İş Bankası Başvuru Sorgulama

İş Bankası Kredi ve Kredi Kartı Başvuru Sorgulama

İş Bankası Başvuru Sorgulama

Sinema sektörünün devi konumundaki Maksimum kart, İş Bankası’na ait olup hem alışverişlerde hem de sinema biletlerinde kullanıcılarına ekstradan puan kazandırmaktadır. Bu sayede Maksimum karta olan rağbet giderek arttığı için en çok başvuru alan kredi kartı haline gelmiştir.

Siz de kurumun avantajlarla dolu kartlarından faydalanmak için başvuruda bulunduysanız, İş Bankası takip menüsü ile başvurularınızı sorgulayabilirsiniz. Ayrıca İş Bankası kredi durumu için de bu sistemden yararlanmanız mümkün.

\"İş

İş Bankası Başvuru Takibi

İş Bankası kredi başvurusu sorgulama ve kredi kartı sonucu öğrenme konularında müşterilerine online hizmet verebilmek için başvuru takip sistemi oluşturdu.

Bu sistem aracılığıyla telefon bankacılığını arayarak, internet sitesinden sorgulama yaptırarak ya da direkt olarak şubelere giderek başvurularınızın durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Belirtilen üç kanal üzerinden de, referans numaranız ya da kimlik numaranızla İş Bankası başvuru takip işlemleri yapılabilmektedir.

İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu

Alışveriş keyfini maksimumda yaşamak isteyen tüketicilere özel ürünler oluşturan İş Bankası, ülkemizde en çok kredi kartı başvurusu alan finans kurumlarından biridir. Bunun nedeni öncelikle kurumun ürün portföyünün çok geniş olması ve her müşteriye ayrıcalıklı bir kart sunabiliyor olmasıdır.

Ayrıca yurtdışında ve yurtiçinde birçok noktada geçerli olmak üzere alışverişlerde puan kazandırması, anında nakit ihtiyaçlarınıza çözüm üretmesi ve Maximum üye işyerlerinden biriken puanlarınız ile bedava alışveriş yapma imkânı sunması da, İş Bankası kredi kartlarını tercih edilebilir kılmaktadır. Peki, İş Bankası kredi kartı başvuru takibi nasıl yapılır?

İnternetten üzerinden kurumun başvuru takip sayfasına ulaşmak için tıklayınız. Açılan sayfada kimlik numarası ya da referansla olmak üzere iki tip sorgu seçeneğiyle karşılaşacaksınız.

Bunlardan birini tercih ederek, işleminize devam edebilirsiniz ancak referans numaranızı bilmiyorsanız TCKN ile telefon numaranızı kullanarak sorgulama yaptırmanız gerekmektedir.

İş Bankası Kredi Başvuru Sonucu

İş Bankası, “Anında İşlem” platformunu geliştirerek bu platform aracılığıyla müşterilerinin çeşitli bankacılık ürünlerine dair başvurularını kontrol etmelerine imkân tanımaktadır.

Bu nedenle İş Bankası kredi takip etme işlemlerinizi gerçekleştirebilmek için Anında İşlem platformundan yararlanabilirsiniz. Bankadan kredi çekmek isteyen kişilere özel oluşturulan başvuru takip sayfasına ulaşmak için buraya tıklayınız.

Gelen sayfada sizden istenilecek olan bilgiler; bankacılık ürününe başvururken verdiğiniz cep telefonu numaranız, kimlik numaranız ve ekranda belirtilen doğrulama kodudur. Bu üç bilgi sorgulamanın gerçekleşebilmesi için gerekmektedir.

Ayrıca “Devam” tuşuna basmadan önce “Kişisel Verilerin Korunması Politikası’nı okudum ve bilgilendirildim” yazan yerin sol tarafındaki kutucuğu işaretlemeyi unutmayınız. Anında İşlem ile talep ettiğiniz bilgiler, Devam butonuna bastığınızda ekranda görüntülenecektir.

Bu bilgiler arasında başvurduğunuz ürünün adını, referans numaranızı ve başvuru tarihinizi bulabilirsiniz. Yan alanda ise hedef tanımlama tarihi ile başvurunun durumu belirtilmektedir.

Bu alandaki bilgileri detaylı bir şekilde inceleyerek ihtiyaç, taşıt veya konut kredisi için gerçekleştirdiğiniz müracaatın durumunu kontrol edebilirsiniz.

1 thought on “İş Bankası Kredi ve Kredi Kartı Başvuru Sorgulama”

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir