İş Bankası Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu 2020Ülkemizdeki en güvenilir bankalardan biri olan ve hem öğrencilere hem de meslek sahibi olmayan bireylere dair sunduğu kredi kartı ve kredi ürünleri ile adından söz ettiren İş Bankası, ev hanımları için kredi veren bankalardan da bir tanesi.

Türkiye’de düşük faizli ihtiyaç kredisi almak için uğrayabileceğiniz yegâne bankalardan biri olan İş Bankası, ev hanımlarına koşulsuz şartsız, gelir belgesi olmaksızın nasıl kredi veriyor, öğrenmek istiyorsanız; bu yazımızda ayrıntıları ile anlatmaya çalışacağız.

Siz de, daha önce herhangi bir şekilde kredi kullanmadıysanız ve ev hanımıysanız, yazımızdan yararlanarak hem ne kadar çekebileceğinizi hem de faiz oranlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

İş Bankası Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu

İş Bankası Ev Hanımlarına Özel Kredi

İş Bankası’nın sunduğu ev hanımlarına özel kredi ürünü, genelde ihtiyaç kredisi kategorisinde değerlendiriliyor ve 25.000 TL’ye kadar kullandırılabiliyor. Ürün için daha üst miktardaki başvurular, genelde ihtiyaç kredisi kapsamında değerlendirilmediğinden, ek belgeler istenebiliyor.

İlgili YazıEv Hanımları Ne kadar Kredi Çekebilir?

Ev hanımıysanız ve 25.000 TL’ye kadar krediye ihtiyacınız varsa, hem düşük faiz oranları hem de dosya masraf tutarı düşük kredilerinizi İş Bankası içerisinde kullanabilirsiniz. İş Bankası’ndan çekeceğiniz kredilerde farklı kampanyalardan da yararlanmanız mümkün. Aşağıda ev hanımları için kredi kampanyalarından da bahsettik.

İş Bankası Ev Hanımlarına Kredi Hesaplama Tablosu

Aşağıda sizin için hazırladığımız tabloda, İş Bankası’ndan ev hanımı kredi tutarınıza binaen sunulan masraflar, faiz oranları ve aylık ödeyebileceğiniz taksitleri sunduk.
Kredi Tutarı Faiz Oranı Vade Masraflar Aylık Taksit Toplam Tutar
5000 TL %2,60 36 192,90 TL 233,14 TL 8.393,04 TL
10.000 TL %2,60 36 219,15 TL 466,28 TL 16.786,08 TL
15.000 TL %2,60 36 245,40 TL 699,41 TL 25.178,76 TL
25.000 TL %2,60 36 297,89 TL 1.165,64 TL 41.963,04 TL

İş Bankası Ev Hanımı Kredi Kampanyaları

İş Bankası üzerinde dönem dönem gelir belgesi olmayanlara, belli bir işte çalışmayanlara özel olarak kredi teklifleri sunuluyor ve bu teklifler ev hanımlarını da kapsar durumda. Özellikle bu kampanyaları takip ederek rahatlıkla, kolay bir şekilde bir ev hanımı olarak İş Bankası’ndan kredi çekebilirsiniz.

Şu anki kampanya ise sadece sabit faiz oranı üzerine. 25.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi verebilen ve ev hanımlarını da düşünen İş Bankası’nda, sabit faiz oranı %2,60 olarak belirleniyor.

Sonbahar Kredisi Kampanyası

Sonbahar Kredisi Kampanyamız kapsamında dilerseniz aylık eşit taksitlerle dilerseniz kişiye özel esnek taksitli ödeme planıyla kredi kullanma fırsatı sizi bekliyor.Detaylı Bilgi

İş Bankası Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş Bankası’ndan ev hanımlarına kredi başvurusu yapabilmek için pek çok yol var. Aşağıda, bu yollarla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

  • İşCep: İşCep mobil uygulaması, tüm akıllı cihazlarda mevcut ve bir İş Bankası müşterisiyseniz çok rahat bir şekilde, başvurular sekmesinden ihtiyaç kredisi başvurunuzu bir ev hanımı olarak gerçekleştirebiliyorsunuz.
  • Şubeler: Herhangi bir İş Bankası şubesinden rahatlıkla İş Bankası ev hanımlarına kredi ürününe başvuru gerçekleştirebilirsiniz.
  • SMS: Cep telefonunuzdan NAKİT, TC KİMLİK NUMARANIZ, İSTEDİĞİNİZ KREDİ TUTARI ve AYLIK GELİRİNİZİ aralarında boşluk bırakarak yazıp 4402’ye SMS gönderebilir ve kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
  • Telefon Şubesi: Son olarak, 0 850 724 0 724 numaralı İş Bankası hattını arayarak, kredi başvurularınızı gerçekleştirebilmeniz de mümkün.

Görüşmek üzere.

Yorum yazın