cep anahtar iptali

İşbank Cep Anahtar İptali 2020

Bankaların mobil uygulamalarını kullanmak son zamanlarda daha da mecburi hale geldi. Türkiye İş Bankası da müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik mobil uygulamalar yayınlamış ve hala geliştirmektedir. Bu yazımızda İş Bankası’nın İşCep uygulamasında yaşanan bir problemden bahsedeceğiz. İş Bankası İşCep cep anahtar iptali yapmak istediğinizde bazı karışık adımlarla karşılaşabilirsiniz.

Yazımızın devamında İşcep Cep Anahtar ile ilgili daha fazla bilgi bulabilecek ve iş bankası cep anahtar iptali yapabileceksiniz.

İş Bankası İşCep Nedir, Cep Anahtar nedir?

İşCep; İş Bankası’nın müşterileri için geliştirdiği mobil uygulamasıdır. Online bankacılık işlemlerinizi bu uygulama üzerinden yapabiliyorsunuz. Cep anahtar ise ileri güvenlik aracı olup mobil cihazlarda çalışan ve “Tek Kullanımlık Şifre” üreten ücretsiz bir uygulamadır

Akıllı telefon ve tabletlerde kullanılabilen Cep Anahtar uygulamasıyla “Tek Kullanımlık Şifre” alarak online bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Peki Cep Anahtar İptali Nasıl Yapılır?

Cep Anahtar iptali sadece İş Bankası Müşteri Hizmetleri(0850 724 0 724) kanalından yapılabilmektedir. Müşteri hizmetlerini arayarak cep anahtar iptali yaptırmak istediğinizi söyleyebilirsiniz.

Cep Anahtar’ı ve İşCep’i komple telefondan kaldırmak istiyorsanız diğer uygulamaların kaldırıldığı gibi uygulama yöneticisinden İşCep’i silmeniz yeterli olacaktır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir