Türkiye İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu 2018Türkiye İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu

İş Bankası kredi kartı başvurusu diğer bankalara göre daha kolaydır. Bunun nedeni ise birçok bankada bulunmayan SMS başvuru modülü, bu finans kurumunun hizmetleri arasında yer almaktadır. Bunun yanında internet üzerinden verilen bankacılık hizmetleri sayesinde de oldukça kısa süreler içerisinde İşbank kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Kart başvurularında şubelerde ideal aracılardandır. Dilerseniz İş Bankası kredi kartı başvurusu nasıl yapılır, bankanın bünyesinde bulunan kartların özellikleri nelerdir ve hangi yöntemler kullanıma sunulmuştur yazımız aracılığıyla öğrenebilirsiniz.

İş Bankası kredi kartı başvuru olanakları arasında en stabil hizmet veren mekân sizlerin de tahmin edeceği üzere bankaların şubeleridir. Banka şubelerinden kredi kartı başvurusu yapmanın diğer yollara göre en büyük avantajı direkt olarak bilgi edinilebilmesidir.

Finans kuruluşlarında yer alan müşteri temsilcileri sizlerin gelir durumu ve kredi notu eksenlerini inceleyerek, bireysel olarak sizin için en uygun kart ürününü önerirler. Bu öneriler ışığında müracaatınızı gerçekleştirdiğinizde, direkt olarak harcamalarına yönelik bir karta sahip olabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye İş Bankası Kredi Kartları

  • Maximum (Tema ve aidatsız olarak seçenekleri bulunmaktadır)
  • Maxmiles
  • Maxipara
  • İş’te Üniversiteli

Türkiye İş Bankası’nın tüketicilere sunduğu kredi kartları arasında en çok kullanılanı Maximum Karttır.

Türkiye İş Bankası’dan kredi kartı alabilmeniz için faydalanabileceğimiz kanallar;

  • Telefon ile kredi kartı başvurusu
  • Sms ile kredi kartı başvurusu
  • Web üzerinden kredi kartı başvurusu
  • Mobil bankacılık ile kredi kartı başvurusu (Sadece kendi müşterileri)
  • Şubelerden kredi kartı başvurusu
  • ATM’lerden kredi kartı başvurusu

Türkiye İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi kartı harcamalarınızı periyodik olarak kaydettiği için gelir gider dengenizi kolaylıkla tespit etme olanağı sunmaktadır. Bu nedenle gelir/gider unsurlarına vakıf olabilmek için İş Bankası kredi kartı başvuru işlemlerinizi telefon ya da internet bankacılığından hızlıca yapabilirsiniz.

Buna ek olarak yine SMS yoluyla da, bankanın efsane kartı Maximum bünyesinde yer alan Aidatsız kart seçeneğine anında başvuru sağlayabilirsiniz. Oldukça aktif ve akıcı bir şekilde hizmet veren İş Bankası müşteri memnuniyeti için elinden geleni yapmaktadır. Bu noktada rahat olmanızı ve müracaatınız sırasında işlem yönünde bir problem çıkmayacağını garanti edebiliriz…

Türkiye İş Bankası SMS ile Kredi Kartı Başvurusu

Başta belirtmek gerekir ki; sadece normal Maximum kredi kartı için SMS ile başvuru yapabilirsiniz. Bunun içinde MAXIMUM numaranız boşluk TC kimlik numaranızı yazarak kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye İş Bankası SMS ile kredi kartı başvurusu için kullanılacak olan servis kanalı ise 4747’dir.

Aidatsız Maximum kart temelde bank kart olarak kullanılıyor ve vadesiz hesaplarınıza bağlantı kurmanıza fayda sağlıyor. Bunun yanında standart bir kredi kartıyla yapabildiğiniz tüm işlemleri bu kartla da yaptırabilirsiniz. Bu kartın en büyük avantajı diğer kartlara göre aidat kesintisinin bulunmaması.

Bu sayede kredi kartı hizmetine para ödemeden kredi kartınızı kullanma fırsatına sahip oluyorsunuz. İş Bankası kredi kartı başvurusu SMS ile yapıldığında yalnızca Aidatsız Maximum karta yönelik gerçekleşmektedir. Kurumun bünyesinde yer alan diğer 4 kart için internet veya gerçek şubelerden hizmet almanız gerekmektedir.

Türkiye İş Bankası Web'den Kredi Kartı Başvurusu

İş Bank kredi kartı başvurusu için en kolay yollardan bir tanesi de web bankacılığını yani internet bankacılığını kullanmaktır. Bu hizmeti kullandığınız takdirde hemen her türlü kredi kartına anında müracaat yapabilirsiniz. Online sistem üzerinden kolaylıkla başvuru yapmanızı sağlayacak link aşağıda yer almaktadır.

Başvuru için tıklayın.

Linkte tıkladığınızda açılan sayfa üzerinden istediğiniz kart bilgisini ve kişisel bilgilerinizi bankanın ilgili birimine gönderebilirsiniz. Anında tek tıkla başvuru yapabilmek için bankanın müşteriyseniz, internet şubesine giriş yaparak da müracaatınızı gerçekleştirebilirsiniz.

İş Bankası kredi kartı başvuru sonucu içinse aşağıdaki bağlantıyı kullanmanız gerekmektedir.Bu aşamada sizden istenen referans numarasını ya da telefon numarası ile kimlik bilgilerinizi, gerekli alanlara girdiğinizde kartınızın durumunu anında sorgulatabilirsiniz.

İşbank kredi kartı başvuru sonucu öğrenme

Kredi Kartı Başvurusu Yapmak İçin Diğer Yollar

Telefondan da kredi kartına dair müracaatlarınızı hızlı bir şekilde iletebilirsiniz. İş Bankası müşterilerine hemen hemen her alanda hizmet vermektedir. Bu nedenle 0850 724 0 724 numaralı telefon üzerinden anında kredi kartı başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. İlgili numarayı arayarak müracaatınızı yetkiliye bildirdikten sonraki süreçte yukarıda verdiğimiz linkten İşbank kredi kartı başvuru durumunuzu öğrenebilirsiniz.

Türkiye İş Bankası Maximum Kredi Kartı Özellikleri

Bütün ihtiyaçlarınızda kullanmanızı sağlayan 200.00’den fazla üye iş yerinden yapacağınız alışverişlerde hem taksitli hem de puan kazanarak alışveriş yapabilme imkanı sunmasının yanında bütün Visa – Mastercard kullanan cihazlardan da alışveriş yapabilirsiniz. Türkiye İş Bankası Maximum kart ile 7/24 olacak şekilde nakit avans çekim imkanı ve çektiğiniz avansı 9 taksite kadar yapılandırma imkanını bulunmaktadır.

İş Bankası kredi kart başvurusu yaparken sizlere 5 adet kredi kartı tipi sunulacaktır. Bunlardan dilediğinizi seçebilir ihtiyacınıza göre seçiminize yön verebilirsiniz. Bunun yanında kartların anlaşma özelliklerine de göz atmayı unutmayın. Ekonomik kazançlar sağlamak için en çok alışveriş yaptığınız yönde avantajlar sunan kartı seçin.

Bu sizin için daha iyi olacaktır. Türkiye İş Bankası kredi kartı özellikleri her ürüne göre değişkenlik gösterdiği için kartlar hakkında detaylı bilgiyi bankanın resmi web sitesinden alabilirsiniz. Kurumun müşterileri tarafından en çok kullanılan ürünü Aidatsız Maximum kart olduğu için bu kartın özelliklerine yukarıda yer verilmiştir…

Bireysel internet bankacılığı kullanarak kredi kartınız üzerinden sanal kredi kartı ve ek kart oluşturma imkanı sunmaktadır. Sanal kart ile internet üzerinden güvenli alışveriş yapabilirsiniz.

Maximum kartlar premier, Gold ve Platinum olarak kullanmak seçenekleri bulunmaktadır.

Yorum yazın