İş Bankası İş’te Üniversiteli Öğrenci Kredi Kartı Başvurusu 2020

İş Bankası İş’te Üniversiteli Öğrenci Kredi Kartı Başvurusu 2020

Türkiye İş Bankası üniversite öğrencilerine, İş’te Üniversiteli kredi kartı imkanı sunmaktadır. Bu kartın birbirinden avantajlı fırsatları, çok önemli kampanyaları bulunmaktadır. Bu makalemizde sizlere, o çok önemli kampanyaların ve avantajların neler olduğu hakkında detaylı bir bilgi vereceğiz.

Öğrenci kredi kartı almak isteyenler yazımızı dikkatli bir şekilde takip edebilir, İş’te Üniversiteli kredi kartına kolayca başvuruda bulunabilir.

İş Bankası İş’te Üniversiteli Öğrenci Kredi Kartı Başvurusu

İş Bankası’ndan Öğrenciler İçin Kredi Kartı

Üniversite kredi kartı her üniversite öğrencisini son derece memnun eden banka ürünleri arasında yer almaktadır. İş Bankası’nın İş’te Üniversiteli kredi kartı da, öğrencilere özel olarak hazırlanan, sunduğu imkanlarla öğrencilerin vazgeçemeyeceği bir kredi kartı olarak karşımıza çıkmaktadır.

Yazımızın devamında, İş’te Üniversiteli kredi kartının özelliklerinden, kartın limit bilgilerinden ve karta nasıl başvuru yapılması gerektiğinden bahsedeceğiz. İşte o ayrıntılar…

İş’te Üniversiteli Genç Özellikleri

İş Bankası’nın, üniversite öğrencilerine sunduğu İş’te Üniversiteli kredi kartının önemli avantajları vepek çok özelliği bulunmaktadır. O özellikleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • İş’te Üniversiteli kredi kartından 18 yaş ve üzerinde olan lisans ve de lisansüstü eğitimlerini sürdüren öğrenciler yararlanabilmektedir.
  • İş Bankası’nın bu çok önemli kredi kartı öğrencilere, indirimli ve taksitli alışveriş imkanı da sunmaktadır. Bunun yanı sıra, yapılan alışverişlerde MaxiPuan da kazandırmaktadır.
  • İş’te Üniversiteli kredi kartını dileyen herkes, temassız özellikli olarak da alabilmektedir. Bu kart, başvuru esnasında temassız özellikli bir şekilde de istenebilmektedir.
  • Üzerinde temassız ödeme amblemi olan her yerde, beklemeden kolayca ödeme yapılabilmektedir. Ayrıca, temassız işlem üst limitinin her bir ödeme için 50 TL, toplamda da 100 TL olduğunu belirtmek isteriz.
  • İş Bankası’nın üniversiteli kredi kartı için, yalnızca ilk sene kart ücreti ödenmemektedir. Diğer yıllarda kart aidatının ödendiğini de hatırlatmak isteriz.

İş’te Üniversiteli Genç Başvurusu

İş Bankası’nın ayrıcalıklı fırsatlarından yararlanmak isteyen öğrenciler, İş’te Üniversiteli kredi kartına anında başvuru yapabilmektedir. Bunun için pek çok yöntem bulunmaktadır. Dileyen, Türkiye İş Bankası’na giderek İş’te Üniversiteli kredi kartı için başvuruda bulunabilir. Dileyen ise, İş Bankası’nın web sitesi üzerinden, İşCep ve Maximum Mobil’den de kredi kartı başvurusunu gerçekleştirebilir.

İş’te Üniversiteli kredi kartına SMS ile de kolayca başvuru yapılabilmektedir. SMS ile başvuruda bulunmak isteyenler, ÜNİK yazıp boşluk bırakarak TC kimlik numarasını da yazarak 4402’ye gönderebilir. Kredi kartı başvuru kapsamında aydınlatma metni, İş Bankası’nın web sitesinde ayrıntılı olarak yer almaktadır. İsteyen herkes, web sitesini açarak aydınlatma metinini okuyup detaylı bir bilgiye sahip olabilir.

Öte yandan İş Bankası, İş’te Üniversiteli kredi kartına sahip olmak isteyen kişilerden bazı belgeler de istemektedir. O belgeler arasında, öğrenci kimlik belgesi ve nüfus cüzdanı yer almaktadır.

İş Bankası Kredi ve Kredi Kartı Başvuru Sorgulama

İş’te Üniversiteli Genç Limit Bilgileri

Taksitli ve indirimli alışverişin keyfini doyasıya yaşamak isteyen üniversite öğrencileri, bu durumu İş’te Üniversiteli kredi kartı sayesinde gerçekleştirmektedir. Her kredi kartının olduğu gibi, İş’te Üniversiteli kredi kartının da belli bir limiti bulunmaktadır.

Bu limitin ilk aşamada, en fazla 400 TL civarında olduğunu belirtmek isteriz. Ayrıca, kredi kartı limiti kişiden kişiye de farklılık göstermektedir. Bununla birlikte, ödemeler ilerleyen dönemlerde ne kadar düzenli yapılırsa, kart limitinin de aynı oranda o kadar artacağının altını çizmek isteriz.

İş’te Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartı

İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı sahipleri, yıllık kart ücreti ödemeden Maximum dünyasının temel özelliklerinden faydalanmaya devam eder

İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartın ile;

  • Yıllık kart ücreti ödemezsin.
  • Maximum üye işyerlerinde yapacağın alışverişlerde üye işyerleri tarafından sunulan MaxiPuan ve taksit ayrıcalıklarından yararlanabilirsin.​
  • Bankamatik Kartı özelliği sayesinde kartına bağlı vadesiz hesaplarına ulaşabilir ve bireysel bankacılık hizmetlerinden yararlanabilirsin.
  • İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartına bağlı sanal kart oluşturabilir, internet alışverişlerini güvenle yapabilirsin.

İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartına şubelerimiz aracılığıyla ya da 4402’ye AİDATSIZÜNİK boşluk TCKN yazıp SMS ileterek başvurabilirsin!