maximum

İş Bankası Kredi Kartı Limit Yükseltme/Artırma 2020

Ülkemizin en güvenilir bankalarından biri olan ve öğrenci dostu seçenekleri ile dikkat çeken İş Bankası, kredi kartı portföyünü de her yaştan insana yönelik olarak geçtiğimiz yıllarda çeşitlendirdi. Günümüzde, hem öğrenciler hem de ev hanımları için İş Bankası’nda kredi kartları bulabiliyorsunuz.

Peki, ya limit yetmezse? İş Bankası kredi kartı limit yükseltme işlemleri de çok basit bir şekilde hallediliyor.

Bu yazımızda sizler için İş Bankası’ndan aldığınız kredi kartlarının limitlerini nasıl yükseltebileceğinizi anlatacağız.

maximum

İş Bankası Maximum Kredi Kartı Limit Yükseltme

Aidatlı ve aidatsız seçenekleri ile Maximum kredi kartı, İş Bankası’nın en çok rağbet gören ürünlerinden bir tanesi. Maximum kredi kartı limit artırma işlemi ise birkaç adımda, şubeye gitmeksizin halledilebiliyor.

Maximum kredi kartlarının limitlerini yükseltmek için yapmanız gereken tek şey; internet ya da cep bankacılığına giriş yapmak. Giriş yaptıktan hemen sonra, hızlı kart işlemleri menüsünden “limit arttırma” seçeneğine tıklayarak, anında limitinizi yükseltebilmeniz mümkün. Ek olarak, 0 850 724 0 724 numaralı İş Bankası müşteri hizmetleri aracılığı ile de limit arttırma talebinde bulunabiliyorsunuz.

Bu yöntemler, aynı zamanda İş’te Üniversiteli, Maximiles gibi İş Bankası’nın popüler diğer kredi kartları için de geçerli.

Son olarak, dilerseniz en yakın İş Bankası şubesinden de kredi kartı limit yükseltme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

İş Bankası Maximum Kredi Kartı Limit Yükseltme Şartları

Limitiniz yetmiyorsa ve limitinizi yükseltmek istiyorsanız, sizin için en basit yolları yukarıda açıkladık; ancak başvuru yapmanıza rağmen, olumsuz yanıt aldıysanız; İş Bankası Maximum kredi kartı limit yükseltme şartlarına uymamış olabilirsiniz.

Bu şartlar, en başta kredi kartı borcunuzu tam olarak ve düzenli ödemenizden geçiyor. Ek olarak, son dönemde aktif bir biçimde kredi kartınızı da kullanıp kullanmadığınız İş Bankası personelleri tarafından gözlemleniyor.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir