İşbank: Bankamatik Kartı Alışveriş Kampanyası

İşbank: Bankamatik Kartı Alışveriş Kampanyası

Bankamatik Kartı İle Alışveriş Yap 50 TL MaxiPuan Kazanma Fırsatını Yakala!

Bankamatik Kart\’ınızla 3 Kasım – 10 Aralık 2014 tarihleri arasında giyim, restoran ve market sektörlerinden tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 100 TL ve üzeri üçüncü alışverişinizde ilave 20 TL MaxiPuan, beşinci alışverişinizde ilave 30 TL MaxiPuan olmak üzere toplam 50 TL MaxiPuan Hediye!

Kampanya detayları:

1. Kampanyamız 3 Kasım – 10 Aralık 2014 tarihlerinde geçerlidir.
2. Kampanyamız süresince kampanyamıza katılmak isteyen müşterilerimizin “BANKA” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte Bankamız veri tabanında kayıtlı olan cep telefonu numaralarından 4402’ye SMS göndermesi gerekmektedir. Kampanya sayfasında sağ üstte yer alan “Katıl” butonundan da istenen bilgiler girilerek katılım sağlanabilmektedir. Kampanya süresi bitiminden sonra gönderilecek SMS’ler dikkate alınmayacaktır.
3. Kampanyamıza yalnızca müşteri numarası altındaki Bankamız Bankamatik Kartları ile yapacağınız harcamalar dahil edilecektir. Maximum, Maximiles, Vadematik, Şirket Kredi Kartları, ve Bayi Kartlar ile yapacağınız alışverişleriniz kampanyamıza dahil değildir.
4. Kampanyamız kapsamında yalnızca market, giyim ve restoran sektörlerinde farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişleriniz dikkate alınacaktır. Maximum anlaşmalı olmayan üye işyerlerinde yapacağınız alışverişler de kampanyamıza dahildir.
5. Aynı gün içerisinde belirtilen sektörlerde faaliyet gösteren işyerlerinden tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerinizden yalnızca biri kampanyamız kapsamında değerlendirilecektir.
6. Nakit çekim, faiz ve komisyonlar, MaxiPuan bozdurarak yapılan işlemler, yatırım fonu alımları, kumarhane ve bahis sitelerinde yapılan harcamalar, iade, iptal veya itiraz edilen işlemler alışveriş toplamı hesaplarına dahil edilmeyecektir.
7. Bir müşteri kaç Bankamatik Kartı’na sahip olursa olsun kampanyadan tüm Bankamatik Kartları ile yalnızca bir defa yararlanabilecek olup, kampanya kapsamında en fazla 50 TL MaxiPuan kazanılabilecektir.
8. Kazanılan MaxiPuanlar, kampanyamızın sona erdiği tarihten sonraki 7 iş günü içerisinde Bankamatik Kartı’nıza yüklenecektir.
9. MaxiPuan yüklemesi esnasında kampanyamıza katılım gerçekleştirmiş olduğunuz kartın açık ve kullanılabilir durumda olması gerekmektedir.
10. Kazanılan MaxiPuanların son kullanma tarihi 28 Aralık 2014 (bu tarih dahil) olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 29 Aralık 2014 tarihinde geri alınacaktır.
11. Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir