Türkiye İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu 2017
Türkiye İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye Cumhuriyet tarihinin ilk bankası olarak kurulan banka tüketicilerin farklı alanlarda ihtiyaçlarını karşılamak için kredi kartları bulunmaktadır. Özellikle şube ağının geniş olması ve memurlara sunduğu avantajlardan dolayı en çok tercih edilen bankaların arasında bulunmaktadır.

Türkiye İş Bankası Kredi Kartları

  • Maximum (Tema ve aidatsız olarak seçenekleri bulunmaktadır)
  • Maxmiles
  • Maxipara
  • İş’te Üniversiteli

Türkiye İş Bankası’nın tüketicilere sunduğu kredi kartları arasında en çok kullanılanı Maximum Karttır.

Türkiye İş Bankası’dan kredi kartı alabilmeniz için faydalanabileceğimiz kanallar;

  • Telefon ile kredi kartı başvurusu
  • Sms ile kredi kartı başvurusu
  • Web üzerinden kredi kartı başvurusu
  • Mobil bankacılık ile kredi kartı başvurusu (Sadece kendi müşterileri)
  • Şubelerden kredi kartı başvurusu
  • ATM’lerden kredi kartı başvurusu

Türkiye İş Bankası Telefon İle Kredi Kartı Başvurusu

Telefon ile kredi kartı başvurusu yapılmamaktadır. Fakat İş Bankası bünyesindeki kredi kartlardan bilgi almak için 0850 724 0 724 müşteri hizmetlerini arayarak size en uygun başvuru kanalları ve Türkiye İş Bankası Maximum Kart hakkında bilgi alabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası Sms İle Kredi Kartı Başvurusu

Maximum kart içinde Sms ile kredi kartı başvurusu kabul edilmektedir. Maximum başlık ile T.C. kimlik numaranızı 4402 sms olarak gönderdikten 3-4 dakika içinde sonuç telefonunuza gelecektir.

                “Sms ile örnek kredi kartı başvurusu: MAXIMUM 111222333444”

Türkiye İş Bankası Web Üzerinden Kredi Kartı Başvurusu

İsbank.com.tr üzerinden kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru yaparken kullanmak istediğiniz kredi kartını seçmelisiniz.  Web üzerinden yapılacak başvurular için cep telefonu, kimlik bilgileri ve aylık belgelenebilir gelirinizi yazdıktan sonra formun altında iki tane seçenek bulunmaktadır. Telefon ile aranmak istiyorum seçeneği seçerek kredi kart başvurusu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası Mobil Bankacılık İle Kredi Kartı Başvurusu

Mobil bankacılık ile sadece banka müşterileri kendi hesapları üzerinden kredi kartı başvurusu yapabilmektedir.

Türkiye İş Bankası Şubelerinden Kredi Kartı Başvurusu Yapmak

Türkiye’nin her bölgesinde siz en yakın şube üzerinden kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Farklı seçenekli kartlarının bulunmasından dolayı size en uygun kartı seçmek için banka görevlilerinden de destek alabilirsiniz. Şubelerde yapılan başvurular çok hızlı bir şekilde değerlendirildiği için başvurunuzun uygun görülmesi halinde 1-2 gün içinde kredi kartınız tarafınıza ulaşmış olacaktır.

Türkiye İş Bankası ATM’lerinden Kredi Kartı Başvurusu

ATM’ler üzerinden kredi kartı başvurusu yapılabilmektedir. ATM ‘leri kullanarak isterseniz kart işlem menüsünden banka müşteri olmasanız da kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası Maximum Kredi Kartı Özellikleri

Bütün ihtiyaçlarınızda kullanmanızı sağlayan 200.00’den fazla üye iş yerinden yapacağınız alışverişlerde hem taksitli hem de puan kazanarak alışveriş yapabilme imkanı sunmasının yanında bütün Visa – Mastercard kullanan cihazlardan da alışveriş yapabilirsiniz. Türkiye İş Bankası Maximum kart ile 7/24 olacak şekilde nakit avans çekim imkanı ve çektiğiniz avansı 9 taksite kadar yapılandırma imkanını bulunmaktadır.

Bireysel internet bankacılığı kullanarak kredi kartınız üzerinden sanal kredi kartı ve ek kart oluşturma imkanı sunmaktadır. Sanal kart ile internet üzerinden güvenli alışveriş yapabilirsiniz.

Maximum kartlar premier, Gold ve Platinum olarak kullanmak seçenekleri bulunmaktadır.

Yorum yazın