Kampanyalar

Kredi365.Net Kredi ve Kredi Kartı Kampanyaları

Kredi365.net, tarafınıza Kampanya kategorisi içinde iki farklı alt kategori sunarak; olabildiğince detaylı bir şekilde kredi ve kredi kartı ürünleri hakkında bankalar tarafından periyodik olarak yayınlanan, güncel kampanyaları sunmaya gayret ediyor. Siz de, kredi kartı kampanyaları ve kredi kampanyalarından sık sık haberdar olmak istiyorsanız, bu kategoriyi takip edebilir ve gerek bayramlar yaklaşırken, gerekse özel günlerde sunulan bazı kampanyaları yakalayabilirsiniz.Kampanya Kategorisi

Günümüzde her katılım bankasının gerek özel günlerde gerekse normal periyotlar boyunca özel kampanyalar oluşturduğunu bilmekteyiz. Her katılım bankası, rekabet halinde olduğu diğer katılım bankalarını, tabiri caizse rakiplerini alt etmek ve daha fazla ürün satabilmek için güncel kampanyalar oluşturabiliyorlar. Elbette, arz ve talep meselesi olan bu kampanyalar, en çok müşteriye yarıyor diyebiliriz. Bakıldığında, örneğin bayram yaklaşırken bayrama özel kredi ürünlerinin sık sık televizyon reklamlarında döndüğünü; öğretmenler günü yaklaşırken öğretmenlere özel kredilerin reklamlarının yapıldığını görebiliriz. Bu tarz özel günlere özel kampanyaları kapsayan Kredi365.net Kampanya kategorisi; aynı zamanda kredi kartlarının yaptığı dönemsel anlaşmalar ve bonusları da sık sık sizlere iletebiliyor.

Banka Kampanyaları: Türkiye’nin her yanında, küçük yahut büyük fark etmeksizin pek çok banka; her ay güncel kampanyalar yayınlayarak tarafınıza ulaşmaya çalışıyor. Gerek ödeme kampanyaları gerekse özel teklifleri, Kredi365.net’in kampanyalar kategorisinden öğrenebilirsiniz.

Kredi Kampanyaları: Bankaların periyodik olarak hem faiz oranlarını hem de vade seçeneklerini düzenlediği konut, ihtiyaç, taşıt kredilerine dair özel teklifleri, kredi kampanyalarını kapsayan kampanyalar kategorisinde; bu alanla ilgili her bankadan en son haberlere tanık olabilirsiniz.

Kredi Kampanyaları

Kredi Kartı Kampanyaları: Anlaşmalı mağazalardan yapılacak alışverişlere özel ek taksitleri, kredi kartı markanıza özel etkinlik teklifleri ve kredi kartı puanınızı katlayabilecek özel kampanyaları Kredi365.net’in kampanyalar kategorisinden anlık olarak takip etmeniz mümkün. Sizlere olabildiğince hızlı ve güncel kredi kartı kampanyalarını aktarmaya gayret ediyoruz.

Kredi Kartı Kampanyaları
Ek Hesap Kampanyaları: Kredi365.net kampanya kategorisi, sadece kredi ve kredi kartı teklifleriyle sınırlı değil! Ek hesabınıza dair pek çok kampanyayı da yayınlıyor ve anlık olarak tarafınıza iletiyoruz. Ek hesap açanlara özel ödeme kolaylıkları ve bankaların yayınladığı meslek gruplarına özel teklifleri bu kategoriden takip edebilirsiniz.

Mobil Uygulama Kampanyaları: Günümüzde mobil uygulamaları kullanmaya teşvik edici pek çok banka kampanyası görmekteyiz. Gerek GarantiOne, gerekse Cepteteb, İşcep gibi mobil bankacılık uygulamalarına dair bankaların düzenlediği kampanyaları anlık olarak Kredi365.net kampanyalar kategorisinde görebilirsiniz.

İnternet Bankacılığı Kampanyaları: Kredi365.net sizlere internet bankacılığına özel teklifleri de sunmaya gayret ediyor. Günümüzde internet bankacılığını sık sık kullandıran ve bu alanda masrafsız bankacılığın önünü açan bankalar; ayrıca çekici teklifler, çekilişler yapabiliyor; yaptığınız her işleme masrafsız olduğu gibi ek olarak bonus da kazandırabiliyorlar. Bu tür kampanya ve haberleri anlık olarak yakalayabilmek ve faydalanabilmek için Kredi365’i takip etmeye devam edebilirsiniz.

Siz de yukarıdaki pek çok kampanya tipini ve elbette daha fazlasını anlık olarak takip edebilmek için sitemizi sık kullanılanlar bölümüne eklemeyi unutmayın!