Türkiye İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu 2019Yıllardır ülkemizde pek çok farklı kampanya yapan, özellikle büyük ticari faaliyetlerde olan firmalar ve kurumlar için hizmet üreten Türkiye İş Bankası kredi kartı için, en doğru yerdesiniz. Çünkü size pratik bir şekilde kart sahibi olma biçimini anlatmak istiyoruz.

Çünkü İş bankası, kartları ile oldukça ilgi çeken ve dikkatleri üzerine toplayan bir banka. Hem yapısal faaliyet olarak, hem de içerik olarak her zaman daha yüksek biçimlerde karşımıza çıktığı için, kredi kartı kullanımlarında işinize yarayacak kartları derlemek istiyoruz. Hızlı başvuru için yazımızı takip edin.

Bu yazıda öğrenecekleriniz;

  • Türkiye İş Bankası kredi kartı başvurusu
  • Türkiye İş Bankası kredi kartları
  • Türkiye İş Bankası kart aidatları
  • Türkiye İş Bankası aidatsız kredi kartı

Pek çok alışveriş için, tercihlerinizi ve doğrudan yapacağınız seçimleri etkileyen Türkiye İş Bankası kredi kartları için sizler de kendinize dair bir seçime ulaşabilirsiniz. Peki ama hangi amaçla kredi kartı kullanmak istiyorsunuz? Alışveriş için mi? Taksit yaptırmak için mi? Yoksa kredi notunuzu düzenli olarak yükseltmek için mi? Seçimler tamamen ihtiyaçlarınıza göre şekilleniyor arkadaşlar.

Türkiye İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Kredi kartına başvuru yapmanız oldukça kolay. Online olarak hem web site üzerinden, hem de mobil uygulamalar, atmler ve çağrı merkezi üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca şubelere giderek de kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz.

İlgili Yazıİş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sorgulama

Toplamda 6.460 adet atm sahibi olan Türkiye İş Bankası, 200.000 üye iş yeri ile oldukça iddialı çalışmalara ev sahipliği yapıyor. Yıllık ortalama 66 TL kart ücreti olması, bazı kişiler için tercih nedeni olmaktan çıksa genellikle hızlı ve kolay ulaşılabilirlik açısından tercih ediliyor.

Türkiye İş Bankası SMS ile Kredi Kartı Başvurusu

Kısa mesajla kredi kartı almak isteyen kişilerin cep telefonlarının kısa mesaj bölümünden büyük harflerle MAKSIMUM yazıp ardından bir boşluk bırakarak kimlik numaralarını eklemeleri ve oluşturdukları bu kısa mesaj metnini 4402 numarasına göndermeleri yeterlidir.

Türkiye İş Bankası Kredi Kartları

İş bankası kredi kartları 4 farklı banka kartı olarak çıkıyor karşımıza. Aşağı

İş Bankası Maximum Kart (Başvuru ve bilgi için tıklayın.)

Bu kart klasik bir kart olmakla beraber, haftanın her günü için tüm cinemaximumlarda film gösterimleri 8 TL olarak sunuluyor. Her gün 12.30 seansları için sunulan bu hizmet, pek çok kişinin de kartı tercih etmesini sağlıyor.

​Maximum Kart ile Türkiye çapında sayısı 200.000’i aşan Maximum üye işyerinde taksitli alışveriş yapabilir, böylece ihtiyaçlarınızı ertelemeden eşit taksitler halinde kolayca geri ödeyebilirsiniz. Ayrıca, alışverişlerinizden MaxiPuan kazanıp, biriktirdiğiniz MaxiPuanlarla Maximum üye işyerlerinde bedava alışveriş yapabilirsiniz.

İş Bankası Maximum Gold Kart (Başvuru ve bilgi için tıklayın.)

Daha çok yüksek oranlı alışverişler için tercih edilen bir kart olmakla beraber, sinemaximum konusunda da artı bir değer sunuyor diyebiliriz. Profesyonel çözümler ve dahası için tek yapmanız gereken birkaç tıklama işlemi olacaktır.

Tüm Maximum Özelliklere sahiptir; harcamalarınızla MaxiPuan kazanabilir, kazandığınız puanları Maximum üye işyerlerinde anında para yerine kullanabilirsiniz. Üstelik alışverişlerinizi taksitlendirebilir ve kolayca ödeyebilirsiniz.

İş Bankası Maximum Platinum Kart (Başvuru ve bilgi için tıklayın.)

Platinum kartlar genellikle yüksek bütçeli alışverişlerde geçerli oluyor. Aylık 1.500 TL ve üzeri taksit ödemelerinde kullanılan bu kart, hızlı bir tercih olacağından dolayı hemen verilmiyor. Alışveriş hacminize göre şekilleniyor diyebiliriz.

Ayrıcalıklı kredi kartı… Yalnızca hayatınızı kolaylaştırmakla kalmayan, size dünyanın her yerinde, her an yeni ayrıcalıklar sunan farklı bir kart: Maximum Platinum Kart!

İş Bankası Maximiles Kart (Başvuru ve bilgi için tıklayın.)

İş bankası maximiles kartlar daha çok yolculuklar için tercih ediliyor. Mil biriktirmek için uçak yolculuklarında tercih edilen bu kart, bir çeşit uçuş puanı kazanmanızı sağlıyor.

Maximiles, rutinden kaçabilmeniz, kolayca uçabilmeniz için tasarlanmış kredi kartınız. Onunla hedef tutturma, uçuş tablosu gibi zorluklarla uğraşmadan nereye, ne kadara uçacağınızın kararını siz verirsiniz.

İş Bankası Kredi Kartı Aidatları

Aidatlar sürekli değişmekle birlikte, ortalama 66 TL şeklinde çıkıyor karşımıza. Tabi bu kullandığınız kartlara göre değişiyor. Örneğin İşte üniversiteli kredi kartı için aidat olmuyor. Öğrencilerden aidat alınmadığı için de tercihler değişebiliyor. Ama genel kartlarda bu tarz bir ödeme oluyor.

Hayatınızı pek çok konuda kolaylaştıracak online ya da dijital hizmetler sunan İş Bankası kredi kartı için, tercihlerinizi rahatlıkla kullanabilir ve ön plana çıkarabilirsiniz. Hem hızlı, hem de beklentiler odaklı bir yapıda büyümek ve yürümek, kendi tercihlerinize göre bir ödeme planı oluşturmayı sağlayacaktır. Kredi notunuza göre başvuru yapmak için hemen tıklayın!

Yorum yazın