İşbank: Oruç Market Kampanyası

İşbank: Oruç Market Kampanyası

Maximum Kart\’ınızla 22 Kasım – 21 Aralık 2014 tarihleri arasında Oruç Market’ten tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 50 TL ve üzeri ikinci peşin alışverişinizde 10 TL MaxiPuan Hediye!

Kampanya Detayları:

1- Ziraat Maximum Kartlar da kampanyamıza dahildir.
2- Kampanyamız süresince kampanyamıza katılmak isteyen müşterilerimizin  \”ORUC\” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından İş Bankası Maximum Kart sahiplerinin 4402’ye, Ziraat Maximum Kart sahiplerinin 4757’ye SMS göndermesi gerekmektedir.  Kampanyamıza ait detay sayfasında sağ üstte yer alan “Katıl” butonundan da istenen bilgiler girilerek katılım sağlanabilmektedir.
3- Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.
4- Aynı gün yapılan alışverişlerinizden sadece bir tanesi kampanyamıza dahildir.
5- Kampanyamızdan ilave MaxiPuan kazanılabilmesi için alışverişlerinizin Maximum özellikli POS cihazlarından yapılması gerekmektedir.
6- İlave MaxiPuanlar kampanyamız bitiminden itibaren 7 işgünü içerisinde müşteri hesaplarına yansıtılacaktır ve son kullanım tarihi 08.01.2015\’dir.
7- Bankamatik Kartı ile yapılan alışverişleriniz de kampanyamıza dahildir. Bankamatik Kartı ile yapılan alışverişlerinizde SMS ile katılım koşulu bulunmamaktadır.
8- Taksitli işlemler, Vadematik, Şirket Kredi Kartı, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı ve MaxiPuan kullanarak yapacağınız alışverişler MaxiPuan kampanyamıza dahil değildir.
9- Kampanyamız kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşterimiz kampanyamız kapsamında en fazla 10 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.
10- Kampanyamızdan Maximiles ile de yararlanılabilir. Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil\’e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz.
11- Maximum Kart ve Maximiles\’ı bulunan müşterilerimizin kazandıkları ilave MaxiPuan tutarları kampanyamız kapsamında en son kullandıkları kartlarına yüklenecektir. Maximum Kart\’a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles\’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılmalıdır.
12- Üye işyerlerinde kampanyamız ile ilgili yapılacak hatalı bildirimlerden Maximum uygulaması sorumlu değildir.
13- Kampanyamız kapsamında ilave MaxiPuan kazanılması için tüm alışverişlerinizin Bankamatik Kartı\’yla veya kredi kartıyla yapılması gerekmektedir.
14- Ziraat Maximum Kart ve İş Bankası Maximum Kart ile yapacağınız alışverişler birleştirilememektedir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir