İş Bankası’ndan Evraksız 50.000 TL İhtiyaç Kredisi

İş Bankası’ndan Evraksız 50.000 TL İhtiyaç Kredisi

Yeni yıl ile birlikte birçok banka kredi kampanyalarında güncellemeler yaparak değişikliklere gitti. Kredi sağlayan bankalar yeni yıl ile birlikte sundukları sundukları kredi özelliklerini müşterileri için açıkladılar. Bu bankalardan birisi de İş Bankası oldu. Şubeye gitmeden, herhangi bir evrak gerekmeden 50.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi kullanmak mümkün.

İş Bankası tarafından duyurulan yeni yıl kredi kampanyası için içerisinde bulunduğumuz salgın süreci tedbirleri dikkate alınarak kredi imkanı sunuluyor. Banka müşterilerine herhangi bir evrak gerektirmeden yüksek limitle krediyi imkanı sağlanıyor. Bankanın duyurduğu başvuru kanalları aracılığıyla kredi başvurusunda bulunabilen banka müşterileri eğer kredileri onaylanırsa şubeye gitmeye gerek kalmadan ihtiyaç kredilerini kullanabiliyorlar.

İş Bankası’ndan Banka Şubesine Gitmeye Gerek Duymadan İhtiyaç Kredisi İmkanı

İş Bankası, yeni yıl ile birlikte düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyasındaki faiz oranlarıyla birçok banka müşterisinin dikkatini çekiyor. Şu sıralar birçok banka ihtiyaç kredileri için yüzde 2 seviyelerinde faiz oranları talep ederken İş Bankası ise talep edilen bu faiz oranların daha da aşağısına, müşterileri için ihtiyaç kredisi fırsatı sunacağını açıkladı.

Ayrıca banka tarafından ödeme koşullarında da bazı değişiklikler yapıldığı açıklandı. Küresel salgınla mücadele döneminde buna uygun olarak daha kolay ödeme ve başvuru seçenekleri sunulmakta. Bunun yanı sıra banka müşterileri kendilerine uygun olan şekilde aylık kredi taksitlerini de 3 ay boyunca erteleyebilecekler.

İş Bankası Kredi Şartları Nelerdir?

İş Bankası’nın sunduğu yeni yıl kredi kampanyasından faydalanmak isteyen banka müşterileri için bir açıklama yapıldı. Bu açıklamaya göre yeni yılın başlamasıyla kullanılabilen ihtiyaç kredisi olanaklarında vade ve ödeme seçenekleri, uygulanacak faiz oranları ile ilgili banka tarafından şu bilgiler açıklandı:

– Müşterilerin banka şubelerine gitmesine gerek kalmadan en çok 50.000 TL miktarında kredi kullanabilecekler.

– Kredi taksitleri BDDK düzenlemesi kapsamında en fazla 36 ay vade ile sınırlandırılacak.

– kredi kampanyası kapsamında uygulanacak aylık faiz oranı da yüzde 1.50 oranında olacak.

– Kredi kullanımının ardından banka müşterileri 90 gün (3 ay) ödemesiz olarak dönem hakkından faydalanabilecek.

– Ayrıca esnek ödeme seçeneklerinden talep edilen şekilde faydalanılabilecekler.

İş Bankası Kredi Başvurusu

İş Bankası’nın düzenlediği bu kredi kampanyasına bankanın internet sitesi https://www.isbank.com.tr/ üzerinden ayrıca İşCep ya da bankamatikler aracılığıyla da başvuru yapılabiliyor.

YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.