İş Bankası Kredi ve Kredi Kartı Başvuru Sorgulama
Türkiye İş Bankası Başvuru Sonucu Takip

İş Bankası’ndan ihtiyacınıza yönelik yapmış olduğunuz kredi ve kredi kartı başvurularının durumlarını öğrenebileceğinizi biliyor muydunuz? Yapılan başvuruların bir kısmı, hızlı sonuçlanırken; diğer bir kısmı da paydaşlarına karşı daha yavaş netlik kazanır. Kredi ve kredi kartı başvurusu, diğerlerine oranla geç cevap alınan başvurular olarak dikkat çeker.

İş Bankası Kredi Kartı Sorgulama (Başvuru Takibi)

İş Bankası kredi kartı başvuru sorgulama işlemi 3 farklı yolla öğrenilebilir.

  • Telefon Bankacılığı
  • ATM
  • İnternet Şubesi

Müşteri Hizmetleri

0850 724 0724 nolu İşbank müşteri hizmetlerini arayarak başvurunuzun durumunu müşteri temsilcinizden öğrenebilirsiniz.

ATM

İşbank hesap kartınızı taktıktan sonra başvurular adımından eğer adınıza yapılmış bir başvuru varsa ekranda görünmektedir. Buradan başvurunuzun durumunu öğrenebilirsiniz.

İnternet Şubesi

İnternet şubesinden başvurular adımına girerek ister yeni başvuru yapabilir, isterseniz de yapmış olduğunuz başvurunuzun durumunu öğrenebilirsiniz.

İş Bankası Başvuru Sorgulama

İş Bankası Kredi Başvuru Sorgulama (Başvuru Takibi)

İş Bankası kredi başvuru sorgulama işlemi 4 farklı yolla öğrenilebilir.

  • ATM
  • İnternet Bankacılığı
  • Telefon Bankacılığı
  • Şube

Yapılan başvuru, birkaç günlük bekleyişin ardından netlik kazanır; bu arada meraklı durumda kalmamak adına başvurunun son halini öğrenmek istiyorsanız müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Bazı krediler bankanın yapmış olduğu kampanya veya özellik dolayısıyla anında sonuçlanabiliyor. Örneğin İşbank Hızlı Kredi ile başvurunuzun durumu anında cebinize sms olarak geliyor. Eğer başvurunuzu şubeden veya İşCep’ten yaptıysanız son adımda başvuru durumunuz belirtiliyor.

Buradan başvuru durumunuzu öğrenebilirsiniz.

Yorum yazın