Türkiye İş Bankası SMS ile Anında Kredi Başvurusu 2020Kredi, vatandaşlar tarafından yoğun olarak talebe sahip olmalarıyla beraber yılın herhangi bir döneminde ihtiyaçlar özelinde farklı tutarlarda nakit gerekliliğini karşılamasıyla ön plana çıkar. İş Bankası, Türkiye’nin en önemli bankalarından birisi konumunda bulunuyor olmasıyla hem İş Bankası müşterisi olanlar hem de müşteri olmayanlar için kredi seçeneğini sunar.

Tüm bireylerin ihtiyaçlarının kolaylıkla karşılanmasına yönelik olarak geliştirilmiş olan kredi olanağı sayesinde her zaman en iyi sonuçların alınmasına yönelik hizmet verilir. Kolay, pratik ve aynı zamanda düşük faiz oranı seviyesinden kredi sunma üzerine yoğunlaşan bankalardan biri olan İş Bankası, her zaman kredi alabilmeye olanak sağlar.

Türkiye İş Bankası SMS ile Anında Kredi Başvurusu

İş Bankası SMS ile Kredi Başvurusu

Cep telefonları üzerinden İş Bankası anında kredi başvurusu yapabilmek mümkün. Bankacılık işlemleri kolaylaştırıyor olmasıyla beraber aynı zamanda beklentileri de karşılamayı başaran İş Bankası, SMS kanalı üzerinden her zaman kısa süre içerisinde başvurunun yapılması olanağını sunar. İhtiyaç kredileri kapsamında değerlendirilen SMS ile anında kredi, tüm taleplerin başarılı şekilde en kısa süre içerisinde tamamlanabilmesini sağlar özelliktedir.

Yer ve zaman fark etmeksizin her zaman kısa süre içerisinde kredi seçeneğinden yararlanabilmesi olanağı bulunur. SMS başvurusu, diğer kanallara göre oldukça kısa süre içerisinde tamamlanabiliyor olması sayesinde kolay kredi alma seçeneği olarak değerlendirilebilir.

İş Bankası SMS kredi başvurusu için:

NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİR tutarı aralarında boşluk olacak şekilde yazılarak 4402’ye SMS olarak gönderilir.

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları
İş Bankası, yüksek kullanıcı memnuniyetine sahip olan bankalar arasında yer alır. Sunduğu hizmetlerin yanı sıra kredi seçenekleri sayesinde de başarılı hizmet avantajını beraberinde getiriyor olmasının farkını her zaman gösteren özelliğe sahiptir. Herkesin bireysel ihtiyaçlarını hem en kısa sürede hem de hiçbir zorluk yaşamadan yerine getirebilmesine olanak sağlamasının farkıyla beraber İş Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları %2,60 seviyesinde belirlenmiştir.

İş Bankası Ne Kadar Kredi Alabilirim?

İhtiyaç kredisi kapsamında krediden yararlanmak isteyenler için belirli dönemler içerisinde İş Bankası’nın sunduğu kampanyalardan faydalanabilmek de mümkün olur. Özel olarak paylaşılan her avantajlı fırsat, hem faiz oranlarında hem de geri ödemede fark yaratır. Kampanyalar haricinde İş Bankası tarafından standart olarak sunulan kredi tutarı 3.000-25.000 TL arasındadır.

İhtiyaç kredisi için belirlenmiş olan tutar, taşıt kredisi seçeneğinde 5.000-100.000 TL arasında değer kazanır. Ev kredisi için İş Bankası tarafından sunulan kredi tutarı 5.000-500.000 TL arasında değişkenlik gösterir. Farklı tutar aralıklarında sunulan geniş yelpazedeki fiyatlarla beraber, İş Bankası için mevcut olan talebe göre kredi seçeneklerinden yararlanılabilmesi mümkündür.

İş Bankası’ndan kredi alanlar, ek olarak 271,65 TL dosya masrafı gibi ücretlerin içerisinde yer aldığı tek seferlik ödeme yaparlar.

İş Bankası Kredi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler ve Şartlar

Kredi başvurusunu yapmak isteyenler gerekli belgeleri bankaya ulaştırma zorunluluğuna sahiptirler.

İş Bankası kredi başvurusunu sağlamak için 18 yaş şartı ve gelir sahibi olma şartı arınır.

Bireysel kredi başvurusu için İş Bankası tarafından talep edilen belgeler:

  • Başvuru Formu
  • Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesinin aslı ve fotokopisi
  • Gelir durumu belgesi

18 yaşın üzerinde olan her bireyin sahip olduğu gelir ve kredi notu durumuna göre farklı seviyedeki kredi seçeneklerinden faydalanabilmesi mümkün olur. Bireysel olarak yapılan başvuruların tamamında banka tarafından değerlendirme gerçekleştirilir. Bazı özel durumlar için kredi başvurusu esnasında banka tarafından ekstra belgenin talep edilmesi de söz konusu olabilir.

Standart olarak belirlenen belgeler haricinde ekstra istenmesi durumunda da gerekli olan evrakların tamamı ulaştırılmalıdır. Talep edilen kredi seçeneğine göre, İş Bankası kredi talebinde bulunanlara onay verme ve reddetme hakkına sahiptir.

2 yorum

  1. Hanifi 16 Mart 2016
  2. Emine 22 Haziran 2016

Yorum yazın