişler mutlaka Maximum özellikli POS cihazlarından yapılmalıdır.
5- Kampanya süresince kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin “ANNEM” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402’ye SMS göndermesi gerekmektedir. Kampanyaya ait detay sayfasında sağ üstte yer alan “Katıl” butonundan da istenen bilgiler girilerek katılım sağlanabilmektedir.
6-Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.
7- SMS katılımı için, gönderim yapılacak cep telefonu numarası Banka sisteminde harcama yapacağınız kartın bağlı olduğu müşteri numarasına tanımlı olmalıdır.
8- Kampanyamıza Ziraat Maximum Kartlar da dâhildir, Ziraat Maximum Kart sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından “ANNEM” yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4757’ye SMS göndermeleri gerekmektedir.
9- İlave MaxiPuanlar kampanya bitiminden itibaren 14 gün içerisinde kartlara yüklenecektir. Yüklenen ve kullanılmayan ilave Maxipuanlar en son 08.06.2015 tarihinde kullanılabilecek olup, kullanılmayan ilave MaxiPuanlar 09.06.2015 tarihinde geri alınacaktır.
10- Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart ve MaxiPuan kullanılarak yapılacak alışverişler kampanyamız kapsamında değerlendirilmeyecektir.
11- Kampanyamızdan Bankamatik Kartı*, MercedesCard, Maximiles ve Privia Kredi Kartı ile yararlanabilir.
*Bankamatik Kartı ile yapılan alışverişler için SMS ile kayıt yapmaya gerek bulunmamaktadır.
12- Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil’e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz.
13- Maximum Kart ve Maximiles’ı bulunan müşterilerin kazandıkları ilave MaxiPuan tutarları kampanya kapsamında en son kullandıkları kartlarına yüklenecektir.
14- Maximum Kart’a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılmalıdır.
15- Kampanyamız kapsamında Ziraat Maximum Kart ve İş Bankası Maximum Kart ile yapılan alışverişler birleştirilememektedir.
16-Alışveriş sonrası iptal veya iade edilen işlemler kampanya harcama hesaplamasına dahil edilmeyecektir.