• YARIM ALTIN
  1.483,00
  % 1,80
 • AMERIKAN DOLARI
  8,0841
  % 0,31
 • € EURO
  9,7376
  % 0,62
 • £ POUND
  11,2546
  % 0,65
 • ¥ YUAN
  1,2425
  % 0,43
 • РУБ RUBLE
  0,1061
  % -0,15
 • BITCOIN/TL
  463251,745
  % 5,14
 • BIST 100
  1.393,97
  % -1,01

İş Bankası’ndan Yapılandırma Fırsatı

İş Bankası’ndan Yapılandırma Fırsatı

Daha önce taşıt kredisi, konut kredisi ya da ihtiyaç kredisi kullanarak borçlarını yapılandırmak isteyen müşterilerine İş Bankası’ndan borçlarını ödeyebilmek için transfer kredisi imkanı sunuluyor. İş Bankası’nın sunduğu yeni kredi kampanyasında borç transfer kredisi ile birlikte başka bankalarda bulunan kredi borçları avantajlı ve güncel imkanlarla yapılandırılabiliyor.

Geçtiğimiz dönemlerde faiz oranları çok yüksek olduğu zamanlarda kredi kullanan müşterileri için İş Bankası, transfer kredisi fırsatı sunuyor. İş Bankası tarafından sunulan bu yeni kampanyada yüksek maliyetler faizler ile kredi borcu ödeyenler için borçlarını yapılandırma fırsatı ile maliyetleri düşürme şansı bulunuyor.

İş Bankası’ndan Konut, İhtiyaç ve Taşıt Kredisi Borçlarına Transfer Kredisi

İş Bankası tarafından sunulan borç transfer kredisi, İş Bankası dışında başka bankalarda hala devam eden mevcut kredi borçlarınızın yapılandırılmasını sağlıyor. Banka, müşterilerinin gelir durumuna ve güncel faiz oranlarına göre yeni kredi kampanyası ile birlikte eski borçlarınız yapılandırıyor.

Konut Kredisi ve Taşıt Kredisi için Borç Yapılandırma Kredisi

İş Bankası geride bıraktığımız dönemlerde avantajlı faiz oranlar ile sunduğu konut kredisi borcunun transfer kredisi ile yapılandırılması fırsatı sunmuştu. Yeni dönemde de mevcut devam eden konut kredisi borçları için İş Bankası, başvuruları almaya devam ediyor. Kredi başvurunuzun onaylanması halinde güncel faiz oranları ile borcunuzun yapılandırılması sağlanıyor.

Konut kredisinin yanı sıra taşıt kredisi yapılandırılması için de banka şubelerinden başvuruda bulunabilirsiniz. Banka müşterilerine özel olarak değerlendirme sürecinin ardından transfer kredisine onay verip vermediğini müşteriye bildiriyor. Eğer krediniz onaylanırsa yapılan bildirimde transfer kredisinin özellikleri müşterilere aktarılıyor.

Transfer Kredisi Faiz Oranları ve Başvuru Şartları

İş Bankası tarafından müşterilerine sağlanan transfer kredisi fırsatında 36 ay vade seçeneği ile ödeme planı sunuluyor. Konut kredisi, kredi kartı, taşıt kredisi ya da ihtiyaç kredisi borçlarını yapılandırma kredisi çekmek isteyen müşterileri için yaptığı duyuruda “Borç transferi yaparak çekilecek borç kapatma kredisini müşterilerimiz için özel olarak belirlenecek faiz oranı ile birlikte kolayca kullanabilirsiniz” açıklaması yer aldı.

İş Bankası aracılığıyla borç transferi yapacak müşteriler başvurularını en yakın banka şubesinden yapabiliyor. Kredi için başvuru şartları ise kredinin konut, ihtiyaç ya da taşıt kredisi çeşidine başvuru sırasında özel olarak belirleniyor.

YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.