İş Bankası İnternet Şubesi Şifre Alma
is-bankasi-internet-subesi-sifre-alma

Bankaların birçok özelliğinden yararlanmak için tüm kullanıcılar internet bankacılığı kullanıyor. İnternet şubesini kullanabilmeniz için ilk önce İş Bankası İnternet Şubesi Şifresi Alma işlemiye başlamanız gerekir. İş Bankası avantajlarından yararlanmak için hemen bir internet bankacılığı şifresi edinmenizde fayda var.

İş Bankası İnternet Şubesi Şifresi ile neler yapılır?

İş Bankası İnternet Şubesi şifresi almak hesaplarınızı anında görüntüleyebileceğiniz anlamına geliyor. Bununla birlikte hesap hareketlerinizi sürekli gözlemleyebilir harcamalarınıza daha dikkatli yaklaşabilirsiniz. İş Bankası İnternet Şubesi Şifre alma işlemi ile artık bankayla veya çağrı merkeziyle uğraşmadan her işleminizi kolayca yapabilirsiniz. İş Bankası İnternet Şubesi Şifre aldıktan hemen sonra faturalarınızı ödeyebilir havale/eft yapabilirsiniz. İş Bankası İnternet Şubesi Şifre Alma işlemini cep telefonlarından tablet bilgisayarlardan veya kişisel bilgisayarınızdan yapabilirsiniz.

İş Bankası İnternet Şubesi Şifresi almak size hem zaman kazandırır hemde maddi açıdan rahatlatır. Bu sayede işlem ücretleri için yüksek meblalar ödemek zorunda kalmazsınız.

İş Bankası İnternet Şubesi Şifre Alma işlemini buraya tıklayarak gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet Şubesi’ne girişte kullandığınız 6 haneli Müşteri Şifrenizi tüm Anında Bankacılık kanallarında kullanabilirsiniz. Güvenli Anında Bankacılık işlemleri için Müşteri Şifrenizi Banka çalışanları dahil hiç kimse ile paylaşmayın.

Banka sizden hiçbir şekilde finansal(hesap, müşteri veya kredi kartı numarası vb.) veya kişisel(şifre, anne bekarlık soyadı vb.) bilgi isteyen, doğrudan internet sitemize veya İnternet Şubesi’ne yönlendiren bağlantılar içeren e-postalar göndermemektedir.
Güvenliğiniz için bu tarz bilgi isteyen e-postalara kesinlikle itibar etmeyin ve böyle bir e-posta aldığınızda lütfen en kısa sürede 0 850 724 0 724 numaralı Telefon Şubemizden müşteri temsilcisi aracılığıyla Bankamızı haberdar edin.

Belirleyeceğiniz bir karşılama resmi ile her türlü sahte site tehdidine karşı gerçekten Bankamız İnternet Şubesi’nde olduğunuzu doğrulayabilirsiniz. Yeşil Adres Çubuğu ile girdiğiniz internet sitesinin kimliğinin onaylandığını ve iletişimin tamamen güvenli olduğunu teyit edebilirsiniz. İş Bankası İnternet Şubesi’ne girerken adres çubuğunun yeşil olup olmadığını lütfen kontrol edin. Daha güvenli internet kullanımı için bilgisayarınızı güncel virüs programları ve anti-trojan yazılımlarıyla denetim altında tutun.

One Response

  1. Adem 4 Ağustos 2016

Yorum yazın